Hudba:
Michael GiacchinoHrají:
Damon Lindelof, Kyle MacLachlan, Adewale Akinnuoye-Agbaje (a.z.), Naveen Andrews (a.z.), Henry Ian Cusick (a.z.), Emilie de Ravin (a.z.), Michael Emerson (a.z.), Matthew Fox (a.z.), Andrea Gabriel (více)Hrají
Damon Lindelof
USA
Kyle MacLachlan
USA
Nejlepší filmy:
The Doors (1991)
Modrý samet (1986)
V hlavě (2015)
Adewale Akinnuoye-Agbaje (a.z.)
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Agent bez minulosti (2002)
Trumbo (2015)
Diagnóza: Šampión (2015)
Naveen Andrews (a.z.)
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Anglický pacient (1996)
Henry Ian Cusick (a.z.)
Peru
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Vražedná místa: Taktika bílého jezdce (2001) (TV film)
Evangelium podle Jana (2003)
Emilie de Ravin (a.z.)
Austrálie
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
The Perfect Game (2009)
Nezapomeň na mě (2010)
Michael Emerson (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)
Saw: Hra o přežití (2004)
Matthew Fox (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Světová válka Z (2013)
Návrat na vrchol (2006)
Andrea Gabriel
USA
Nejlepší filmy:
1BR (2019)
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)
Jorge Garcia (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Columbo (1971) (seriál)
Maktub (2011)
Josh Holloway (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Aerosmith: Big Ones You Can Look at (1994) (hudební videoklip)
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
Daniel Dae Kim (a.z.)
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Crash (2004)
Raya a drak (2021)
Yunjin Kim (a.z.)
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Sebeun deijeu (2007)
Yiwootsaram (2012)
Evangeline Lilly (a.z.)
Kanada
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Avengers: Endgame (2019)
Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)
Elizabeth Mitchell (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Frekvence (2000)
Gia (1998) (TV film)
Dominic Monaghan (a.z.)
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)
Pán prstenů: Návrat krále (2003)
Pán prstenů: Dvě věže (2002)
Terry O'Quinn (a.z.)
USA
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Prvotní strach (1996)
Syn jitřní hvězdy (1991) (TV film)
Carlton Cuse
Mexiko
Nejlepší filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Sladké sny (1985)
Somrák z Beverly Hills (1986)