Docela jízda (S04E05) (epizoda)

Quite a Ride

Krimi / Drama

USA, 2018, 53 min

Jimmy zjistil, že svoje skvělý obchodní schopnosti u CC Mobile pravdu neuplatní (ani ta inovativní reklama nezabrala, ale nápad dobrej, já bych se tam určitě stavila), a vydává se zase na krapet kriminální akcičku do temných uliček. No netřeba říkat, že ho tam samozřejmě cápci ojebou a odejde s pěkným hovnem a pár modřinama. Vypadá to, že se za "chvíli" dočkáme podzemní super tajný laborky, kterou bude stavět jeden trochu divnej Němec. Divnejch lidí není nikdy dost, rozhodně je pak větší prdel na to koukat, takže si rozhodně nestěžuju. :D Hodnocení: 8/10(13.3.2020)

Stejně nechápu, proč to Jimmy vůbec dělal takhle. Mohli je vyhodit do popelnice, ještě chodit ke gangu. Pak mi teda došlo, že za to měl dost prachů, ale karma je svině.(15.9.2018)

Slippin Jimmy.(5.9.2018)

Jimmy se potýká s nepřízní osudu v čele s prodeji humorně levných kecafónů a zároveň značně zápolí se svým vnitřním alter egem, jenž se nezadržitelně dere kupředu na jeho charakterový povrch. Velkolepá výstavba svatého krámku, neboli kanclu, je-li vám tak libo, pokračuje bez sebemenších rozpaků. Seriál je ohledně tohoto bodu v neskutečně výtečné kondici. Ve zkratce: náramná porce neutuchající zábavy. Hotová esence seriálu.(10.10.2019)

Jimmy zvyšuje prodeje mobilních telefonů a Mike s Gusem vybírají projektanta varny v prádelně. Zábava zaručena.(7.1.2019)