Who's Gonna Take the Weight? (S01E03) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 57 min

Matt Owens

Manuel Billeter

Akela Cooper

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

Luke Cage mě připomíná dobu, když jsem se snažil projet GTA San Andreas co nejrychleji, cheaty na nesmrtelnost byli nutností, ale s tím přišla i nuda, protože jen příběh nestačil. A ani zde ten příběh nestačí a detailnost celého seriálového světa Harlemu, tomu nepřidává, protože je chudej jak hlavní postava a také bez pořádného nápadu jako herecké umění Jiřího Mádla(omlouvám se jeho fanouškům) ... Ještě romu dám šanci, ale bojím se, že to bude něco ve stylu SmallVille. ...(27.2.2019)

7/10(8.11.2016)

Ten seriál není špatnej, svým způsobem je fajn. Ale ne mým způsobem. Je to zatím maximálně předvídatelný, nic zajímavýho se neděje, choreografie zatím největší akce nebyla ničím zajímavá a Luke Cage se motá sem a tam a nevěřím mu nic. Snad se to zlepší, oproti DareDevilovi obrovskej propad.(7.11.2017)

Třetí epizoda je zároveň první epizodou, ve které zmizela nudná místa. Děj je svižnější a konečně přestal stagnovat, ale když jsem viděl, jak si Luke poradil s plným barákem střelců, ještě míň chápu, proč nebyl schopen v předchozí epizodě zastavit přestřelku v holičství, kde střílel jen jeden. Je mi jasné, že to bylo v zájmu příběhu, jen si nejsem jistý, jestli jsou v zájmu příběhu díry v logice.(3.2.2017)

Konečně se něco děje a já mám pocit, že sleduju něco co se blíží Daredevilovi. Konečně se přestáváme probírat davem nových "jou nigga" postav a s tím co máme se pracuje.(9.12.2016)

Dej se tedy nerozjizdi takovym tempem jako u Daredevila nebo Jessicy, ale vylozene nuda to neni.(13.10.2016)

55%(28.4.2018)

"Since I can't touch the king, I'm gonna take his queen, his knights... his rooks... I'm knocking all his pieces off the board."(17.7.2018)

Tak jak 3. díl začne, tak i zase skončí. Jen přeci jen o něco explozivněji. Celkově se však jedná o díl plný různých a vcelku i dlouhých dialogů mezi různými lidmi hýbajícími dějem. Tím to pochopitelně zase krapet ztrací na tempu, ale jako by to ničemu nevadilo. Vývoj dějství, jehož dramatizace se postupně zvyšuje, se odvíjí směle dál a diváka s úsměvem láká na další díl. A daří se. O překvapení není nouze.(11.1.2017)

Luke divákovi konečně ukáže své schopnosti a bojové skilly v praxi. Problém ale je, že působí jako Obelix mlátící Římany. Neuvěřitelně mě iritovala hromada, kterou z nepřátel vytvořil. Seriál se konečně začíná ubírat správným a zábavným směrem. Míří tam ale po špatné cestě, snad po ní i přesto dojde ke zdárnému konci. 6/10(24.4.2017)