Tak nakonec mě Tina a Amy udolaly a měním hodnocení z průměru na čtyřku! Jsou to prostě borky, jak se patří a ony mě opravdu zvládly tu hodinu bavit, přestože jim místy podle mě opravdu podrážel nohy neúplně povedený scénář. Menší role pro prakticky většinu obsazení Saturday Night Live mě také potěšily a je to poměrně svěží a neotřelá komedie, která by však bez Tiny a Amy nemohla být tím, čím je.(11.1.2016)

Mezi filmy o tom, jak banda floutků zničí rodičům za jednu noc celý barák, patří tenhle k těm lepším. Zábavnější a zoufalejší zároveň na tom je, že tady se o katastrofu nepostarají teenageři, ale dvě dospělý ženský se skupinou ujetých kamarádů. Polovina vtipů, která ve filmu padla, je buď nechutná, sprostá a nebo jednoduše trapná. Jenže jak se party rozjížděla, přestala jsem to řešit a prostě jsem jen nevěřícně kroutila hlavou nad tím, co ty holky ještě nevymyslí. Jednou stačilo, ale průšvih to nebyl.(20.6.2016)

ve výsledku celkem fajn komedie,u které jsem se nejednou zasmál,ale kterou zároveň zbytečně sráží potřeba jít vždy a ve všem až na hranu,nebo daleko za ní.Absurdno mám rád,ale natahování "vtipu" v rámci hesla čim delší tím vtipnější z 99% prostě nefunguje a platí to i tady.Tina Fey i Amy Pohler potvrdily,že právem patří mezi top komediální herečky,i když v našich končinách se velké obliby nejspíš nikdy nedočkají...60%(31.3.2017)

Myslel som si, že uvidíme ďalšiu rádoby komédiu, ktorá spadne do kategórie, ako sme mali minulého roku možnosť vidieť vo Vacation, ale nakoniec musím priznať, že tento film mi presne dokázal fakt, prečo tam komédia nefungovala, a naopak tu musím povedať, že je humor celkom dobrý. Okey, nemôžem povedať, že som sa na každom vitpe poriadne nasmial, ale na tých, ktoré fungovali som sa smial poriadne. A dôvod je ten, že vidieť Tinu Fey a Amy Poehler nie je urážkou, ale naopak dávajú filmu správne srdce. Prvá polka je síce trošku nudná a niektoré scénky skutočne spadajú do nudných vôd, ale v momente ako sa párty začne, tak to funguje skvele. Niektoré scénky sú aj tam trošku pritiahnuté za vlasy, ale keď to funguje, tak som sa skutočne bavil. A aj ich párty pôsobila v štýle, že by som si ju rád užil a bol tam s nimi. Prečo nie? A fakt, že film má srdce, postavy sú zaujímavé, niektoré scénky sú vtipné a aj záver nepôsobí gýčovito, ale myslím si, že celkom funguje, tak som príjemne prekvapený. Bol som pripravený byť k tomuto filmu zlý, lebo americké komédie dnes skutočne stratili schopnosť rozosmiať, no "Sisters" ma celkom príjemne z týchto predsudkov vytiahlo. Nemyslím si, že sa na tom zasmeje úplne každý, no mne to pohodlne stačilo. Hodnotenie: B-(14.1.2016)

Sisters sú skrátka hodne fajn. Je to komédia, pri ktorej som niekoľkokrát celkom slušne vyprskol od smiechu (čo sa mi pri nových komédiách stáva čoraz menej). Amy a Tina sú úžasné komediálne duo, ktoré môže charizmu ešte aj rozdávať. Je super, že v podstate nezmiznú z obrazu. John Cena, Maya Rudolph, Rachel Dratch a ďalší, z tohto úžasného obsadenia sú už len čerešničky na torte. Čerešničky, ktoré síce nedostanú príliš priestoru, no aj to málo využijú na maximum a s dvoma hlavnými hrdinkami sa im hláškuje jedna radosť. Na ségry som sa hodne tešil a som rád, že film dopadol podľa mojich očakávaní. Táto párty jazda ma totižto bavila omnoho viac, než všetky tie z podobných teen filmov posledných rokov. We need a little less Forever 21 and a little more Suddenly 42.(10.1.2016)

• - Kromě komediálního pořadu Saturday Night Live (1975), ve kterém Tina Fey a Amy Poehler účinkovaly společně, jde po filmech Protivný sprostý holky (2004), Baby Máma (2008) a Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013) o čtvrtou filmovou spolupráci Amy a Tiny. (Patw)

• - Když se Maura (Amy Poehler) propadne po nohy stropem, začne kopat nohami a obě boty jí spadnou. Když ji vytáhnou nahoru, můžeme ji vidět bosou, ovšem jakmile se znovu propadne a je opět vytažena, má na sobě zpět střevíce s podpatky, přestože si pro ně nešla dolů. (hansel97)

• - Natáčení probíhalo v létě roku 2014 v městské části East Meadow na Long Islandu. (Patw)