rigby

Tak to bylo fakt hustý! Takový nářez jsem od animáku nečekal. Asi na tenhle typ tvorby změním názor. Docela jsem se poučil a chvílemi jsem opravdu řval smíchy nad úchvatným slovníkem a nečekanými gagy. A ty orgie na konci, to byla jen tečka. Dobré, ale vidět podruhé to už nemusím. ()

Tondonis

Riadna superbykovina...niektoré hlášky boli fakt uletené a super, no ako celok mi to nefungovalo. Sem tam som sa aj zasmial. Pod očakávania. ()

Pe!eter

Tak tenhle animák dětem asi nepustíte. S ničím se totiž nesere a v dnešní záplavě animáků je to originální a zábavnej kousek. Jo a ten konec, to byla nádhera, skvost kterej jinde neuvidíte......no možná někde jo, ale v kině to nebude :-D ()

esmoke

Celý film mele jako kolovrátek stále to samé. Vtip tam občas tam je, ale po chvilce je to jen nuda a stereotyp. (2D dabing) Rozpočet: $ 19 miliónů, Tržby: $ 139,70 miliónů. ()

veverysiak

Nedopozeral som, jednak ma takýto násilný humor nebaví, dvak čo sa dalo, to spizdil strašidelný český dabing, niekdajšia pýcha RVHP sa prepracovala do pivničných etáží, takže %. ()

silvusaak

Ateista sem, nadrzenec tam a samozrejme nechybi borec s bedarama. Zaporaci, hrdinove, zapletky a narazky hodne diskuze :D Ja sem se pobavila! ()

furrec

WTF was that? :), LOL, tak som sa už dávno dobre nepobavil, je to riadne "praštené", ale po všetkých tých sladkých animákoch, toto bolo ako ľadová sprcha, paráda :) ()

lukas.barbuscak

Sausage Party je zaujímavý film. Ultra veľký diss na náboženstvo (alebo akúkoľvek inú ideológiu), satira zabalená vo zmesi nadávok a absurdity. Jediná škoda je, že väčšina vtipov spôsobuje len úškrn. Inak by to bolo za 5*. ()

PepusGi11._

Tak tenhle animák si hned po prvním zkouknutí získal mé srdce :D...Od začátku jsem se smál jako blázen,je to první takovejhle animák svého druhu....Pokud čekáte mírumilovnej příběh o potravinách ze supermarketu,vhodnej pro děti,určitě to není to pravé,nic pro vaše děti....Opravdu velká dávka skvělého,sprostého humoru....Gratuluji a děkuji režisérům a scénáristům,kteří tenhle animák dali dohromady.... Nejlepší nápad udělat slečně žemli pusu svisle,při každém záběru na ni jsem se musel chychotat :D....5 hvězd ! ()

hony23

Opravdu vypečená pohádka! Nadržený párek chce zasunout do housky s opravdu sexy štěrbinou, po krku mu však jde vaginální klystýr, který je rozmrzelý z toho, že nemohl vypláchnout rajcovní prcinu. Malé role si střihli i použitá šprcka, hajzlpapír či tampón, prostě casting za všechny prachy. Ze začátku to bylo opravdu zábavné a kdyby to trvalo 30 minut, nemělo by to chybu. Jenomže hodinu a půl sledovat oživlé potraviny nadávající si do zmrdů, hoven a kreténů, to je trochu nudné a trapné, takže ani závěrečný grupáč celkový dojem nenapravil. ()

jirkahorn

Tenhle film se neda hodnotit konvenvnim zpusobem, tady totiz hodnoceni primo reflektuje stav hodnotitele pri sledovani :) Odpad az 1* je strizlivost. 2 az 3* opilost. 4* silna opilost nebo zhulenost a 5* totalni zfetovanost :-D ()

LencaN

Tolik jsem se těšila na vychytávky, které vymyslí s oživlými potravinami, ale jak film ubíhal, narůstal i můj vztek. Respektive ... byla jsem čím dál znechucenější. Když jsem zjistila, jaký styl humoru to je, nebyla jsem schopna vnímat už ani ty náznaky opravdu dobrých vtípků. Všechno dobré totiž smetly sprosté, sexistické nechuťárny. Animace super, i nápad na scénář je bezva. Potraviny ve skutečnosti žijí, ale my lidé to nevidíme. V supermarketu každá houska, zelenina, konzerva atd. nejvíc touží, aby si ji lidé vybrali a odnesli do ráje za dveřmi supermarketu. Co se tam ale opravdu děje? Nejsem týpek s kšiltovkou, co poslouchá rap, na stěnách má pověšené nahé baby, v jedné ruce pivo, druhou se škrábe v rozkroku a čučí ... tudíž IQ asi nemá moc vysoko, abych se u tohohle řezala smíchy, to sorry. ()

tomino28

Nečekal jsem nic a byl jsem příjemně překvapen. Ano, snímek je plný sprosťáren, oplzlostí a nekorektností, zároveň ale při tom všem nabízí (kupodivu) inteligentní humor a nastavuje dnešní společnosti nemilosrdné zrcadlo. Kdo chce, ten to v Buchtách a klobásách vidí, kdo nechce, tomu stejně nic nepomůže. Sluší se ještě pochválit filmové studio Sony, které se nebojí dát zelenou takovémuto projektu. ()

Bezejmený

Trapné, přehnané, ujeté, občas velmi zábavné a hodně sprosté a perverzní. Nutno říci, že jsem to čekal daleko horší. Takhle jsem se občas bavil, občas vybuchl smíchy a občas trpěl. ()

notozjano

Není mi jasné, proč někteří hodnotily tak nízko. Já se náramně bavil. Perfektně zpracované postavičky, prostředí a hlavně to obrovské množství vtipných scének a hlášek. Chtěl jsem si pustit film, u kterého bych se odreagoval, něco nenáročného, ale tohle jsem nečekal. Moc děkuju. PS: Možná bychom se měli opravdu zamyslet nad tím, jaký dopad na planetu mají dnešní nároky ze strany spotřebitele. Jestli tohle chtěli vyjádřit tvůrci tak klobouk dolů, rozhodně se jím to povedlo. Až budu vařit párky, budu na tohle myslet. :) ()

bonovox

Vulgárne, nekorektné ale dokonale zábavné. Trojka Hill, Rogan, Franco dokazujú, že majú neskutočný zmysel pre humor a nie je im nič sväté. Aj keď pri vymýšľaní tohto scenára museli poriadne huliť. ()