adakraj

Pro zastavení myšlení a jen koukat s otevřenou hubou na TV a nechat mozek reagovat na laciné vtipy. Nějak se to u mě docela povedlo a film se mi jakžtakž líbil. I když občas jsem si připadal, jak magor, když jsem se smál docela i nechutnostem. ()

1V4N

Miestami tento animák pôsobil trápne a prehnane, ale musím uznať, že tam boli aj vtipné scénky. Stačí raz vidieť. ()

ostravak30

Tenhle film mě fakt zajímal a tak jsem si na něj počkal na HBO 3 až do rána. Bohužel mu chybí prakticky vše, co by stálo za řeč při dobrém hodnocení. Kdyby byl vtipný, ocením i vulgární až nechutný humor. Humor je ale právě to, co mu chybí zoufale nejvíc. Snímek se motá v tunách vulgarismů, nechutností až po závěrečný grupáč jednotlivých položek jídla na všechny způsoby. Scéna se "špatně" využitým kondomem na ulici a další podobné narážky jsou už místy přespříliš. Film má navíc problémy se zvukem a tak je chvílemi postavám špatně rozumět. Chtěl jsem vidět první animák pro dospělé a jsem rád, že jsem tento originální film viděl. Ale jednou mi tato nevtipná, trapná a nechutná záležitost stačila. ()

SAINTS

Politicky nekorekny film ktoremu by sa mali deti vyhnut s velkym oblukom.Dôvodom su vulgarizmi,rôzne sexualne naražky a ine nechutnosti.Nič pre citliveho a konzervativneho divaka,iny sa možno dobre zabavia. ()

ESW

Super! Proc to ma tak malý hodnocení? Není to trapný, ani nechutný, ani samoucelny. Brečela sem smichy, kdo ne, at hodí odpadem! RIP Stephen Hawking! ()

Nathaniell

Grupáč na konci by byl parádní, kdyby tím tahle trapnost i skončila. Film se snaží působit odvázaně, ale přitom odvázanej není. To co bilo do očí nejvíc, byl přehršel sprostých slov, kdy působily často pod nátlakem. Něco jako: "Nemůžeme tam dát scénu, co by se nám líbila, tak si alespoň zanadáváme jako kreténi..." Což je druhej problém. Je víc než zřejmý, že tvůrci filmem nepředvedli, co chtěli a proto působí tak dementně: Brutality, střev a přeražených kostí na lidech mělo být víc. Místo dementních keců o hovně. Parodie na jiné filmy zase jasně ukazovala na zřejmý nedostatek představivosti. Proč by to jinak dělali, že? Edward Norton a Salma Hayek museli být zfetovaný, nebo nepochopili scénář. Jak by se tu jinak objevili. U ostatních to chápu: Zbytek pseudo-lidí podílejících se na tomhle "skvostu" pochází z kanálu, akorát oni nezmutovali tak úžasně jako Ninja želvy. Ne... Z těchdle homoklád se staly evidentní Minža Bazny. Což je odrůda kreténů točících jenom sračky. A vzhledem k "charakteru" týhle stupidní trapnosti je mi víc než jasný, že by všichni zúčastnění dementi s mým komentářem souhlasili, ať je sebevíc sprostý. Jenže to bych klesnul na jejich úroveň a to nechci. Takže to tady utnu a za asi tak 5 zábavných minut dávám ze soucitu k rodinám pozůstalých 1*. ()

mrclTV

Vau, postaviť celý film na jednom jedinom vtipe (párky sa chcú dostať do búcht), ktorý sa bude dookola omieľať, teda nie je bohviečo. Už po piatich minútach (a šiestich zopakovaniach) to nebolo veľmi vtipné. Myslel som si, že film bude aspoň plný sviežich a drzých nápadov, ale nie, on je len úboho nudný, jediná ako tak zaujímavá časť bolo politicky nekorektné doberanie si bagelu a lavašu (opäť si americkí židia robia srandu zo židov a arabov, aké originálne!) a žuvačkový génius Hawking. Zvyšok filmu bol postavený na "vynikajúcom" mechanizme, ktorý doslova kričal "Aha, ja som herec a v jednej replike mám tri prvoplánové nadávky a ty divák, sa musíš smiať, lebo podľa ma to je vtipné." Ale nie je. Aj hodina dvadsať tu vyzerá ako večnosť. ()

