Sisters

(neoficiální název)

Sestry

Komedie

USA, 2015, 118 min

Tina Fey a Amy Poehler nezklamou a zvládají tuto komedii spolehlivě odtáhnout herecky, jen jim bohužel trošku podráží nohy scénář. Ten v první polovině nabírá tempo velmi pomalu a podobnou frekvencí sází povedené vtipy, takže začátek je celkem utrpením, ale pak se snímek začne pořádně točit okolo titulního večírku a najednou se z něj stane svižná a velmi vtipná komedie, která skvěle baví. Je škoda, že takhle kvalitní nebyl film celou dobu a myslím, že pokud by se lépe pracovalo ve střižně, šlo by leccos zachránit, neboť dvouhodinová stopáž je příliš dlouhá. Shlédnutím Sisters rozhodně neprohloupíte, jen myslete na to, že musíte mít trpělivost, abyste se dostali až k těm lepším částem.(20.3.2018)

Sisters sú skrátka hodne fajn. Je to komédia, pri ktorej som niekoľkokrát celkom slušne vyprskol od smiechu (čo sa mi pri nových komédiách stáva čoraz menej). Amy a Tina sú úžasné komediálne duo, ktoré môže charizmu ešte aj rozdávať. Je super, že v podstate nezmiznú z obrazu. John Cena, Maya Rudolph, Rachel Dratch a ďalší, z tohto úžasného obsadenia sú už len čerešničky na torte. Čerešničky, ktoré síce nedostanú príliš priestoru, no aj to málo využijú na maximum a s dvoma hlavnými hrdinkami sa im hláškuje jedna radosť. Na ségry som sa hodne tešil a som rád, že film dopadol podľa mojich očakávaní. Táto párty jazda ma totižto bavila omnoho viac, než všetky tie z podobných teen filmov posledných rokov. We need a little less Forever 21 and a little more Suddenly 42.(10.1.2016)

Prehnané hodnotenie? Ak to tvrdíte, zrejme ste sa v minulosti málo bavili a žúrovali a patríte do panteónu niektorých postáv, ktoré sa na tejto coolovej filmovej párty zúčastnili. No a vy mladí ak si myslíte, že toto je iba fikcia a niečo, čo možné byť nemôže a ľudia po tridsiatke sú pasé, ste na omyle. Nejde o kvantitu, ale kvalitu.(21.1.2018)

ve výsledku celkem fajn komedie,u které jsem se nejednou zasmál,ale kterou zároveň zbytečně sráží potřeba jít vždy a ve všem až na hranu,nebo daleko za ní.Absurdno mám rád,ale natahování "vtipu" v rámci hesla čim delší tím vtipnější z 99% prostě nefunguje a platí to i tady.Tina Fey i Amy Pohler potvrdily,že právem patří mezi top komediální herečky,i když v našich končinách se velké obliby nejspíš nikdy nedočkají...60%(31.3.2017)

Pouze pro zaryté fanoušky komediálního dua Amy-Tina. Scénář skvěle vykrývá jejich tolik charakteristický rukopis, nicméně většinu času jede bohužel na půl plynu. Což je vzhledem k obsazení (většina SNL) a ikonickému duu zkrátka škoda. Doteď nechápu, proč si Tina s Amy nenapíšou vlastní materiál. Zkušeností a talentu na to mají dost.(27.6.2016)