Bez kalhot XXL

Magic Mike 2

(neoficiální název)

Drama / Hudební / Komedie

USA, 2015, 115 min

Tvůrci se soustředili primárně na komediální složku, což spolu s vynecháním Pettyfera příběhu jenom prospělo. Představení na benzínové pumpě mě málem dohnalo k slzám smíchu, tanečky Channinga a spol. zaujmou ještě více než v předchozím snímku, Bomer je možná gay, ale skvěle zpívá, bla bla bla... tahle parta polonahých krásných chlapů vás prostě dostane. P. S. Díky Bohu, že Manganiello dostal více prostoru než minule, je fantastický. P. P. S. Druhá projekce proměnila moje nadšení v pouhé čekání na pár zábavných scén...(13.7.2015)

Druhé pokračování je úplně jinak natočeno než jednička. Zatímco v prvním díle bylo hodně tanečních (striptýzových) kousků a celkem i slušný příběh, tak v tomto pokračování jde prakticky jenom o příběh. A ten není nijak zvlášť propracovaný, přesto mě to bavil a v pohodě jsem vydržel se na to koukat. Chyběli mi tam však taneční kousky, pouze Channing Tatum předvedl jednu akci, ale pak zase dlouho nic. A tak jsem čekal, že všechno vloží do závěru filmu a že tam nás bude čekat mega povedená show. Ta ovšem nenastala, závěrečné vystoupení bylo pomalé, pouštěli dost pomalých písniček a to tam vůbec nesedělo. Alespoň závěrečná akce v podání opět Channinga Tatuma, byla skvělá. Jinak Amber Heard jsem tady vůbec nepoznal, je to snad první role, ve které ji vidím jako brunetku.(21.3.2017)

S odchodem Soderberga a McConaugheyho, film postrádá výraznější hereckou osobnost a především vyváženost tempa. Film se nese v duchu: taneční číslo-vtipný řeči-vážný řeči-taneční číslo-vtipný řeči-vážný řeči atd... Část v černošským baráku naprosto příšerná, stejně jako veškeré černošské postavy v čele s trapným Donaldem Gloverem. Stará partička naštěstí nezklamala a zachovává si vtip a klid i v situacích, kdy je scénář nechává očividně improvizovat. Přežít se to dá, ale samozřejmě mělo zůstat pouze u původního Magic Mikea. Nakonec musím uznat, že Joe Manganiello je prototyp mužskýho jak má vypadat, žadný ty 70-ti kilový vychrtla typu Fassbendera.(20.7.2015)

• Johnny.ARN

Taký nudný a nezáživný road trip som ešte nevidel. Prečo tento film vôbec vznikol? Ved ked to má byť striptérsky film tak prečo tam je kurva jedna scéna a zvyšok sú absolútne nezmyselné kecačky o niečo čo ma absolútne nezaujíma?? No proste celé zle. Len za Rollsa , Heard a za vystúpenie na konci 2 z 5(1.11.2015)

Tento film je pro mě jako pro mnoho jiných žen "romantická komedie" - přesto, že víte, že je to totální s*ačka - kouknete se na to :) Já na romantické filmy nejsem. Tenhle film jsem si pustila, jelikož jsem viděla první díl - příjemně jsem se bavila a od dvojky jsem nečekal opět nic náročného a extra úžasného a chtěla jsem se jen příjemně "pokochat" :) A to jsem se kochala velice úspěšně :) Je tam skvělé obsazení - ať už z původní sestavy, ale příjemně mě překvapila Jada Pinkett Smith a Andie MacDowell, která se své postavy rozhodně nebála :) Závěr filmu se mi líbil nejvíc, jelikož se to tak skvěle uzavřelo a poslední píseň je jedna z mých oblíbených a je to skvěle zakomponované do "vítězství". Snímek má plno dobrých hlášek, hlavně úžasnou hudbu (na soundtracku je ale úplně něco jiného) a hlavně vynikající choreografii :) Jo a vím, jaký s tím byl u nás (nejen u nás v ČR) udělaný poprask ohledně premiéry a speciálně vytvořených večerů pro dámy - a vůbec se tomu nedivím - to musela být bomba tohle vidět v kině :) :)(5.3.2016)

• - Do kín bola snímka distribuovaná pod krycím názvom Glitter Man. (MikaelSVK)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v amerických štátoch Georgia a Južná Karolína. (MikaelSVK)

• - Je to poprvé, kdy Steven Soderberg usedá pouze za kameru, nikoli do režisérského křesla. (=woody=)