moviefan4

No čo k uchylnej animovke povedať. Nebolo to najhoršie ale ani najlepšie, je to čistý priemer. Na jedno pozretie a stačí, aspoň mne. Radšej si pozrem South Park než toto. ()

djbarrel

Něco takovýho jsem ještě neviděl. V animovaném podání. Byla to docela sranda, ale chvílema mi zůstával rozum stát. Ne ve špatným slova smyslu. Každopádně asi nikdy nezapomenu na ty orgie na konci. Pro pobavení super, pro puritány katastrofa. 75 % ()

HellFireFery

Zajímalo by mě, koho napadlo vytvořit takovou kravinu. Dvě hvězdy dávám za dobré zpracování a občasné vtipné scénky, ale na druhou stranu - přišlo mi to jako zbytečná hodina a půl. Film mi vůbec nic nedal a a navíc jsem si chvílemi připadal až trapně. Jestli bude dvojka, tak se jí vyhnu velkým obloukem. ()

pafka

Vetsinou samoucelna vulgarita, ktera postrada, az na drobne vyjimky, vtip. Dej je skutecne strohy, nezajimavy a dost nudny. Zadna slava, dokonce jsem ani nedokoukal. Pisek v ocich. ()

cunicekb

Podle traileru to vypadalo na super film, ale musím říct, že je to leda ubožárna, kterou natočili děti šesté třídy v rozpuku puberty! Zasmála jsem se asi dvakrát, za to jedna hvězda. Nápad dobrý,kdyby nebyl zahalen plátnem nechutného nevkusu... ()

ZHODNOTITEL

Je to jiný film, než na který jsme zvyklý a jiný, než jaký prezentuje trailer k filmu. Celkem mě to bavilo ale na mě to bylo zbytečně moc neslušné, až tak, že mi to už ani nepřišlo vtipný. Hodnotím především originalitu. Rozhodně ale nepouštět dětem! V popisku by mělo stát, že se jedná i o Erotický film. ()

Vasyl

Čekal jsem, že se zasměju víc. Přece jenom, tenhle styl humoru mi vůbec nevadí. Asi jsem se měl zhulit. A měl bych si konečně pořídit nějaký to fuck-počítadlo, tenhle film bude v žebříčkách dost vysoko. ()

Antho odpad!

Absolutně nudné a nevtipné. Přemáhal jsem se film vůbec dosledovat, něco tak zbytečného jsem již dlouho neviděl. ()

srolyma

Že animák snese leccos, nás přesvědčil už South Park. Tohle bylo ještě víc než leccos. Místy se až moc a samoúčelně tlačilo na pilu, ale zábava to byla náramná. Trochu mi vadilo to sluníčkářské vyznění, ale pokud by se vzájemná animozita Židů a Arabů dala vyřešit análním stykem, tak proč ne. Jak je ctěná libost. Dětem bych tenhle animák ale radši nepouštěl. Ta závěrečná mezipotravinová sexuální orgie by určitě spustila vlnu zvídavých otázek, na které fakt nechcete odpovídat. ()

blondboss

Celkom unikátny animák, ktorý si uťahuje nielen zo seba, ale aj zo všetkého naokolo a kto má rád minimálne jemne fekálny a úchylný humor, si príde na svoje. Animácie fajn a navyše aj celkom nápadité. Ten dej samozrejme nič moc, ale za tú snahu a nápad treba tento animák oceniť, aj keď určite nie je určený pre detské publikum. 55 % ()

MT_Y

Opravdu málo co a málo kdy hodnotím vysoce, zde nemohu jinak než na všechny hvězdy (5) a procentuálně 100%, beru to prostě jako odlehčující vlastně pohádku pro dospělé, až takovou odpočinkovou záležitost u které se člověk zasměje. Až si chvilku říkám, že je mi líto teď potraviny jist, takovou party Hard na konci bych jim přál 😄 Mimochodem totálně zabitá část 😄 Ono k tomu všeobecně nic moc nejde říct, co se týče negativ, nevidím je tam úplně, jasný je to primitivní a prostě klasickéj Americkej humor, ale říkám pro mě to bylo odlehčující a vtipné. Nevidím na tom nic špatného 🤗 ()

