Epizody(16)

Ban Ji Yeon je úspěšná devětatřicetiletá reportérka, které její kolegové přezdívají „Čarodějnice“. Při snaze odhalit pravou tvář populárního herce se dokonce převlékne za středoškolačku a pak vezme kolo malému dítěti. Při tomto incidentu potká pětadvacetiletého Yoon Dong Ha, který záhy přijde o střechu nad hlavou, a tak se nastěhuje ke svému kamarádovi Yong Soo Chulovi. Kolegové se chtějí Ji Yeon pomstít, a tak se ji chystají ztrapnit pomocí Yong Soo Chula, ale Yoon Dong Ha ji zachrání. I následující den mají Ban Ji Yeon a Yoon Dong Ha na sebe štěstí, nakonec se začne schylovat k vášnivé noci, ale pouze do chvíle, než Ji Yeon zjistí, že Dong Ha je o 14 let mladší. (andiek05)

Recenze uživatele Ivuse k tomuto seriálu (1)

Manyeoeui yeonae (2014)

Parádně oddychový seriál. Prvních asi pět dílů jsem umírala smíchy, jedna lepší scéna než druhá. Vtipné situace, ale hlavně, hlavně dokonalá chemie mezi hlavní dvojicí. Klobouk dolů, protože věkový rozdíl mezi nimi je skutečně velký, i přesto se jim podařilo zapálit jiskru, která vás silně popálí hned jak se poprvé dotkne vaší kůže. Celkové obsazení nemělo chybu, ať už to byla matinka, ředitel, trhlej vedoucí nebo slaďouš "špenát". :D Pustila jsem si to, moc jsem nečekala, ale seriál opouštím nadšená. Máte chuť na pohádku se šťastným koncem, tak honem do toho! ;) :) ()