wOOzIe

Velke ocekavani, ale dlouho je to celkem nuda. Obcas dobry napad, ale celkem uspavajici film. Pokud ale vydrzite az do zaveru a mate radi zbesile hloupy a potrhly "rogen" humor, tak budete nakonec docela spokojeni. Za poslednich par minut musim hodnotit nadprumerne! ()

Stanix

Zpočátku se mi na to moc příjemně nekoukalo a multikultirní humor v podání ´slimácké placky a židácké "koblihy" byl přímočarý ubohý a zoufale nevtipný. Naštěstí spousta dalších šílených potravin dokázala solidně pobavit a tak to nakonec uteklo. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Nebýt úplně zbytečně za každou větou "fuck", tak je to na lepší úrovni, protože originalita a zábava tomu nechyběla. Malinko nadhodnocuju. ()

departed

Typický Rogenův smysl pro humor, akorát v animované verzi. Originální námět a pěkná animace. Potravinový orgie na konci to završily svojí nekompromisní absurditou mimořádně. Rozhodně nic pro děti a to jakože v žádným směru. ()

tlesk

Existují snímky, po jejichž zhlédnutí budete na dotaz „Jaké to bylo?“ reagovat absolutním nadšením. Pak jsou tu ty špatné. A pak jsou tu takové, u kterých se v odpověď na otázku zmůžete jen na prosté: „Já nevím.“ A takový dojem ve mně zanechaly Buchty a Klobásy. Nejednat se o celovečerní film, nýbrž o krátkometrážní, bylo by dost možná vše mnohem údernější a troufnu si i říci že lepší. Zde jsem po chvíli z údivu nad „odvahou“ filmařů vyšel a přistoupil na jejich hru, ale bohužel jsem se nebavil tak, abych mohl jít s hodnocením výše. Stále si nejsem ani den po projekci jistý, jestli se mi v konečném dojmu Buchty a klobásy líbily. Nicméně se ale jedná jen o můj subjektivní vhled a vy se třeba na rozdíl ode mne budete u animované, dětem nepřístupné komedie bavit jako nikdy. Množství stylem se opakujících vulgárních vtipů a sprostých narážek svou výrazností mírně překrývá a strhává pod hladinu některé naopak nesmírně povedené nápady, což je škoda. Více- http://nafilmu.cz/2016/08/recenze-buchty-a-klobasy-2016-uchylne-nekorektni-animovana-smrst/ ()

JohnZ87

Tak tohle se povedlo! Těžko si představit, že by to mohlo být ještě ujetější, ale tohle tu zkrátka ještě nebylo a originalita se cení. Rozplizlá žvýkačka jakožto parodie na Stephena Hawkinga a terminátora T-1000 současně? :-) Závěrečná "gastroporno" scéna byla už docela dost za hranou, ale tenhle supersprostý a superujetý animák si s nějakými hranicemi zkrátka hlavu neláme a i proto je svým způsobem jedinečný. Schválně kdo si půjde hned po zhlédnutí filmu v klidu vychutnat své oblíbené jídlo? 75% ()

Scraffy

Zvrhlý a vulgárny humor, ktorý proste milujete! Témy sú aktuálne a problémy sa snažia riešiť humorom. Pre mňa jeden z prekvapení roka! ()

milwaukee

Bylo to hodně ujetý, ale ne víc, než na dvě hvězdy. Pořádnou ujeťárnu si představuju trochu jinak. Třeba jako Vrtulnikovu Runway party, ta byla bezkonkurenčně na 5 hvězd * :-) ()

Bezda22

No, líbí se mi tu celkem dvě věci. Ten nápad na takovej film a projev sladký hořčice o mrdce v očích, ten mě vážně rozesmál. A to bylo tak asi všechno. Pár pokusů o vtip, nějaký sexuální narážky. Jinak kanální pokusy o humor, kterej mám celkem rád, jenže tady to nefunguje. Je blbý, když v komedii chybí zábava. Takže tak... 40% ()

hepi_

Bolo to cez čiaru. Skvelý námet, výborné hlášky, originálne scénky, ale miestami to skĺzavalo k "humoru" amerických tínedžerských komédií. Pre mňa jednoznačne sklamanie_ nevyužitý potenciál_ 35% ()

