• Rosalinda

První díl - zatím nehodnotím. Nicméně amatérismus moderátorů mě upřímně překvapuje. Zatím jsem celkem zklamaná. Nejvtipnější z toho vychází pan režisér. Závěr megatrapný. PS: Dál jsem dala ještě tři díly, ale jak mám tuhle trojku ráda, tak prostě víc už jsem nezvládla. Pánové omlouvám se, ale i koš přece něco potřebuje. Jinak by se v mém případě cítil tak trochu poloprázdný. Hned tak něco do odpadu vskutku neházím!(31.8.2014)

• Lukoboss

Vůbec nechápu, proč po Mr.GS, což byl vlastně stejnej koncept a snaha udělat "něco jako Show Jana Krause", a veleúspěšné Partičce přišli zase s nějakou talkshow, která jim prostě nejde. Oni jsou prostě stavění na jinej styl humoru (jde jim, když prostě dělají kraviny jak malý děcka), ale ne na pokládání rádoby vtipných otázek, kterým se většinou smějou oni sami. A už vůbec nechápu, proč je nutný v takovým pořadu na konci udělat totální demenci, která se k tomuhle formátu vůbec nehodí. Nene, kluci, běžte s O. Sokolem zase bavit lidi způsobem, kterej vám jde nejlíp...(3.9.2014)

Nemůžu dát jiné hodnocení než 5 hvězd. Tyhlety "zábavné" pořady s celebritkami mě děsně nudí už jen z toho důvodu, že v ČR nejsou celebritky. Jenže pánové pozvali jedinou českou a i světově uznávanou superstar pana prezidenta profesora Klause, takže vlastně ukázali to nejlepší v prvním dílu. Klaus byl zábavnější než "zábavní" moderátoři a tak nějak vyzdvihl kvality pořadu hned na začátku na 100 % a s dalšími díly už to bude jen klesat a klesat. Takže doporučuju nekoukat a ohodnodit jen tento první díl. Leda by někdy pozvali ještě českou superstar číslo dva, bývalého hradního mistra hospodského humoru Ladislava Jakla.(7.9.2014)

• Martrix

Na GS jsem se rád díval a kluci mě opravdu bavili. Občas se podívám i na Partičku a dobrý. Ale to co jsem viděl včera...jako moderátoři u mě klesli na úrověň...ani nevím koho. Suchánek se z Klause mohl připo..., Geňu tím nejspíš stáhl do stejné žumpy...nikdy bych neřekl, že když se sejde Suchoš, Geńa a Klaus, tak že bude nejzábavnější poslední jmenovaný. Snad se kluci rozjedou...ale u toho se octnu jen náhodou, když budu prchat napříč programy před reklamou.(2.9.2014)

Zábava v marastu televizní zábavy se rovná Suchoš s Geněm na pátou. Záleží na tom, jak moc tuhle dvojku máte v oblibě. Pochopitelně, pokud máte na ně alergii a rvete si vlasy, jen co je koutkem oka uzříte v upoutávce na pořad, jistě se nebudete obtěžovat pustit si jejich talk-show v nedělní Prima večery. Ostatně dávno ztratili na své originalitě a pel jejich ostrovtipů poněkud nikoho nedojímá. Stěhování z jedné komerční televize na druhou však sebou přineslo určité zlepšení. Režisér Ondřej Sokol ví, jak s nimi pracovat a dokáže dát pořadu směr ve kterém je i nějaký nenásilný prostor pro improvizaci a pohotové reakce na hosty. Apropo, dost záleží na tom kdo a v jaké bavičské náladě se k nim do studia dostaví. Pokud je to nějaký nemluva, anebo někdo, o kom jste nikdy neslyšeli, pak se zjevně bude vše vyvíjet jednostranně. Oba excentričtí moderátoři převezmou otěže do svých rukou,, nezavřou klapačky a jen záleží na nich, jestli za tu dobu přítomnosti málo zábavného hosta něco vymyslí a ten trapas se špatným výběrem nějakým způsobem zachrání. Pokud je to však někdo, kdo nějakým způsobem umí jejich smeče odvracet, pak je záruka, že se pobavíte nad absolutními žvásty z rodu kravinek, které pochopitelně mnoho smysluplnosti nepobraly, což nikdy není, nebylo a nebude záměrem dvojky G & M. Studio je mnohem hezčí a modernější než to, ve kterém se svého času bavilo na Nově. Na klavír nepreluduje žádný Kopta a občas se zjeví režisér Ondřej Sokol z velké obrazovky, který je stejný pošuk, ale poměrně respektovaný. Byla doba, kdy se na Suchánka s Genzerem každý těšil. Invenčně se už dvojka poměrně vyházela a byl by zázrak, kdyby se někdy vrátila do staré formy. Náznaky tady jsou, ale s tou nápaditostí pojetí celé show, je to dost sporné. Občas se podívám, co je u pánů bavičů nového. Nezblázním se, když neuvidím každé nové vydání a stejně tak, občas přijde vhod vypnout a bavit se nad absolutními kravinami, které jsou podávány s gustem. O ni to ani jinak nesvedou a jiní už taky nebudou. Mé hodnocení: 50%(27.10.2014)