Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bývalý polda si některé věci ze své minulosti rozhodně nechce připomínat. Ale připomenou mu je jiní... Pracuje jako soukromý detektiv, spí se svojí sekretářkou, sleduje lidi za peníze. Až do chvíle, než se mu do života připlete svůdná Raluca a otočí mu ho o 180 stupňů. Je to náhoda, osud, nebo na něj někdo nastražil past? Začnou se totiž dít věci, které by ho ani ve snu nenapadly. Jde v nich o sex, o vraždu, o velké odhalení, drsné připomenutí té proklaté minulosti... (A-Company CZ)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (128)

LadyPupu 

všechny recenze uživatele

Šmankote, to teda byla ptákovina. Se to střídalo v pravidelných intervalech - 10 minut canců, sex, 10 minut canců, sex, rádoby akce, cancy, sex.... A do toho pár flashbacků. Hele, na ČT 1 někdy ve všední den po 10 večer klidně. Jít na to do kina nesmysl. Je to plný klišé (ani ten konec nebyl nijak překvapivej), jinak výtvarné zpracování pěkné, Dolanský hrát umí, herecké umění Píchalové, hodnotit nebudu. Vypadalo by to, že ze mě mluví zášť :-) Jednou a dost. Znovu vidět netřeba. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý film z tej kriminálnej stránky, na druhej strane Pachlová sa po dotočení vyjadrila, že ona je inak veeeľmi stydlivá herečka, ale v tomto prípade nahota mala zmysel. No hej, mala zmysel, lebo inak nič iné neukázala. A odvtedy sme o nej nejak nepočuli, čiže úloha splnená Dolanský je tiež mega nesympaťák, ale čo už. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Na Ralucu jsem neměl moc chuti, ale když už mi ji naservírovala televize, přemohl jsem se. V podstatě jsem se přemáhal poté celý film, abych jej dokoukal. Nemám příliš v lásce krimi, film-noir v popisu mě odrazuje a erotický thriller k tomu, to je jako "lákadlo" filmu pro Otíka ve Vesničko má, středisková. Motanice je to náramná, ale postavy mě příliš neoslovily a někdy se děj vlekl jako hlemýžď. Napětí pomálu a spíše jsem litoval, že film není více krimi, ač to není zrovna můj šálek kávy. Film-noir jsem nenašel, vztah k tomuto filmu také ne, takže jednou a dost. ()

PROCESOR 

všechny recenze uživatele

" Je to jen sex, ne je to sympatie". Je to kriminálka, ne je to divný. Hraje tam hezká ženská, jo, ale z toho se nezblázním. Problém je v tempu, kdy se na začátku stane strašná "věc" a vykonavatel odplaty bude již brzy propuštěn. Děj je předvídatelný, jako český slavík a nic se neděje, aby to bylo jinak. Dokonce to staví soukromýho detektiva do role hlupáka co myslí tím dole a dělá školácký chyby. Český filmy mam rád a fandím jim , ale... ()

Traffic 

všechny recenze uživatele

Na české poměry nezvykle dobře napsaný scénář nemůže zakrýt, že jde v jádru "pouze" o zručnou aktualizaci žánru noir, která takřka nijak nevybočuje z jeho klasických pravidel. Zatímco venku se už několik dekád točí řady nápaditých neo-noirových variací, které žánrové konvence vsazují do překvapivých prostředí nebo je všelijak překrucují, u nás se teprve učíme první lekci. Pěkně se soukromým očkem Filipem Maroldem (fakt!), osudovou zrádnou femme fatale, flashbacky, kontrastním svícením (co to možnosti dovolí), prostě se vším všudy. Ono je to na jednu stranu pochopitelné, vzhledem k tomu, že noir - a žánrový film obecně - u nás má pramalou, nebo vůbec žádnou tradici, ale na druhou stranu... eh. Tři a půl. ()

Galerie (17)

Související novinky

Noir Film Festival 2015 startuje již 20. 8.!

Noir Film Festival 2015 startuje již 20. 8.!

11.08.2015

4 dny, 5 míst, 47 projekcí... Unikátní přehlídka filmů noir na hradě Křivoklát se blíží mílovými kroky! Třetí ročník festivalu, věnující se širšímu pojetí noirového fenoménu, startuje ve čtvrtek 20.… (více)

Reklama

Reklama