Noc v New Yorku

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Anney Perrine

"Nicku Vaughane, vezmeš si mě, Brooke Daltonovou, za falešnou přítelkyni?" Takové nabídce se nedá odolat a to zejména proto, že hrdinové se bejvalek nebojí. Nick mi sice připadal, že se nebojí vůbec ničeho, tedy kromě setkání s bejvalkou, ale stavěl se ke všem problémům naprosto skvěle. Zkrátka ještě nikdy se nestalo, aby to nějak nedopadlo, takže nač se stresovat. To bylo inspirativní, noc s Nickem a Brooke taky utekla celkem příjemně, ale žádný důvod probdít v New Yorku nějakou další noc jsem v tom nenašel.(6.10.2017)

6,5/10(13.3.2016)

• Michalechal

Tak tohle byla ukecana a utahana "Noc v New Yorku" ... chapu, ze si chtel jako Captain America odpocinout, a tak si sam zreziroval tohle, ale nejak to prehnal :-)(16.11.2017)

Romantická duše tomuhle musí dát plný počet. Ostatní asi budou volit opravdu nižší hodnocení. Přecejen staří zasnění romantikové v tomhle uvidí něco, o čem pořád sní. V jednom kuse. Je to to nejlepší na vztahu. Ještě se neřeší každodenní rutiny, ale je to takové super volné. A když už by se něco mělo právě na tomhle měnit, nastává devadesátá minuta filmu :-)(19.9.2015)

"We love who we love. Sucks." Pre veľké množstvo odkazov na Linklaterovu (zatiaľ) trilógiu Before sa len ťažko dalo ubrániť podvedomému porovnávaniu, v ktorom pochopiteľne Evans prehráva. Napriek tomu ide o veľmi milý snímok, ktorý má minimum slabších miest a v podstate aj celkom príjemne prekvapil.(6.7.2016)

Vcelku snesitelná romantika. Kladem je, že film netlačí na pilu, všechno (až na pár výjimek) působí civilně, uvěřitelně a nenuceně. Není to přeslazený snímek. A i přes určitou míru předvídatelnosti nenudí.(28.7.2016)

• Monisek

Chris je tentokrat takovy nemastny neslany. Hlavni hrdinka nesympaticka a dej docela nudny. Vysledek tedy celkem podprumerny. 45%(7.6.2017)

Velice zvláštní film, který na mě působil hodně přirozeným dojmem, žádné nucené scénky, žádné přehnané hraní, žádné tuctové klišé. Od Kapitána Ameriky bych tohle určitě nečekal :-) .(15.8.2015)

• kobliha

Boring AF. Cely cas som musel nieco vyjedat, aby ma pri tom na totalku nezlomilo. Este zopar takychto filmov a mozem sa prihlasit Chrisovi Powellovi na odtucnovacku. A ta kamera. Niekto tu mal extremnu obsesiu nad hlbkou ostrosti. Jedno oko ostre ako britva, druhe uz ma postava rozmajzle cez pol platna. Ostatne dojem z vizualu si clovek moze spravit uz ked vidi plagat..(31.8.2016)

Trošku pomalší rozjazd, kde chvíľku trvá kým si k ústrednej dvojici začneme budovať sympatie, ale stojí za to si počkať. Veľmi príjemne, civilné a nenútené. Obom to spolu svedčí a cítiť medzi nimi tú narastajúcu náklonnosť. Alice krásna ako vždy a Chris prekvapil ako herecky tak aj režijne. Inšpiráciu Linklaterom nejde prehliadnuť. Záver filmu presne taký ako mal byť ...(17.4.2017)

"There is no perfect. There will always be struggle. You just need to choose who you wanna struggle with."(17.1.2018)