Sir Ludvig

Škoda prvej polky filmu, ktorej chýba spád a samotná premisa vulgárne hovoriacich potravín to neutiahne. Chápem snahu tvorcov dať šancu aj pomalším divákom s prihliadnutím na to, že sa snažili nejako pomenovať každý významnejší spoločenský fenomén posledných rokov a nie len ich. Party je nápadmi nabitá, často až príliš ukecaná komédia, ktorá náboženským fanatikom (a netolerantným blbom všeobecne) vcelku pekne nakope rozkrok. Ó, a aby som nezabudol - posledná hyperkinetická (v každom možnom význame slova) polhodinka nechá takmer úplne zabudúť na pomalší rozjazd. ()

george82

Puberťácká blbost, která není pro puberťáky přístupná. Bohužel ukázka je x-krát lepší, než film. Je v ní totiž vše o co ve filmu jde. A to je ten problém. ()

mr.cartman

No, jak to říct slušně... Je to rozhodně p*čovina, ale p*čovina u které se pobavíte i když se chvílemi budete ptát, jak mohlo někoho napdanout natočit takovouhle věc? Naskýtá se i otázka požitím omamných látek při psaní scénáře. Po shlédnutí traileru jsem měl jasno, že to musím vidět a to byla možná trochu chyba, protože, dle mého názoru, to nejlepší z celého filmu je právě v traileru, takže jsem se celou dobu těšil na ty scény, které znám se zvědavostí, jak to bude pokračovat a víceméně tam kde skončil trailer, skončila i tato scéna. Co mi ale u kreslených filmů nejen pro "dospělé" vadí (South Park, Simpsonovi,...), tak je rozhodně nesmyslný zpěv. Důvod zpívání je pro mě nepochopitelný a když to jde, tak přetáčím. Jinak film určitě za shléhdnutí stojí, jednou stačí až až. Údajně vám díky titulkům unikne hodně vtipů a vtipných nápisů na potravinách kvůli čtení titulků. Rozdílný překlad vtipů tak aby dával smysl celkem dost mate, když slyšíte úplně jiné slovo a v titulkách je něco úplně jiného. Pokud se na tento film chystáte, doporučuji si předem vygooglit, co je to "Vaginální sprcha" aka Pičifuk. Hodně vám to pomůže v chápání některých vtipů. ()

LukeKiller

Čo toto zase bolo. Animák pre dospelých, ktorý je tak sprostý a tak ujetý, že to vadí aj mne, čo mám rád sprosté a ujeté veci. :( A to som sa tak tešil. Zase. ()

wirtr odpad!

Tak tohle bylo to nejhorší co jsem za poslední rok viděl a jak na potvoru jsem na tom byl v kině. Šílenstvím jsem sežral půl křesla přede mnou. Pokus narvat hlubší děj to takové slátaniny se opravdu nepodařil - navíc nejsem fanda multikultury. Prej komedie pro dospělý ... spíš kravina pro jedenáctiletý. Málem my vytekl sklivec do popcornu fakt hrůza. Opravdu nepochopím tak vysoké hodnocení. ()

Barbeeh odpad!

Človek príde do kina, uplatní si zľavu Aidsiku, celý natešený sa napechorí ako slepica pred znesením vajca, a s veľkým očakávaním sa pleští na plátno. Nasľubovali 18+ dvojzmyselný film. Ale jediné, čoho sa dočká, sú rasistické a homosexuálne narážky na Hitlera, alahuakbarský arabský chlieb, stereotypný odkaz na mexickú taco taštičku a hlbokú myšlienku riešenia svetového problému... Nikdy som neoľutovala rozhodnutie vo svojom živote. Toto je pre mňa nová skúsenosť. ()

DoNotCross

A proč kurva ne? Zdá se mi neuvěřitelné, že si na tuhle řachandu může člověk dojít v klidu v do svého nejbližšího multiplexu. Je to docela sprostá drsárna. Jsem za to ale zatraceně rád - pár holywoodských hvězd se tady neuvěřitelně vyblblo a radost z tvorby je tady znát každého záběru. Nebylo mnoho okamžiků, kdybych se opravdu nahlas rozchechtal, úsměv mi ale z ksichtu neslezl po celou stopáž. Příběh je vlastně úplně klasicky animácký, ale je na něj navěšeno spoustu srandiček pro dospělé. Víra, rasismus, všechno tady je a strašně rychle to odsýpá. Někdy je to sice sprosté trochu až samoúčelně, ale jako celek to funguje skvěle. Nakonec budete jako blázni držet palce zdivočelému jídlu, aby pozabíjelo co nejvíc lidí. Je fajn, že si někdo umí udělat dneska udělat ze sebe i ze světa pořádně nekorektní prdel. ()