Bez kalhot XXL

Magic Mike 2

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Komedie

USA, 2015, 115 min

Mám rád filmy robené z lásky, kde vidno, že sa protagonisti bavili. Tá radosť je z filmu cítiť. A holé rite chlapox, sexistický a bla bla.. Humor a radosť z práce je základ. Slabšie ako jednotka, ale bez Mathewa v úlohe Dallasa a Stevena na režíserskej stoličke sa inak ani čakať nedalo. Pobaví, ženy sa potešia tak prečo to neskúsiť a nezabaviť sa spolu s hercami.(16.10.2015)

• Kamca_

Tohle je jeden z nejnudnějších filmů, který jsem za poslední dobu měla možnost vidět. Nudný děj a stopáž skoro 120 minut je docela vražda. Ani Tatum to nezachránil a to patří mezi moje oblíbence. Pořád jsem čekala, že se ve filmu něco začne dít .. a za celou dobu se nedělo vůbec nic. Jedničku jsem neviděla, ale po shlédnutí dvojky si nemyslím, že bych se na první díl někdy podívala. 20%.(12.2.2016)

• verbal

Tredžik Majk XXL aneb Druhá travestišou Čuníka Tatůma je, fundovaně vyjádřeno odbornou filmově teoretickou terminologií, „retardovaná ultrapičovina“, kterou lze směle označit za nejkolosálnější buzerantskou trapárnu dekády. Než mě zase nějaká nedbale oholená „krasavice“ označí za homofoba, rád bych podotknul, že jsem si naprosto vědom primárního předurčení tohoto veledíla jako kulisy pro sebeprstění pronikavě inteligentních, obézních a upocených čtenářek Padesátí odstínů neohrabaného ukájení zanedbávaných štěrbin, odhodlaných průzkumníků mužských rekt a předčasně potracených, dosud nemenstruujících hrdých dcer hajzlbáb a operátorů hovnocuců, jejichž jediným smyslem života je pištět na koncertech chlapeckých homokvartet. Na druhou stranu si však myslím, že i sebedebilnější gájprájd lze natočit alespoň kapku smysluplně a s trochou grácie, a ne tak, že partička vysolárkovaných, metrohomokládních princezen včele se špatně vyrýsovaným šimpanzem Čuníkem a certifikovaným řiťopichem žužu Bůmrem jede dvě hodiny autobuzem na výleteček a plácá přitom buzprecedentní pičoviny natolik sofistikované, že o jejich sepsání snad museli požádat nějakého sexuálně dezorientovaného chovance (-kyni) Střediska pro léčbu mozkových dysfunkcí se sídlem v kalifornském Sakradementu. Závěrem hošššy předvedou za doprovodu nemilomrdně krutohustých bítů negerských přednašečů sestavu neurotických kopulačních homopohybů, nechají si od pár nadržených intelektuálek očichat v kožených kalhotech brutálně zapařené rozkroky, pročež na ně zamrkají zpoza tangové šňůrky lascivně vykukujícím kakaovým okem. Upřímně nepochybuji, že při tom vzrušením zacukalo v nejednom konečníku a mnohá otylá ruka našla mezi zapařenými faldami daleko snáze díru v notně uleželém sýru, avšak to, co tomu předcházelo, je natolik buzelstnou ukázkou čiré scenáristické debility, až to musím prohlásit za nejhrůznější zážitek za posledních deset let. Samozřejmě hned po Birdmanovi.(29.8.2015)

• ratpile

Soderbergh odešel, a sním i film. Magic Mike není Shakespeare, o tom žádná. Přesto, první díl si i přes jasně vymezenou cílovou skupinu, našel čas odvyprávět nějaký děj, který mimo taneční scény (jen tak tak) držel pozornost. Dvojka na děj rezignovala úplně, tudíž se ta kupa chlapáckých řečí v dodávce a společných rozjímání na pláži, stala ještě o řád otravnější. Naštěstí, jakási "kamarádšoft" chemie tam přeci jen funguje a ve svém pohodovém, eye-candy pojetí, je to atrakce celkem unikátní a drahá. Manganiellova scéna v obchodě byla ale ultimátní!(30.8.2015)

• Xmilden

Občas se stane, že některý film překvapí a vydělá více peněz něž by se čekalo. To si pak sednou moudří lidé a dají hlavy dohromady. Jenže bohužel je napadne dát dohromady i díl druhý a vůbec jim nevadí že původní film byl vlastně ukončen, vše bylo řečeno, navíc obsahoval v té době hodně stoupajícího Matthewa. Pochopitelně ten již nemá zapotřebí někde ukazovat svůj holý zadek. Svou kariéru si vydřel a soustředí se na zcela jiné role. Chápu. Ovšem nechápu proč šel do téhle břečky Tatum. Copak nečetl scénář? Děj jsem nenašel a druhou hvězdu dávám za vynikající pecku I want it that way. 30%(28.9.2015)

• - Do kín bola snímka distribuovaná pod krycím názvom Glitter Man. (MikaelSVK)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v amerických štátoch Georgia a Južná Karolína. (MikaelSVK)

• - Margot Robbie odmítla roli Zoe (Amber Heard) kvůli tomu, že se chtěla soustředit na projekt Focus (2015). (tedvidek94)