Oblíbení baviči Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století! S klasickým modelem zábavného pořadu tohoto typu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem vždy pozvou dva nebo tři hosty, mezi nimiž budou jak osobnosti známé, tak i neznámé, ale přesto něčím výjimečné. Tím ale jakákoli podobnost končí. Moderátoři vám hosty představí v úplně jiném světle, než byste čekali, a odhalí vám jejich nečekané stránky osobnosti.
Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého Michal a Richard často donutí hrát společně s nimi. A každý díl zakončí překvapivý bonus... (oficiální text distributora)

janececek

Trojici (Suchánek, Genzer, Sokol) mám rád, ale tato talkshow se jim opravdu nepovedla. Debata naprosto nesmyslná, navíc příšerně nudná .. celý první díl zachraňoval pan Klaus, který opravdu perlil (představa, že kámen dělá žabky .. ). Jinak to byl opravdu propad, druhým hostům Kiki a Maki nedali naprosto žádný prostor a ty jejich trapné vtípky, no .. prostě hrůza. Vůbec jsem nepochopil jakou roli tam hrál Sokol, ty jeho vstupy do konverzace, no .. naprosto nesmyslné. Jedna hvězda za pana Klause .. Zkusím zhlédnout ještě druhý díl a uvidím, třeba hodnocení ještě změním. ()

Crash master

Človek by si pomyslel, že dvaja ostrieľaní komici s trojročnou skúsenosťou s moderovaním talkshow nebudú mať problém potiahnuť svoju ďalšiu talkshow. Ale oni majú. Ako mám Genzera a Suchánka rád, toto je skoro na odpad. Táto show má veľa problémov. Znelka vôbec nesúvisí so štúdiom, ktoré je zasa robené na ten nudný americký štýl. Sokol je tam len preto, že je najobľúbenejší z Partičky, ale jeho pokusy vtipne zasahovať do rozhovoru sú ešte horšie ako snaha hlavnej dvojice. Príde mi, že ani jeden z moderátorov sa vôbec nepripravoval na tieto natáčania, a rozhovory sú čistá improvizácia, čo funguje v Partičke, ale tu nie. A to sú prosím pekne tie rozhovory zostrihané, bohužiaľ si nechcem predstaviť ich plné verzie. Práve teraz pozerám druhý diel. Suchánek: "Jaké je tvé nejoblíbenější jméno?". To sú mi veru otázky... Suverénne najhorší projekt Genzera a Suchánka, čo som videl. Bodaj by sa to časom pohlo aspoň na dve hviezdičky, toto je katastrofa... Vráťte sa k Partičke, prosím. ()

macekjoe

Koncepci tohoto pořadu asi nechápu. Nechápu vstupy Ondřeje Sokola, kdy se host musí kroutit jako paragraf, aby něco viděl, a kdy Sokol buď přehrává nebo se chová afektovaně. Nechápu, proč se dostatečně nepřipravilo duo Suchánek - Genzer na první díl s ex-prezidentem Klausem, a proč mu lezlo do oněch míst. A ten trenažér? Co mi to o hostech mělo říci? Že neumí lyžovat? Opravdu nevím, co si mám myslet. Kdyby v tom alespoň byla vidět nějaká recese, tak bych to pochopila. Ale takto nechápu nic. Tudíž nehodnotím. Mimochodem docela trefnou charakteristiku dua Suchánek - Genzer vystihl Peytl. ()

diZAXter

pro neznalce Jimmy Fallon show to asi může být bomba, pro znalce Tonight Show starring Jimmy Fallon je TGM chabá, neoriginální, nudná, trapná kopírka, nic víc. ()