PAVLIS

50% Srdečná zasmání bych spočítal na prstech jedné ruky, takže moje očekávání v oblasti humoru nebyla naplněna. Mile mě ale překvapil pokus o zašťourání do náboženského fanatismu nebo palestinsko-izraelských vztahů. Jenže jde o poměrně povrchní pokus a celkově není příběh moc promyšlený, takže jsem spíš lehce zklamaný. ()

RafaKrakal

Pokud máte rádi humor pro 15leté teenagery a přijde vám úsměvná představa koitu řepy s plísňovým sýrem, tak se vám film bude líbit, pokud ne, tak se bude jednat o 90 minut čirého utrpení. Bohužel jsem druhá skupina a dávám ze soucitu 1 hvězdu. ()

joelly01

Nejakym zpusobem mi tenhle film pristal na USB a protoze jsme nemeli na co koukat tak jsem "Sausage Party" navrhla Klenotovi. Tak trochu opatrne a omluvne mu rikam "ale to se ti asi nebude libit, pry je to strasne trapne a sproste, vis, takovy ten kanalni Humor". Klenot jen protocil oci v sloup a rekl ze horsi nez Sascha Baron Cohen to snad byt nemuze. Fakt jsem mela trochu obavy, protoze Klenot je desne sofistikovany a za tech 15 let co se spolu kamaradime jsem ho neslysela rict sproste slovo a treba filmy s S.B. Cohenem vylozene nenavidi. A tak jsme (ja s velkymi obavami) zacali sledovat Sausage Party. A stalo se neco naprosto neuveritelneho. My jsme na to koukali a Klenot se u toho nahlas smal! (a on se skoro nikdy nahlas nesmeje!). A kdyz se ten Nakup dostal domu ke sve Bohyni a tam nastal Masakr tak se smal uplne strasne moc a pak se jeste pochechtaval. A ja jsem se u toho take zasmala. Je to blbe, trapne, nesmyslne a sproste. Ale my jsme se zasmali, procez davam dobre hodnoceni. ()

Emjecko

Geniální myšlenka, originální zápletka, ale jednak nedotažená do konce, a potom totálně zabita naprosto nemístnými a prvoplánovými vulgarismy s oplzlostmi. Na něco takového jsem ve filmech úplně alergický, protože když už je tam chtějí tvůrci zařadit, nebo na nich snad postavit celý snímek, tak prosím na úrovni! Tři hvězdičky jsem dal pouze a jenom proto, že nápad o "živém jídle" mi přijde fakt super, a potom za božský trailer. Škoda, že se na podobné vlně nesvezl celý film. ()

JosefTomas

Otázka po dokoukání zněla jasně: CO JSEM TO KU**A VIDĚL? Tuhle otázku budete mít i vy, protože to nejde jinak. Pokud jde o příběh, jednoznačně originální (takovou blbost totiž nikdo nevymyslí). Postavy mají každá své kouzlo, kterému napomáhají hlasy známých herců. A konec je v celku zajímavý (první část), ta druhá část konce jsem čuměl s otevřenou pusou, co všechno se dá narvat do rohlíku s třetí část mě v celku překvapila a asi to rozumě zakončila, aby divák měl jasno. Být film trochu kratší, nebo se rychleji měnilo prostředí (V obchodě je děj snad z 90%) tak by to výsledku prospělo. 70%, protože tenhle animák pro dospělý, na který půjdou jen puberťáci, mě dostal zajímavým nápadem, který ale skončil někde v půlce. ()

XXXXXXXX

Nenechte se zmýlit: tohle NENÍ určeno pro vaše prcky. V kombinacemi s perverzními narážkami a vhodně zvolenými písněmi se nám zřejmě vyprofiloval nový žánr. AAO (Animák pouze pro dospělé). ()

hull

Zbytečný film, ve kterém v první polovině není žádná zábava, pak si šlehnete sůl nebo něco takového a nuda se změní v nějaké podivné péčko se spoustou mrtvých lidí. Pokud jste uvěřili recenzím, jenž odkazují na hromadu hlášek a skrytých významů, tak vězte, že to byla laciná vějička. Film ocení zřejmě pouze děti, avšak těm není určen. Smůla. ()

A_san

Já vlastně stále váhám, jak tohle hodnotit. Mé perverzní já bylo nadšeno. Je to přesně to, co si třeba nědy myslíte, že můž na světě být, ale jen Rogen je schopen to zobrazit na plátno :D Selma jako tacito a NOrton jako pan Bagel prostě pecka :D......a ten konec! Vlastně za ten konec to stálo, protože na to opravdu zíráte a sbíráte čelist po zemi a nevíte, co si teda vlastně myslet.......a to se mi už dlouho nestalo. ()

Brano

Najväčšie pozitívum tohto filmu je originalita, ale inak ako komédia sa to veľmi nepodarilo. Zopár úsmevných scén sa nájde, ani ten "sprostý" humor mi až tak nevadil. Vadilo mi to, že som sa po väčšinu filmu nudil. Pre mňa sklamanie, nevyužitý potenciál. ()

MartinTerran

Naprosto luxusní a originální záležitost. Ano jsou zde klasické zápletky a love story, ale je to prdel jak prase, mraky odkazů na popkuturu a taky narážek na sex. Jasně tohle určitě nesedne každému, ale jestli máte rádi rozmanitý humor od rasistického, přes černý až k sexy narážkám, tak si film zamilujete. Logice je vstup zakázán, tu zde nehledejte a dobře se bavte. K dokonalosti moc nechybělo. Hodnocení: 88/100. ()

Hedy

Tupý humor který má rozesmát jenom tím kolik sprostých výrazů se ve vtipu objeví a kolik sexuálních narážek v něm dokážou udělat. Přesně to mě dokáže vždycky rozvibrovat bránici na maximum. Nic podobného jsem zatím neviděl. Možná proto že taky takový film je první svého druhu. Dlouho jsem v kině tak hlasitě nehýkal jako tady. A i když animace nepřekoná velikány jako Toy Story tak byl film skvělým komediálním zážitkem. ()

eljel

Jedna * za nápad a pár dobrejch vtipů, druhá za Little green bag. Jinak to je prostě taková jednoduchá legrácka s fakt podivnym splácanym koncem, na kterou by člověk asi musel bejt buď hodně vymytej, nebo hodně baked, aby mu to přišlo vtipný pořád. ()

Andrew94

Pseudokomediální dvojice Hill-Rogen, jejichž filmy už z první vlastní zkušenosti raději nesleduju, nám tentokrát v překvapivým animáku naservírovala doslova celý hypermarket nadrobno a na kusy rozkrájených, roztržených, uvařených, snězených a hlavně neuvěřitelně sprostých hovadin, u kterých až oněm filmovým Bohům děkujete za to, že to trvalo jen necelou hodinu a půl. Úplný odpad to ale ovšem nebyl. Můj totálně nevěřícný pohled na poslední scény vem čert a pokusil jsem se najít nějaké klady. Za ty největší můžu považovat hlavně délku filmu, která je vzhledem k obsahu dostačující, nápad animáku s mluvícím jídlem a hlavní zápletku. ()