Heroes Rise: Pretty Hate Machine (S03E20) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 44 min

Ach jo, Jim Gordon byl opět v ohrožení života, to jsem byl ale napjatý, jak to asi dopadne! Celkem mě pobavila kravatová scéna s Dr. Strangem, ale Lee už v příběhu figuruje jen jako otravná brzda, ještě že alespoň Barbaře zase kvalitně pochodují nervy.(25.11.2017)

Pecka díl. Sice tempo asi v 35 minutě zásadně polevilo, ale Fish potěšila po delší době, i když Jadu fakt nemam rád a hlavně Doctor Strange! Doufám, že se Selina ještě pořádně předvede jako znovuzrozená Catwoman a Bruce přivede k rozumu.(31.5.2017)

• NiaWolf

Vycpávkový díl, který má (doufám) jen připravit půdu pro finále. Bohužel podle toho to i vypadá - vše uspěchané a bez hloubky. Lee je stále větší osinou v zadku, tentokrát však dosáhla na svůj vrchol. Tahle herečka už tam dávno neměla být. Dějová linka kolen Penguina je spíše výsměch, přestože na ni tvůrci lákají nejčastěji, tak v seriálu se jim věnuje 5 min. Celá příběhová linie s Brucem je až moc uspěchaná. Během pár dní je z něj chladnokrevný vrahoun s vymytou hlavou? Věřím mu to stejně jako ten jeho rolák...Court of Owls se po dvě sezony prsil jako seriozní nepřítel, aby byl následně zhasnut jako svíčka. Nezbývá než doufat, že tvůrci všechno snahu směřovali na finále..(2.6.2017)