Blazkowicz

Čekal jsem normální animák pro děcka, ale nemohl jsem se víc zmýlit. Dostal jsem něco ve stylu South Parku. Pěkně sprosté a ujeté. Vtipné to je samozřejmě taky, ale dost času je to hlavně nudné. I přes veškerou perverznost a nechutnost to tak prostě je. A nebo právě díky tomu, že je tam toho až moc a už to jen obtěžuje. 3* ()

javlapippi

Niečo na vypnutie mozgu. Nenáročná zábavka plná sexuálno-huličského humoru, ktorý ma v dnešnej dobe zas až tak nenadchne, ale ani nepohorší. Keby som mal do dvadsať rokov a každý deň dal pár jointov, asi by sa mi to páčilo viac. ()

Romulaa

No, jako věděla jsem, do čeho jdu, ale že to bude až takový brutus, to jsem nečekala. Bez některých scén bych se i obešla, jako třeba předposlední scéna typu "všichni se všema". Ale zase jiné momenty mi přišly barvité a, i když byly neuvěřitelně nechutné, tak to tolik nevadilo a možná jsem se u nich i bavila. Navíc Hawking a Meat Loaf se fakt povedli. ()

wallax

Najskôr upozornenie: Na túto "rozprávku" deti určite neberte!!! Teraz komentár: Skutočne výborný nápad na film, ktorý má zopár úplne bombových momentov (napr. odkaz na terminátora a samotný predstaviteľ odkazu na terminátora, ktorý je sám odkazom na...veď si to pozrite nebudem spoilovať celý film), niekoľko skvelých humorných scén, kopec sexistických porno fetiš gagov (čo iné čakať keď sa do projektu zapoja James Franco a Seth Rogen) a...a to je asi kameň úrazu...kopec hluchých miest. Chápem, že sa nedá spraviť film ktorý má mať príbeh len o gagoch, sexe, prasačinách, odkazoch na iné skutočnosti zo skutočnosti či odkazoch na filmy, ale tu bolo tých prázdnych miest dosť. Takže v globále priemerná komédia postavená na dobrom nápade s primitívnym ale fungujúcim humorom. ()

Simo16

Konecna porno scena to vytiahla na 4 hviezdy a aj ked sa to obcas natahovalo zbytocnymi dialogmi,naplno som si to uzil. ()

muti

V tomto filme bolo snáď všetko. Ľudské dilemy, ba dokonca aj tá hlavná. Niektoré situácie snáď nemuseli, ale to by snáď už aj chýbalo. Pozrieť si tento film po kúpeľnej soli by bol snáď neznesiteľný zážitok :-o ()

teplic

Zoberte na to vaše deti! Dávka otázok metafyziky, náboženstva, eschatológie, existencializmu, nihilizmu, mocenského boja, blízkovýchodného konfliktu, otvárania brán percepcie, telesnosti, pohlavného styku potravín a pochutín, a v neposlednom rade prijebaného pubertálneho humoru a mimoriadne nevyváženého scenára a katastrofálneho záveru. Potešil žuvačko-hóking, sexy taco a podarené slovné hračky, ktoré šulini v multiplexe odkázaní na titulky nemohli akosi pochopiť. Zoberte na to vaše deti, nič nové to pre ne nebude. ()

Fugito

Americký humor mi nikdy nesedel, smiať sa z hovadín ako je hovno, sperma a hromadná trtkačka (všetko bez ladu a skladu) mi príde veľmi primitívne. Dávam 2 hviezdičky za tie dva vtipy, na ktorých som sa zasmial. ()

Aundreyka

Od tohoto filmu jsem dostala přesně to, co jsem čekala - nenásilnou komedii (pokud nepočítám pár zločinů proti lidskosti) s pořádnou dávkou politicky nekorektních vtipů (zelí) a přehlídkou všech myslitelných vulgárních výrazů (které byly ještě v českých titulcích lehce cenzurovány). Začátek má dobře našlapáno, ale po první třetině ztrácí dech. Naštěstí ho zase chytne v závěrečných 15 minutách a poslední scéna se dá popsat jen jedním slovem - bizár. Suma sumárum lehce nadprůměrný animák, díky kterému už jídlo nebude nikdy jako dřív. ()