Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý polda si některé věci ze své minulosti rozhodně nechce připomínat. Ale připomenou mu je jiní... Pracuje jako soukromý detektiv, spí se svojí sekretářkou, sleduje lidi za peníze. Až do chvíle, než se mu do života připlete svůdná Raluca a otočí mu ho o 180 stupňů. Je to náhoda, osud, nebo na něj někdo nastražil past? Začnou se totiž dít věci, které by ho ani ve snu nenapadly. Jde v nich o sex, o vraždu, o velké odhalení, drsné připomenutí té proklaté minulosti... (A-Company CZ)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (129)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Život je jen otázka načasování........ Půl hodiny a celkem dost sexu. Vždycky jsem tak nějak nedával, že neumíme sexuální scény a ony nám ještě nejdou. Hudba se k filmu nehodí a mnohdy působí velmi rušivě. Kamera je celkem průměr a nejhorší je hlas Jana Dolanského, coby vypravěče. Do žánru noir se prostě nehodí. Vlastně jediné co se povedlo je asi posledních půl hodiny, kde příběh dostal velmi slušný spád a napětí. Proto tři hvězdy a ne jen dvě. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Začne-li detektiv myslet pohlavním orgánem a má smysl pro správné načasování, tak to musí skončit průšvihem. A to přesto, že pokusům o spojení detektivky, sexu a tajemna odjakživa fandím. Jenže tady se kradlo, tedy spíše vykrádalo a to ve velkém. Ty lepší scény mají svůj původ ve filmových zaoceánských klasikách a ty původní zase nemají potřebnou šťávu. Ono zamícháno to nechutná tak špatně, ale kdyby se přitom trošku přemýšlivěji mixovalo, tak se z toho dalo vytlouct více napětí a možná i o kousek přesvědčivější badminton. ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Od prvopočátku jsem čekal průser a snad proto jsem byl celkem mile překvapen. Pravda pointu jsem čmuchal už od prvpočátku (asi bych měl také raději dělat soukromé očko nebo kriminalistu). Dolanského mám však rád, je to sympaťák a hraje s nadšením a je jedno jestli zasypává zavražděné v barelu louhem nebo se bezhlavě zamiluje do Rumunky Raluci. Nejsem žádná řádová sestra, ale té nahoty tam místy bylo na můj vkus snad až zbytečně moc. Dolanský je borec, že do tohohle odvážnějšího pojetí šel! Jinak mi sedli i Helenka Dvořáková a borec Novotný. Ten dá cokoliv s živočišnou bravurou! A víte co? Já si už ani nepamatuji, kdy jsem viděl český film, který by mne bavil... Jakýkoliv. Všechno předtím točené u nás nedávno jsem jen ze zvědavosti dokoukal... tady mne zajímalo jak to dopadne. Velmi se mi také líbila kamera a vybrané lokace pro jednotlivé scény. A Raclavský se taky vytáhl s hudbou. Celkově velmi solidní průměr a já dávám tři kanystry benzínu! * * * ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Jenom blázen by si jako svou prvotinu zvolil erotický thriller. Viktora celkem riskoval, ale díky materiálu, který Pachlová měla možnost předvést bez oblečení, bude minimálně mužská část uspokojená. Nevyžádaná česká odpověď na Základní instinkt je správně zamotaná a díky rozumné stopáži jde o slušnou jízdu. ()

Johny303 

všechny recenze uživatele

Temný thriller o věčně nadrženém detektivovi a jeho kostlivci ve skříni. Nechybí tu napětí, kvalitní herci Novotný a Dolanský, sexy holka Malvína Pachlová, která diváka neochudí i o nějaký ten odhalený kousek svého těla, překvapivý konec a obecně vzato i originální pojetí, alespoň na české poměry.. Místy to sice mělo své mouchy, protože jak už zde bylo řečeno, Česku chybí americké zkušenosti s tímto žánrem a také finance, ale i tak, byl jsem skutečně velmi příjemně překvapen a tak možná i krapet nadhodnocuji, když filmu udílím čtyři kousky. ()

Galerie (17)

Související novinky

Noir Film Festival 2015 startuje již 20. 8.!

Noir Film Festival 2015 startuje již 20. 8.!

11.08.2015

4 dny, 5 míst, 47 projekcí... Unikátní přehlídka filmů noir na hradě Křivoklát se blíží mílovými kroky! Třetí ročník festivalu, věnující se širšímu pojetí noirového fenoménu, startuje ve čtvrtek 20.… (více)

Reklama

Reklama