Captain America režíruje! A i sám sebe před kamerou, no není to paráda? Je! Ne, ale vážně. Tohle byl moc příjemnej kousek, civilní, uvěřitelný, dost možná pro někoho trochu prostý či všední, ale pro mě tak akorát ve všech směrech. Sympatické po všech stránkách, jak co do stopáže, tématu, hlavních hrdinů, jejich vývoje a věřte, nebo ne, i konce. Chrise bych si v téhle herecké poloze dala líbit i příště, měl by dát sbohem Marvelu a vrhnout se tudy :-)(9.8.2018)

Chris Evans to na první režisérský debut zvládl na jedničku. Opravdu dojemný příběh, který svým koncem nenechá oko suché. Já tyhle filmy nikdy moc nemusel,ale tohle mě opravdu dostalo. Asi se na tento žánr více zaměřím,protože mě tento film neskutečně bavil. Hodnocení: 91%..(18.8.2015)

Brutalne prekvepenie od Kapitana Ameriky!!! Nadpriemerne kvalitna hodinu a pol dlha konverzacka s perfektnou ustrednou dvojicou. Tlieskam a drzim palce pri dalsich reziserskych pokusoch!!!(11.12.2015)

Chris Evans je tak pohledný, charakterní, konverzačně obratný, vtipný, pohotově improvizující, vyrovnaný, disciplinovaný... že mu prostě není možno věřit, že vůbec existuje, natož aby měl nějaký letitý vztahový problém. Dokonce i přeražený nos se mu zahojil asi tak za 15 minut. Mohlo by to být zajímavé, pokud by postavy byly poněkud reálnější lidé. Je to takové limonádové cancání, které postrádá nějaké napětí, zvrat, dilema... přitom to tam všechno tak nějak je, jenom se to nevytěží. A tak nakonec nejzajímavější je úplně poslední scéna, která možná zase všechno vrací do hry. Za tu bych skoro byl ochoten ještě hvězdičku přidat. (70%)(9.12.2016)

... o uzdravující lásce.(26.12.2017)

Komorná konverzačka, ktorá je spočiatku príjemná svojou nenútenosťou, s pribúdajúcimi minútami ma ale vzťah ústrednej dvojice zaujímal čoraz menej. Ale plusové body za to, že vyše polovicu filmu som na pochybách, či ten až príliš dokonalý pouličný hudobník náhodou všetky tie patálie neosnoval a nehrá s úbohou dievčinou nejakú úchylnú hru. Mínusové body za to, že to napokon bola len štandardná romantika. 7-/10(19.1.2019)

• burton

Jestli chcete absolvovat kurz zničující sebereflexe, odložte štrikování a pusťte se do toho.(10.3.2019)

Yep, rule 1&2(18.10.2015)

Scénáristovi musel před vymýšlením scénáře na posledních 20 minut někdo přestřihnout míchu, protože žádné jiné vysvětlení pro takhle zpackaný závěr mě nenapadá. Film celou dobu sympaticky plyne s neskutečnou lehkostí, dialogy totálně fungují, člověk má neustále úsměv na tváři, uznale pokyvuje hlavou a pak najednou vleze Kapitán Amerika s Miss nafouknutý hrudní koš na oslavu (myslím tu s jeho bývalou přítelkyní). Po ní už člověk nehýbe hlavou vertikálně, ale horizontálně, oči mu div nevypadnou z důlku a skoro až do konce si říká, že osoba zodpovědná za dialogy by zasloužila prostřelit obě kolena upilovanou brokovnicí. To jsou myšlenky, to jsem ještě neviděl. Korunu všemu pak nasadí županový odpočinek na hotelovém pokoji. To mi přišlo, jak když nás v prváku na lyžáku holky pozvaly k sobě na pokoj. Člověk může být sebevětší purytán, ale jak tady mohl neskončit kocourek v troubě, no nic.... Na to, že se tam hodinu a půl nic neděje, je to ale docela povedený - 75 % na místě.(26.2.2016)

Výborný režijní debut s neskutečně roztomile sladkou Alice Eve. K plnému hodnocení chybí jen málo.(12.10.2016)