lukas11the

Musím, uznat, že jsem se několikrát upřímně zasmál. Film je vtipný, a je to skvělá věc na odreagování, ale doporučuji před jeho shlédnutím nějaké brčko nebo alespoň pár kapek alkoholu, myslím, že pak může být ještě o něco vtipnější. ()

FILMOVKA

Bandu teenagerů ten film možná pobaví do sytosti. Pro mne už to tak záživné nebylo. Podle traileru jsem čekal zábavu. Nicméně příběh je napuštěn onanií od začátku až do vyvrcholeného konce. Film svůj vtip staví především na neslušných výrazech, které ve většině případech nejsou vtipné ale zbytečné. Líbil se mi ale námět jako takový. ()

fritol34

Nedokázalo to udržet moji pozornost na déle než 5 minut hrozná blbost, pár dobrých nápadů, pár vtipů při kterých jsem se zasmál ale jinak mě to hrozně zklamalo. ()

HolyKeeper

Buchty a klobásy jsou animovaná komedie o potravinách, které mají zkreslené představy o své budoucnosti po tom, co je lidé zakoupí a odnesou z obchodu domů. Samo o sobě by to mohl být docela zajímavý nápad na animovaný celovečerák. Bohužel ale ne v tomto na každém kroku úchylném, vulgárním a mnohdy stupidním podání. Ne že by mi trochu drsnější humor nějak zásadně vadil, třeba takový South Park celkem uznávám, ale zde je všechno tak nucené a umělé, že jsem z toho byl spíš znechucený. Váhal jsem mezi dvouma a třema hvězdama, ale za nápad a několik zajímavých momentů jsem se nakonec rozhodl pro tři. ()

Stellbory

Nejlepší animovaný film v comedy žánru, bezchybný proud urážek, ironie a vtipů skrze celý děj. Hodnocení nemohlo dopadnout jinak. ()

jecmen2

Je báječné a osvěžující vidět tak sprostý a lascivní film o potravinách! Vůbec to neni blbý, naopak. Bála jsem se, že to sklouzne k nějakému patosu, bála jsem se, že to bude mít hloupý závěr, když celý film je tak pěkně nadupaný. Ne, naopak. Takže až bude možnost, stáhnu, zahulim a kouknu na to znova! Díky, Sethe Rogene! ()

Hlavonozec

Film, který se snažil být tak vulgární, až zapomněl na to být vtipný. Pár úsměvných scén, ale prostě to nejlepší bylo v traileru. A i když je to animovaný film, tak ta demence Setha Rogena a Jonaha Hilla tam smrdí na sto honů. ()

marekspanel

Výborné nápady a animace, ovšem založit film na vesměs sprostém humoru? V hraných fimech to už dávno neodpouštíme a u animovaných by to asi nemělo být jinak. Přesto jsem se u závěrečného grupáče málem pochcal smíchy :D Sem zvědav jak se s tím poperou naši dabéři, jelikož ani překlad titulků v kině nebyl úplně správný (mléko, perník,..), moc se s tím nepárali no. ()

Rewisheed

Známá parta Rogen, Hill, Franco, Goldberg atd. se náramně zfetovali a přišli se scénářem. Film uráží snad všechno a všechny, miluju to. To, že někdo dokázal uvolnit 19 mil. $ na natočení takové grandiózní píčoviny mi dodává zpátky víru v lidstvo. ()

v.indruchova

Tohle je opravdu rozpačité. Pár vtipů bylo skvělých a hodně opravdu trapných. Ptala jsem se sama sebe co je vtipného na tom, když oživlé jídlo mluví sprostě? Druhá část byla lepší, ten začátek nepobírám. Nejlepší byla žvýkačka a dělení jídla podle národnosti. Mé hodnocení je něco málo přes 20% procent. Animace s velkýma očima to je pro mě mínus. Viděla jsem to v kině na firemní akci, ale nedala bych za to ani korunu. ()

Marci137

Vse nejlepsi dali do ukazek a tot vse... Na film jsem se moc tesila, ale dokoukala jsem ho do pulky a vypla. Dyl jsem se nehodlala tyrat takovou kravinou.. ()

Dawydov

Bavil jsem se obstojně. Premisa skvělá, jednotlivé vtípky také, obsazení prvotřídní. Animace sice nic moc, ale to u tohoto filmu nevadí. Celkově to sice nedrží pohromadě tak dobře, jak by asi mohlo, a střední část je vlastně chvílemi zdlouhavá, ale pořád to naštěstí nezačne vyloženě nudit, protože je divák zvědavý na to, co přijde a na jednotlivé drobnosti, kterých je ve filmu hodně. A náboženské a politické narážky jsou skvělé a funguje to docela dobře. ()

MadyDollar

Typickej Goldberg-Rogenovskej humor, kterej já prostě miluju. Ale i když pominu to, že jsem se u toho nehorázně nasmál i podivil, jak zvrácená mysl může bejt, musím vyjádřit k obdiv k velké spoustě fakt dobrých metafor. Btw zajímalo by mě, kolik rodičů vzalo děti na "rodinný animák". :D Za mě dobrých 90% ()

kacer4

Po dlhej dobe film, ktorému som dal plné hodnotenie. Vulgarizmy, "erotické" scény, moslim, drogy, odseknutá hlava, ... Proste dokonalá hovadina. ()

BartYs

40/100 - No určitě se tomudle animáku nemůže upřít hezký pohled na víru a náboženství. Myslím , že prošli snad všechny problémy s extremní vírou , extremním náboženstvím. Za to má u mě Sausage Party velké plus, je to zajímavý způsob jak vyjádřit problémy přez animák. Nicméně co se týče humoru , bohužel mi to nesedlo tak jak jsem čekal . A to že Seth Rogen mě většinou fakt baví , bohužel todle byly pro mě moc "suché vtipy". Do plusu tomu přidávájí samozřejmě promyšlené food orgie . Ale celkově se to u mě nedostane víš jak na 2* ()

Mitch Conner

První animovaný celovečerní film po 17 letech, který se přibližuje kultovnímu South Park – Peklo na Zemi. Vzhledem k charakteru humoru je srovnání opravdu na místě, a pokud se Vám Peklo na Zemi líbilo, tohle rozhodně nezklame. Je to dobrodružství barvitých postav - personifikovaných potravin. Humor je tady dobře dávkován a nevybavuji si žádná hluchá místa. Co si ale vybavuji, je závěrečná orgie, u které se mi po dlouhé době (vlastně ne tak dlouhé, jenom od doby co byl v Praze Louis CK) řinuly slzy z očí. Hlášky tady nemají úplně potenciál stát se kultovními, ale chytré dvojsmysly pobaví více než dostatečně. Vtipné jsou nejen dialogy, ale i vizuál. Film si určitě víc užijete, pokud je Vaše porozumění hovorové angličtiny na vysoké úrovni, protože i když se titulkáři snažili a odvedli dobrou práci, některé džouky se prostě přeložit nedají. ()