PTomA

Nesnesitelně slizký film, který má občas i světlé stránky. Humor South Parku je určitě víc sofistikovanější než u Buchet a klobás, tahle paralela mi přijde velmi mimo, u Buchet si musíme vystačit s nadmírou fuckování. I přes těžkej odpor nemůžu upřít autorům určitou originalitu, kdy u finální orgie jsem koukal nechápavě, co to mám před očima. Ještě vtipnější než film je uvedení filmu do francouzských s ratingem 12+, dětičky budou mít noční můry. ()

Mikecat

Až príliš perverzné násilné a nechutné animované párky a buchty: "Jsem taká uzounká", "Netlač mi rypákem na koule" Pokus o vtip je trápny, až na zopár dialógov. Už také prehnané hlášky: oni tady žerou deti a pod.to néééé. ()

Tomko87

Ako bolo to dobré. Len dobré. Nadávky, čiernočierny humor, dabing.. Ale od dua Rogen/Goldberg som čakal viac. Ako hlavne som nečakal, že tam budú tak kecať a viesť dlhé dialógy. Miestami to bolo kúsok nudné. No finále je epické..- ()

Dzusifruit

Neviem koľko trávy muselo byť vyfajčenej a koľko absinthov vypitých, keď vznikal scenár a dialógy, no toto množstvo určite nebolo kontrolované. A možno by nebolo odveci, keby pred vstupom do kina dali jedného šľuka potiahnuť aj každému z nás. Je totiž zaujímavé ako pri niektorých filmoch sa pozerá na chyby a nelogickosť deja, ale tú tá nelogickosť poskytuje nový rozmer zábavy. Otvárajú sa tu všetky stereotypy, predsudky a urazení budú všetci, všade a za všetko, no u nás to možno tak ani nevnímame, pretože predsa len nie sme taká multikultúrna krajina. Náboženstvo dostáva riadne zabrať, ba priam je až zničené, pretože akákoľvek snaha obrániť ho sa aj tak obráti naruby, čo sa nemusí väčšine veriacich pozdávať. A nadávky? Slovenčina je fakt pestrá na skloňovania, ale toto som prekladačom fakt nezávidel. Čo môže zároveň pôsobiť tak, že nadávky sú nastavené pre jednoduché a nenáročné publikum, no ani by som nepovedal. Je tu totiž veľa referencii na rôzne celebrity a filmy od A cez Termi...ehm..až po Z, ktoré nie všetci pochopia, čo spôsobuje, že sa raz smeje jedna strana, potom druhá, sem-tam len jeden-dvaja ľudia. No a na záverečnú scénu si pripravte kapesník. Naozaj som to nečakal. Ak by takto vyzeral svet po každom konflikte, čo zjednotí všetky národy bez ohľadu na vieru, sex.orientáciu, farbu pleti, výzor, hendikep,... No veď posúďte sami.......Zhrnutie : South Park na steroidoch ()

polucio

Na takto vulgárny humor som nikdy nebol ujetý, ale tie narážky na náboženstvá, národnosti (rozmiestnenie regálov bolo úplne super), scénky z iných filmov apod. ma neskutočne pobavili, a že nie je ľahké ma takto dostať... Navyše parádny dabing. ()

nikinikiniki

Velmi přeceňovaná komedie. Pokaždé, když odcházím z kina, mám spousty zážitků z filmů a vykládáme si scény, které se nám líbily, u tohoto animáčku to tak opravdu nebylo. Vlastně ani není scéna, která by se mi nějakým způsobem vryla do paměti. Vůbec. V jednu chvíli mi i padala hlava, jak mě film nudil!!! A pak, jak už je v komentářích často zmiňovaná vulgarita, tak zde je opravdu využita až moc. I ve chvílích, kdy se to nehodí. No a ten konec?!! WTF???? ()