Třetí díl povídkové série V/H/S sleduje skupinu teenagerů, kteří se nevědomě stali další senzací internetu. Jako u předchozích dílů je film rozdělen na několik částí. Mezi ně patří například příběh nepříčetného iluzionisty, který získá magický předmět velké síly. Nebo domácí stroj, který otevírá dveře do paralelního světa. Příběh dospívajícího bruslaře, který se nechtěně stal terčem mexické organizace, která sleduje sériového vraha. Části jsou pojmenovány "Dante the Great", "Bonestorm", "Vicious Circles", "Parallel Monsters" a "Gorgeous Vortex". Za každou částí stojí jiný režisér a každý si svůj příběh pojal po svém. (Nivenx)

TERRORDROME

Som nesmierne rád že sa v hodnotení rozchádzam s drvivou väčšinou, lebo to znamená že som sa proste bavil. Tretia véhaeska si berie to veselo chaotické z predošlého filmu a rozvíja to do veľkého kvetu krvavého hovna. To neznie úplne chválitebne, ale v praxi to znamená grotesknú vtákovinu čo sa nesnaží byť serióznym hororom, lebo má príliš práce so zmutovanými maňuško penismi a zubatými vagínami požadujúcimi vendetu za zbabraný sex. Prvý príbeh je o namachrovanom kúzelníkovi pokusprdovi ktorý nájde skutočný čarovný plášť, ten ale samozrejme vyžaduje ľudské obete, čo znamená abraka-masaker. Potom sa španielsky vynálezca pozrie do zrkadlovej dimenzie kde je ale realita trochu viac satanská. Je zaujímavé že miestny satanosexuáli nie sú prezentovaný ako nejaká šialená hrozba, iba bežný ľudia čo si chcú užiť večer. No a na záver si to banda skejťákov v mexiku rozdá s nejakými vúdú kultistami a ich kostrami v kutniach. Je to taká sranda záležitosť ktorá dokonca už dosť kašle na celý ten koncept faund futidž, takže si veselo prepína kamery ako sa im zachce a ja som za to vďačný. Spojovací príbeh je taktiež zbesilá chujovina o rozzúrenom zmrzlinárskom aute čo nedáva príliš zmysel ale aspoň fičí-syčí až je z toho úplne v... !!! ()

mosnak

Sérii VHS jsem přišel na chuť díky druhému pokračování. Jednička byla slabší, takže jsem se hrozně moc těšil na VHS Viral. Trailer vypadal velice dobře. Těžce jsem narazil. Ani jeden příběh nebyl dobrý. Kouzelník byl podprůměrný, španělské sci-fi bylo spíše směšné a proto mě osobně zaujal jen "úryvek" skejťáků proti smrtkám. Hlavní příběh byl kokotina. Strašně tuto sérii posrali - 18% ()

cskomando

Nechápu a asi ani nepochopím, co to tu má být za sraz odpadářů ? Bez ohledu na to, co se komu nelíbí, nad čím vlastně brečí, tak to byla velmi zajímavá podívaná a to i bez provázanosti děje jednotlivých nahrávek. Však co tomu chybělo ? Snaželi se vycházet vstříc realitě GO pro kamerama a dalšíma věcma, pokud to tu někteří hateři ještě nepochopili, tak to bylo záměrně takto udělané tak proč to odsuzovat ? Chtěl bych vidět vás jak něco takového natočíte. Pro mě osobně je tohle jeden z nejpovedenějších dílů (ano má to i své zápory, výpadky, rušení, přebíhání z jednoho dílu do druhého, ale co se týká brutálnosti v některých dílech paráda. Jestliže jsou skejťáci co na tom sakra chcete hodnotit (amatéřinu či co ku*a?) ? Co by to mělo za smysl jezdit vedle nich a natáčet je ? Však by se stal jako první obětí kameraman, vtipné to tu číst. ()

