Reklama

Reklama

Top Gear - The Burma Special

(TV pořad)
Dokumentární / Sportovní / Komedie
Velká Británie, 2014

Obsahy(1)

Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond musejí projet celou Barmu, aby postavili most přes řeku Kwai. Toto epické dobrodružství musejí absolvovat pomocí třech ojetých náklaďáků, které mají koupit přes internet za pár liber. (mikinhoo)

Recenze (36)

bart_ 

všechny recenze uživatele

Po Bolívii a Vietnamu nejlepší speciál Top Gearu. Takovýto typ speciál Top Gearu dlouho chyběl. Je to opět šílené, drsně chaotické, a hlavně neskutečně humorné. Stavění mostu přes řeku Kok-ot nemělo jedinou chybičku. Za pár let se tento speciál stane nestárnoucí legendou klasikou... "Kok-ot?" "Top Gear staví most přes řeku Kok-ot." "To se dobře pamatuje. Aby sis potom neobjednal jiný film." "Představte si jak ta paní v televizi ohlašuje: Jeremy, James a Richard stavějí most přes řeku Kok-ot!" --- prostě bezchybné. ()

Bonaparte. 

všechny recenze uživatele

Ano autentičnost těchto speciálu a vlastně celého Top Gearu se vytrácí (jestli někdy nějaká byla). Ať už je to chcaní do sprchy, zvedání Jamesova stanu, Richardova kocovina a tak dále. I přesto jsem schopný Top Gearu odpustit a opět jsem se královsky bavil. Došlo i na závěrečné dojáky, při výhledu na celou Barmu, ale to už je takové deja vu speciálů. Nevím co vymyslí příště, ale každým dalším speciálem se laťka zvedá a zvedá. Zvolit nejlepší scénu, tak je to bezkonkurenčně jízda na koních. ()

Reklama

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Opět další vynikající speciál. Ty mě jednoduše baví daleko víc, než obyčejné díly. Jen si dovoluji nesouhlasit s prohlášením několika diváků o pochybné autentičnosti - u Top Gearu vždycky byly dost nadnesené a absurdní situace. V Burmě jich rozhodně nebylo víc než třeba v Indii nebo Africe. Mě "kluci" opět pobavili - Clarkson svou leností a zlomyslností, Hammond svým buranským "jakobyamerickým" vzhledem a May počtem vypípaných slov. Zrovna tak jsem byla ohromená krásou Burmy, která má v sobě kus z Himalájí, Rakouska, Skotska a texaského nebe :) Objevovat s Top Gearem exotické krajiny mě zkrátka nikdy nepřestane bavit. A stavění mostu přes řeku "Kok" nemělo chybu! ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Top Gearské speciály nemají absolutně žádné obdoby. Takovou porci sympatického britského a kulervoucího humoru jen tak někde nepotkáte. Musela bych se pořád jen opakovat, že tuto trojici britských profíků asi nikdo nikdy nepředčí, protože jedině oni dokázali nahlas rozesmát i moji konzervativní mámu, která se před televizí otočila jen na patě a pak od ní nemohla odtrhnout oči. A za to je uznávám. Dlouho jsem neviděla tak nebezpečné a riskantní, ale zároveň královsky vtipné výzvy s výbornými hláškami v jednom jediném pořadu. Smekám. ()

chubaka 

všechny recenze uživatele

To jsem opravdu zvědavý co příjde příště :D jak už tady psal Bonaparte, autentičnost tohoto speciálu, trošku pokulhavá, ale závěrečné stavěná mostu to plně vynahrazuje, už jen protože Officers won't work :D Opavdu se mi líbí, že se snaží vymýšlet nové a nové napady (viz. Vietnamský speciál). Každopádně, úroveň, kterou si Top Gear drží je neskutečná, a to můžu říct jako člověk, který viděl všech 21 serií a pořád a stále mě baví. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama