Raluca

Film-Noir / Krimi / Erotický / Thriller

Česko, 2014, 76 min

• PROCESOR

" Je to jen sex, ne je to sympatie". Je to kriminálka, ne je to divný. Hraje tam hezká ženská, jo, ale z toho se nezblázním. Problém je v tempu, kdy se na začátku stane strašná "věc" a vykonavatel odplaty bude již brzy propuštěn. Děj je předvídatelný, jako český slavík a nic se neděje, aby to bylo jinak. Dokonce to staví soukromýho detektiva do role hlupáka co myslí tím dole a dělá školácký chyby. Český filmy mam rád a fandím jim , ale...(21.7.2015)

Atmosféra přes malé mušky oukej, ale ten příběh, bože. Malvína Pachlová jako femme fatalle - jasně. Jenom té erotiky bych od erotického žánru čekal víc... Dolanský pro mě stále méně překvapivě - velmi dobře! Jeho hraní mi sedí, je úsporný, lidský, sympatický. Ultra hajzl Majerovi sedí rozhodně víc, než svědomitý policista v rozvodovém řízení (Případ pro exorcistu). Ale schopnějšího scénáristu by to potřebovalo!(11.5.2015)

Súkromný detektív si chce luxusne zasexovať a trochu sa to zvrtne. Akým smerom, to sa dalo aj očakávať. Iba niekoľko postáv, jedna záhadnejšia ako druhá, až je tých záhad priveľa. Začiatok filmu sa vyvíja veľmi sľubne, zoznámenie v bare, pozvanie do luxusného domu, ale keď sa to začne točiť dookola, thriller sa mení na erotickú nudu. Vražedné flashbackové scény premiešané s nahými telami, to mi nešlo dokopy.(20.11.2015)

• patrikus

Neprávem přehlédnutý film, který sice recykluje prvky noiru, ovšem řemeslně si nestojí vůbec špatně. I přesto, že je ve scénáři i režii zárodek kvality, příběh od začátku do konce celkem nudí. Není totiž téměř ničím originální, a ani jeho postavy nás nepřizvou ke sledování ničím, co by nás vtáhlo do děje. Divák se rychle brzo smiřuje s novinkami, které mu jsou pouze podsouvány, ale nijak dramatičtěji se s nimi nepracuje, proto mu začne být všechno jedno a možná ani hrdinovi nefandí. A to je velká škoda, protože kamera, hudba a střih, byly skvěle zvládnutelné složky jinak celkem nudného filmu. A měl bych připomínky i k obsazení. I přesto palec nahoru, vyhovuje kratší stopáž. V kontextu posledních let myslím, že jen lehce slabší průměr. Ten příběh je podle mě pouze servisem informací a žádné hrubější dramatické konfrontace.(15.5.2015)

• panMartin

Příběh o věčně nadrženém bývalém policistovi, nyní soukromém očku, co už mu nestačí klátit ženu jeho kamaráda, která s ním pracuje v kanclu. I přesto, že je ve scénáři i režii zárodek kvality a také v atmosféře, příběh od začátku do konce celkem nudí. Oba hlavní představitelé (Dolanský a Pachlová) jsou sympatičtí, ale nahé a sexuální scény nejsou všechno. Je to škoda, jinak v tom cítím velký potenciál.(2.12.2015)