poster

Raluca

Film-Noir / Krimi / Erotický / Thriller

Česko, 2014, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Master19
  **

  Tak na film-noir je to příliš světlé, přímočaré a hlavní hrdina málo charismatický. Erotika ve filmu prakticky není, sem tam prso a zadek atmosféru a smyslnost nevytvoří. Thrillerem bych to taky nenazval, protože spíš než drsné chlapské odhodlání a už zmírněné charisma u Honzy Dolanského nehledejme - a obávat se o hlavního hrdinu takovou tou rodičovskou láskou, to není úplně to pravé ořechové. Jediné, co by se dalo uznat z žánrů fimu uvedených v záhlaví je krimi, ale to je pořád dokola jako v desítkách seriálů a moc nového nepřináší. Určitě jsem se na to podíval s chutí, protože to - a to musím uznat - není obvyklý počin na našem rybníčku, ale povedený bohužel také ne...(8.1.2016)

 • Martin741
  **

  Teda uz som videl cesky noir menom Ve Stinu, no a tento noir sa snazi az prilis kopirovat svoje americke noirove vzory. Snad najtalentovanejsim hercom je tu len Jan Dolansky /dve Babovresky/ - z pochopitelnych dovodov nanho nejdem vypisovat chvaly, zvysok hercov priserne prehraval. Namet je fajn, ale film neobsahuje ani jeden zapamataniahodny moment. Takto je to len dalsi podpriemer, ktory cochvila vyfuci do prazdna : 30 %(21.11.2015)

 • castor
  ***

  Solidně natočený a zahraný libovolný díl průměrného krimiseriálu. Další česká snaha o žánrovou tvorbu dopadla hůř, než jsem čekal a hlavně hůř, než jsem si přál. A to jsem se docela dost těšil. Cynický detektiv Jan Dolanský se tváří natolik protřele, až ho postava femme fatale hravě utáhne na vařené nudli. Sebevědomý je i režisér, který se toho nebál a šel si vlastní cestou. Ocenit to dokážu, výsledek ale docenit neumím.(21.5.2015)

 • PROCESOR
  **

  " Je to jen sex, ne je to sympatie". Je to kriminálka, ne je to divný. Hraje tam hezká ženská, jo, ale z toho se nezblázním. Problém je v tempu, kdy se na začátku stane strašná "věc" a vykonavatel odplaty bude již brzy propuštěn. Děj je předvídatelný, jako český slavík a nic se neděje, aby to bylo jinak. Dokonce to staví soukromýho detektiva do role hlupáka co myslí tím dole a dělá školácký chyby. Český filmy mam rád a fandím jim , ale...(21.7.2015)

 • claudel
  ***

  V České republice se moc thrillerů netočí, takže každý pokus a nápad vítám. Pokud se nepletu, je Zdeněk Viktora autorem vynikající humorné novely Poslední tanga v Paříži, která mě provázela a rozesmávala během mého pobytu v Paříži. Vidím v něj velký potenciál a fandím mu. Raluca má své silné i slabší chvilky, tradičně budu kritičtější ke scénáři, který mohl být přece jen trochu víc opečován, neboť některé vedlejší postavy na mě působí zmatečně či zbytečně. Ale rozhodně slušné tři hvězdičky.(28.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace