poster

Les sebevrahů

 • USA

  The Forest

 • Slovensko

  Les

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2016, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lucasion
  ***

  Baba ze Hry o trůny jde do lesa hledat svojí ztracenou sestru. Jak už bylo řečeno, u filmu vyvstává více otázek a odpovědí. Což mi na jednu stranu nevadí, protože aspoň může divák rozvinout svojí fantazii. Lekaček je poměrně dost. Řekl bych, tak tři jsou opravdu dobré. Jediný problém mají, že se jedná o klišoidní „bubu“ s ohuleným zvukem. Prostředí lesa v Japonsku je prostě skvělé a samotný "Les sebevrahů" má jistě něco do sebe. Potenciál je skutečný svým způsobem nevyužití a vidím, že snímek měl problémy v postprodukci a několik scén muselo jít pryč a na výsledku je to i vidět. Někde je ten pokles příběhu velmi znát. Potenciál obrovského lesa plném naštvaných duchů je vskutku obrovský a doufám, že se pod horu Fuji ještě někdy podíváme. Na druhou stranu je film ale dost děsivý a mně samotnému se do lesa jen tak chtít nebude. Takže film v tomhle jistě plní účel. Mrazivá a děsuplná atmosféra tu jistě je. Konec je správně hororový, ale to se dalo čekat. Holt tohle zmateně natočené finále mohl očekávat každý druhý. Přesto rozhodně to nebyl špatný horor a ani film. (62 %)(19.11.2016)

 • V_erus_h
  **

  A na tohle jsem chtěla jít do kina.. To bych teda byla hodně naštvaná.. :D Nevím, skoro celou dobu nůďo, semtam "nepředvídatelné leknutí." Nejsem z toho vůbec nadšená, přitom materiál dobrý, Natalie mám celkem ráda, myslím, že má potenciál, ale ten film ho neměl. Završeno totálně zmateným koncem, ten jsem absolutně nepochopila, nedoporučuju..(1.5.2016)

 • movieband
  ***

  Čekal jsem asi lepší výsledek. Les sebevrahů v sobě měl potenciál, být po dlouhé době solidním hororovým kouskem. Namísto toho, člověk dostal přešlapující nudu, která si během filmu bez udání důvodu podřeže žíly a v závěru se je snaží sešít znovu dohromady. Jinými slovy, kdyby konec nebyl dobře atmosférický, s hodně dobrým hudebním podtrhem a relativně uspokojivou pointou, šlo by celé hodnocení mnohem níž a zklamání z nevyužitého potenciálu by bylo větší. Celý film se nic moc neděje, přešlapuje se na místě, nejde rozpoznat, co je výplodem fantazie hrdinky a co je skutečné. Snad až v závěru si je divák stoprocentně jist, co je skutečnost, a co se vlastně stalo. Tudíž na celou svou délku 87minut, aby se něco dělo jen v posledních ani ne 10-ti minutách, je to podle mě sakra škoda. Sečteno podtrženo slabý průměr. 48%(5.4.2016)

 • MikeCool
  **

  Přes bezpochyby velký potenciál a kvalitní námět ohledně skryté hrůzy v skutečném lese sebevrahů, byl výsledek bohužel velice tristní, režijně nezvládnutý a scenáristicky hozený do koše. Celkový dojem tak želbohu působí velice podprůměrně. Převeliká škoda. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(27.1.2016)

 • George Stobbart
  **

  Typicky prázdna, prehliadnuteľná, neefektívna a obohratá americká duchárčina dnešnej doby. Až na to, že ako „pridanú hodnotu“ si zvolila akýsi mizerný srbský háj; mysliac si zrejme, že je to aj tak jedno, veď divák rozdiel nepozná a poserie sa z tých najlacnejších bu-bu-bu scén. Herecky mizerné, vizuálne nudné, hororovo neatmosférické, nestrašidelné a občas sa tak vážne tváriace, až mi bolo trápne. Slabota! To už ma na podobnú tému viac bavili nenápadné béčka "Forest of the Living Dead" či "Grave Halloween".(9.2.2016)

 • - Natalie Dormer počas prípravy na svoju rolu navštívila aj skutočný les Aokigahara pod horou Fuji a hoci kvôli fotografovaniu na chvíľu zišla aj z chodníka, jej japonský sprievodca sa mimo vyznačenú trasu nepohol ani o centimeter. (Five By Five)

 • - Jedná se již o čtvrtý horor z prostředí japonského sebevražedného lesu Aokigahara, natočený americkými režiséry. Těmito filmy jsou The Forest (2011), Les sebevrahů  (2013) a The Sea of Trees (2015). (Kenoth)

 • - V lese Aokigahara sa nachádzajú tabule, ktoré svojimi nápismi odrádzajú potenciálnych samovrahov od samovraždy. (Kub_ees)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace