Daredevil - Season 1 (2015) (série)

Ti, které jsme opustili (S01E12)

(epizoda)
  • USA The Ones We Leave Behind

Fisk chystá pomstu a na Karen dopadá tíha nedávných událostí. Daredevil odhalí Fiskovy zdroje financování a je tím zaskočen. (Netflix)

Imrwere

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je čas na to, dostávat odpovědi a to se pomalu divákům dostává. Příběh se zdá být jasnější, zápletky prozřetelnější člověk se může dále nechat unášet na vlně nadšení. Po tom, co jsme dosud viděli a téměř i aktivně zažili, můžeme si být jisti, že finále, které je na dosah, bude opravdu velkolepé. Ale nebude to mít náš hrdina lehké, to už jsme viděli. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kingpin ukázal všem svoji krásnou a děsuplnou temnou podstatu a ostatní utvrdí v tom, že pouze a jedině on je ten, jenž vládne... Již nyní se nemohu dočkat na finále a vyvrcholení veškerého dění, jež bude stopro velkolepé, ačkoliv se ve většině případu jedná o komorní záležitost... pecička! ()

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Záludné zvraty mezi skupinou hlavních záporáků dopadají na všechny v Hells Kitchen. Velmi podařená scéna s Karen, která si tak trochu napravuje reputaci otravné upištěné buchty, kterou měl někdo sejmout už v polovině první série. ()

• Madame Gao (Wai Ching Ho) prohlašuje, že se vrací domů na místo „do značné vzdálenosti dále než Čína“. To spolu se symbolem Iron Fist na balíčcích heroinu ukazuje na její původ z K'un-Lun. Jde o mystické město ukryté v tibetských horách, kde byl vychován marvelský hrdina Iron Fist. (Epistemolog)
  • Kniha viděná za Benem Urichem (Vondie Curtis-Hall) v jeho domě je „The Power Brokers“ od Roberta Cara. Kniha vypráví o skutečném životě Roberta Mosese, často popisované jako inspirace pro postavu Wilsona Fiska (Vincent D'Onofrio). (Epistemolog)