• FFilipCZ

Do průběhu show bude také často zasahovat režisér. No, jen tak pro začátek: od Sokola jsem teda čekal větší nasazení a očekával jsem, že hlavně díky jeho zásluze to nebude jen Mr.GS s jiným názvem. Bohužel kluci toho moc nezměnili (kromě toho, že se slušnejc vohákli). Kulisy mě taky neskutečně iritujou, nevim co to je za trapnej zlozvyk mít v každý talkshow drahej stůl, sedačku a pozadí mrakodrapů. Je to snad v každý talkshow jak u nás, tak i v zahraničí. Zaplať pánbůh za Mezi kapradinami od Zacha. Sečteno podtrženo, je to Mr.GS v novém kabátku, nic víc, ale taky nic míň. Hodnocení bude subjektivní a v podstatě se bude lišit v závislosti na pozvaných hostech. Někdy to bude za 5* někdy za 1*, chtěl bych to zprůměrovat a dát tři, ale prostě nemůžu. PS: Líbí se mi ty představovací yearbooky s fotkami z mládí, zajímavý zpestření. Nerad hodnotím po prvním díle, ale chtěl jsem sdělit svůj názor, jelikož si nejsem jistej, jestli další díly vůbec zvládnu.(31.8.2014)

• Ryšty

Uvidíme dál, ale zatím je to hodně podobný Mr. GS. Humor dvojky mám rád, ale celkem mi vadilo, že si víc povídali mezi sebou než s hostem. Prostřihy s kartičkama se mi líbily, vstupy Sokola taky. Dobrej nápad je ten se simulátorem, to doufám, že tam ponechaj. Další hodnocení po více dílech. - Po dalších dvou dílech musím jednu sundat. Ve třetím díle simulátor už ani nebyl. Hostů si nevšímaj nebo je zesměšňují. Hry jsou sice okopírovaný, ale alespoň nějaký to spestření. Přijde mi to víc jak "zábavný pořad" než talk show.(31.8.2014)

• PanZahadnyCZ

Nerad hodnotím pořad v půlce, ale již od začátka panuje talk-show amatérismus Geni a Míši, nuda, ticho, pokus o vtip. Již jednou G&M zkusili moderovat talk-show a neuspěli, nyní se historie opakuje. Čekal jsem, že se Sokol ujme originální talk-show, ale ono ne. Zlatej Šíp a Kraus. Tihle dva opravdu nevědí co dělat. Klaus paradoxně nejvíc perlí a ti dva můžou být rádi, že kromě účelu přitáhnout diváky, také plní ten jejich účel, bavit diváky.(31.8.2014)

Talkshow, na kterou člověk prostě může narazit. Pokud nemáte rádi pořady Genzera, Suchánka a Ondry Sokola, vyhněte se mu v zájmu svého dobra. Pro ty ostatní jedna poznámka a varování zároven: Suchánek a Genzer zde svůj osobytý styl umocnují do nových rozměrů. Pro někoho neúnosné, pro mě pecka. :-) *****(2.3.2015)

Nemůžu dát jiné hodnocení než 5 hvězd. Tyhlety "zábavné" pořady s celebritkami mě děsně nudí už jen z toho důvodu, že v ČR nejsou celebritky. Jenže pánové pozvali jedinou českou a i světově uznávanou superstar pana prezidenta profesora Klause, takže vlastně ukázali to nejlepší v prvním dílu. Klaus byl zábavnější než "zábavní" moderátoři a tak nějak vyzdvihl kvality pořadu hned na začátku na 100 % a s dalšími díly už to bude jen klesat a klesat. Takže doporučuju nekoukat a ohodnodit jen tento první díl. Leda by někdy pozvali ještě českou superstar číslo dva, bývalého hradního mistra hospodského humoru Ladislava Jakla.(7.9.2014)