hloupej

Vlastně hrozně moc natažené, pořád dokola opakující se sekvence o pokus smilnění všeho žrádla nudí, ale pár scén za film to neuvěřitelně vynahradí. Toaleťák, kondom a záverečná "párty" jsou neuvěřitelná jízda. Neumím si představit zadání na 3D... udělej bagel šukající sušenku. Šílený ()

mb.hk

Na tomto filmu jsem pozitivně hodnotil pouze povedenou grafiku a invenci prostřihů mezi jednotlivými dějovými liniemi. Jinak bych to shrnul jako největší 3,14čovinu, jakou jsem viděl za hodně dlouhou dobu, jestli ne vůbec. Film je až přehnaně a nepřirozeně vulgární, na konci i úchylný. Slibovaný maskr potravin byla snad jen jediná scéna, kterou známe už z traileru... Docela zklamání, doufám, že místo druhého dílu udělají autoři něco lepšího. ()

JaryKury

Skvely napad s chytrymi prvky v az moc vulgarnim kabatu ze soft az hard porna :-) ne kazdy dospely to zkousne. A vsak nam se film libil, mel zajimavou myslenku, vtipne situace s nabozenskymi a mezilidskymi tematy az k parodiim k legendarnim filmum a skutecnemu profesorovi na voziku. Korunku tomu dodaji vylodeni v normandii a swingers akce jako zadna jina. Jako dospelacky animak skvely a vic takovych trochu jako Fikingove a Snehurka a sedm prcaliku :-D, ale tentokrat za 68% ()

cinies

Nemůžu se vyrovnat se dvěma věcmi.. Za prvý - pokud chci ve filmu použít drogy a jejich vliv na další dějovou linku, tak si přeci kurňa zjistím, jak takový drogy fungujou, a co konkrétního s člověkem udělají, ne?! A za druhý, s tím koncem už to bylo přes čáru.. Jak to, že párek, kterej několik dní lítá venku nezačne zelenat?? A proč ta žemle neoschla?? Tohle mě trochu mrzelo, představovala jsem si, že na konci prostě ty netrvanlivý potraviny umřou přirozenou cestou.. Ale stejně za čtyři, nemůžu jinak.. ()

ssarka

já jsem nikdy nebyla na USA humor..nezasmála jsem se ani jednou...asi k tomu potřebuju víc,než pořád opakované vulgarity...scéna s katastrofou v obchodě a pak vaření doma jsou to nejlepší z filmu..žvýkačka taky super,jinak nuda...ps: nevím,kdy tvůrci viděli naposledy feťáka,co si střílí,ale většinou to nejsou vyžraní řízci..:D ()

Adelka123

Na tenhle film jsem se opravdu těšila, ale: Prakticky všechny vtipy byli v traileru... Vulgarita v tom filmu neměla prakticky žádný smysl... Zkrátka tvůrci udělali animák, dali tam hodně sprostých slov a nějakej ten sex, aby tomu mohli dát omezenou přístupnost a mají za to, že jsou originální... Pro mě velké zklamání, zasmála sem se všeho všudy čtyřikrát, asi jsem už vyrostla z věku, kdy mě rozesměje každé sprosté slovo... Takže za mě rozhodně nedoporučuji ()

Martin.Proko

Opravdu animák pro dospělé, sprostý od začátku do konce... ...po technické stránce průměrný animák s místy dobře vloženými hudebním doprovodem... ...Dějově klasický pel mel kde všem čekejte narážky a odkazy na naši společnost, náboženství , sexualitu , filmy, zpěváky atd... ...zábava na odpoledně dobrá, ale zázrak se nekoná a nějak není potřeba se k tomu vracet.. Co mně napadá, že tvůrci nevyužili pořádně možnost vkládat do filmy různé popové songy kromě "sekané". ()

Baru.No1

Animák pro dospělé, který je uplně o ničem. Potraviny v supermarketu žíjí v domnění, že poté co si je zakoupí Bohové (lidé) v obchodě, se dostanou do ráje. Opak je pravdu a poté když se potraviny dostanou z obchodu je čeká krutá smrt, která je v podobě uvaření, nakrájení a snězení. Když se hlavní postava Párek dozví pravdu, chce ji rozšírit mezi všechny potraviny. Bohužel mu nikdo nevěří. Poté, co si potraviny uvědomí, že měl párek pravdu, vyvraždí všechny nakupující v supermarketu. Na oslavu své svobody, si to všichni, v závěru filmu, spolu rozdávají. Na filmu oceňuji originalitu, ještě jsem nenarazila na podobný film. Na druhou stranu, film až příliš vulgární a ne všechny scény jsou vtipné. ()

Djzub

Děj filmu je slabší ale má naprosto nepředvídatelny vyvrcholení. ;-) je to vlastně tak blbý až je to geniální. Více než o dej filmu tam jde o ty vtípky a různé narážky, kterých je tam opravdu strasne moc. Pokud chcete vypnout a jen se pobavit tak je to rozhodně dobra volba. Tolik sexuálních narážek jsem nikdy v žádným animaku nezažil. A právě kvůli nim je to tak strašně super :-D ()

Meniha odpad!

Těšila jsem se na chytrý animák, možná trochu na hraně...ale tahle sprostá ubohost si ani nezaslouží, abych jí věnovala pár minut a rozepisovala se o jejím trapném a nechutném obsahu.... ()

JCS

chvíli jsem přemýšlel, zda se mi to zdá, nebo ne ... za mě nepochopitelná blbost u které se člověk občas zasměje ... ()

SaMaeL98

Ze začátku tento počin působí jako nevinný film pro pacholátka. Po chvilce, během které zazní více než 10x slovo "f*ck", ale zjistíte, že tu není něco v pořádku. Vzácně věta bez sexuálního nebo sprostého významu, úchylárny, rasismus a ostatní lahůdky jsou všudypřítomné. Zabíjení lidí, hromadný sex a nakonec portál do jiné dimenze jsou souhrnem tohoto bizardního filmečku. Hodně jsem se smál, občas se cítil trapně... už více nemusím koukat na porno. ()

Jarda68

Nahláškovaná,sprostá,správně ujetá,vtipná jízda,která se vyjadřuje k aktuálnímu dění a má cool konec....80% ()

LL CoOl J 74

No tak dost jsem se zasmal hlavne v prvni pul hodine , ale nebylo to uplne podle meho ocekavani a nevypada to ze bych se na to chtel podivat znovu. .. ()