HonzyR

Jako milovník druhého dílu VHS, kde me bavily opravdu všechny povídky (dodnes především nezapomenutelné Safe Heaven!!), jsem byl moc zklamaný. Narozdíl od dvojky nedrží rámec všech dílů (nějaké natáčení zběsilého auta?? WTF). Povídka mě zde relativně bavila pouze jedna (zajímavý teleport do skoro stejného světa), naopak nejhorší (o skejťácích) strašně nudila a balancovala na hraně hororové kýčovitosti, nelogičnosti a (bohužel) neúměrné vtipnosti. Konec rámce, který měl ohraničovat celou třetí VHSku tak pobavil, až to v rámci hororu nebylo na místě... Obrovské zklamání __20%__ ()

johnymdoe

Jednička i dvojka pro mě hodně dobré, vždy jen jeden příběh slabší...tady se bohužel stal opak. Jeden, či max dva příběhy za něco stály a to o paralelním světě, kde se mi líbil příběh a o kouzelníkovi Dantem, kde se mi zas líbily akce a závěr při kterém jsem se fakt vyděsil. Těšil jsem se a marně. 30% a čtyřku už fakt nechci. ()

Aurus

4/10. Za mě se nejedná o takový průšvih jako tady procenta říkají. Za mě jde o podprůměrnej film který si zaslouží 40%. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě se jedná o asi a zatím o nejslabší díl této série. Jsem zvědav na poslední díl. ()

Rathalos odpad!

Tretie pokracovanie a som uplne sklamany,chaoticka,nezmyselna a otrasna chu*ovina,nieco tak de*ilne som uz dlho nevidel,slovo odpad je slabulinke slovo v pripade tohto uboheho pokusu o horor...:-) ()

Johny M.

Viral neni žádná tragédie a zdejší kritika mě přijde naprosto přehnaná! Dante the Great 80%, Parallel Monsters 80%, Bonestone (???) a spojovací Vicious Circles bohužel zazděná zrněním a podobnejma prasárnama (40%) ()

AngelG

Tak tohle byl hodně těžký a smutný pokles, obzvlášť po vydařeném druhém pokračování..! Jediné co stojí za zmínku, je povídka Parallel Monsters, bez toho by to byl už skutečný odpad.. ()

figliar

Všetko čo v predchádzajúcich častiach fungovalo, v tomto filme vôbec nedávalo zmysel. Úplne mi unikla pointa hlavného príbehu s dodávkou. Maximálne tak časť o Dantem si zaslúži jedinú hviezdu. Ostatné beriem ako nepodarený pokus o hlúpy vtip. Hlavne ten koniec. ()

Vabr

3. díl je prostě opravdu zklamání. Nemyslel jsem si, že bude tento díl tak strašný. Aktuálně (28%). Když jsem tento film stahoval, tak to ani nešlo stáhnout. Musel jsem stáhnout anglickej film a k tomu titulky. Oprvdu hrůza! Rozhodoval jsem se mezi odpadem a 1 hvězdičkou a dal jsem odpad. Normálně bych jinak dal 0,5 hvězdičky. Opět o něco kratší. Podle mě ten první díl byl nejlepší, protože měl 5 délších povídek, film byl dlouhej a originální. Postupně to další díly V/H/S nedodržovaly a proto je to tak špatné podle mě. Další mínus je, že tu jsou JENOM 3 povídky!!! Omáčka je úplně nesmyslná!!! Zmrzlinářský auto?!? Ryly!!? Film je i strašně uspěchanej. Hned ze začátku mu zmizí holka a zemře policajt. Ta jeho smrt má strašně blbej efekt! Prostě v 1.dílu to s efektama nepřeháněli a proto to byl nejlepší díl. Hned ze začátku použili přesně tuhle větu,:,,Copak jsi nechtěla být součástí něčeho většího než jsi ty?''kterou by nikdo normálně neřekl a na konci ji použili, což je ohraný. Postavy mi opravdu nevyhovují! Konec omáčky byl trošku dobrej, ale i tak nesmyslnej. DANTE THE GREAT - 2.místo. Tady to přesně přeháněli s efektama!!! Líbila se mi tady ta ženská, dokonce mi i na ní záleželo! Ostatní lidi, prostě u prdele. Srala mě tam ta dokumentová kamera, která nebyla V/H/Sková . Až asi podlední čtvrtka snímku byla vcelku dobrá. Konec je dobrý, kdyby to byl film a pozměnili dost děj, herce (ale tu ženskou ne), efekty a délku snímku, tak by to bylo asi dobrý. Jen o trochu lepší než 3.snímek. PARALLER MONSTERS - 1.místo. V traileru jsem si myslel, že tenhle snímek bude fakt sračka, ale nebyla. Dost originální, ale taky trochu přecpaný efektama. Příběh byl dobrej a jako film by se mi to líbilo. Konec byl dost dobrej a trochu nečekanej. BONESTORM - 3.místo. Začátek téhle povídky mi přišel, jako dobrý. To,že potom jedou do Mexika mi moc smysl nedává, ale proč ne?! Skejtujou a poté po nich půjdou podivíni. V traileru mi to připadalo dobrý, ale bylo to provedený špatně. Postavy, herecký výkony dobrý. Kamera trochu horší, ale to by se vystát dalo. Když se tam začli mlátit a takový blbosti, tak to bylo úplně bez zvuku. A to myslím fakt bez zvuku. Nebyly tam zvuky mlácení, bouchání, ječení, řvaní ani sraní. Kdyby tam byl ten zvuk, tak by to tomu opravdu dost přidalo. Konec jsem trochu nepochopil. Kdyby i ten konec změnili, tak myslím, že fakt dobrý, ale tím zvukem to fakt posrali. Asi neměli rozpočet na zvuky prdů nebo co. Strašná sračka to prostě byla tohle V/H/S: Viral. Byl bych opravdu vděčný za další uprděně dobrý pokračování, ale další asi nebude. VYHODNOCENÍ: JAKÝ ZVUK VYDÁVÁ ZMRZLINA??? ()

Likan7

Řádný sešup dolů s ohledem na solidní a sympatickou dvojku. Když koukáte na horor a nepochopíte hlavní příběh, tak je v něčem problém. Jednotlivé příbh nejsou zase tak špatný. Iluzionista je celkem ok, dveře do pararelního světa jsou nejlepší z celého filmu ale stále se to na příběhy s předešlých dílů nechytá, příběh z Mexika nebyl špatný, ale zase..celkem nepochopitelný. Celkově se dá říct, že Viral zabil značku. ()

Hellknight12

Viral je rozhodne najslabší článok série. Film na 80 min. Nezaujímavé poviedky. Atmosféra v poviedkach je odfláknutá. Hrozne herecké výkony Prvá má u mňa 40%. Druhá má u mňa 45%. Tretia má u mňa 10%. Štvrtka 25%. Koniec filmu sa dá predvídať. Film neodporúčam, prípadne skúste ale na vlastné riziko. Celkové hodnotenie za mňa je 30%. ()

goodnic

Stejně jako poslední spin-off Paranormal Activity pokazil celou sérii, tak se to povedlo i třetímu dílu V/H/S. Ne že by to bylo tak příšerné jak se může ze zdejšího hodnocení zdát, ale v předchozích dílech se vždycky našly příběhy, které mě zaujaly hodně. Tady mi tak maximálně přišly některé zajímavé a i když si to už nemůžu stoprocentně vybavit, myslím že spojovací příběh byl vždycky o ničem, takže jeho (ne)kvalita mě ani moc nepřekvapila. Případnému dalšímu dílu dám šanci, ale už se tolik těšit nebudu. Nějak se nám ty pokažené série rozmáhají víc a víc - nejdřív REC, pak PA a teď tohle. A ještě něco - někdo by už konečně mohl tvůrcům found footage filmů vysvětlit, že se tento žánr dá točit i tak, abysme něco i viděli. ()

KateW

Jeden či dva příběhy byly dobré, ale jinak to postrádá hlavu a patu, jakoukoli radost, že něco sledujete nečekejte. Buď si budete říkat wtf nebo budete přemýšlet, zda to posunout dopředu, abyste si své vlastní trápení zkrátili. Určitě nedoporučuji, tento snímek není béčkový, pro tento snímek je abeceda příliš krátká... jednu hvězdu dávám za klip o kouzelníkovi. ()

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu