• Martrix

Na GS jsem se rád díval a kluci mě opravdu bavili. Občas se podívám i na Partičku a dobrý. Ale to co jsem viděl včera...jako moderátoři u mě klesli na úrověň...ani nevím koho. Suchánek se z Klause mohl připo..., Geňu tím nejspíš stáhl do stejné žumpy...nikdy bych neřekl, že když se sejde Suchoš, Geńa a Klaus, tak že bude nejzábavnější poslední jmenovaný. Snad se kluci rozjedou...ale u toho se octnu jen náhodou, když budu prchat napříč programy před reklamou.(2.9.2014)

• p.i.t.b.u.l

Pokud má být první díl ten, který nám naznačí jakou cestou se tento pořad vydá, tak doufám, že za chvíli dojde na konec cesty a skončí, protože tohle bylo jedním slovem trapné. Opravdu si myslíte, že když se oblečete do plavek tak to bude super? Klaus byl vtipnější než oba dohromady a celá debata nedávala ani smysl. Děs a hrůza.(1.9.2014)

• gogos

Totální a nudná sračka s dvěma moderátory, kteří jsou již 5 let za zenitem a režisérem, který ač má talent, tak mu nic neříká soudnost... Absolutně nulové dialogy, trapné rádobypokusy Míši a Geni o humor, který prostě nefunguje. Jedinou hvězdičku dám za hosty, kteří nepustí ty dva kokoty ke slovu, třeba jako Dan Přibáň. Pak se skutečně může jednat o zábavu. Bohužel už ne pod taktotvkou moderátorů...(5.10.2014)

Nemůžu dát jiné hodnocení než 5 hvězd. Tyhlety "zábavné" pořady s celebritkami mě děsně nudí už jen z toho důvodu, že v ČR nejsou celebritky. Jenže pánové pozvali jedinou českou a i světově uznávanou superstar pana prezidenta profesora Klause, takže vlastně ukázali to nejlepší v prvním dílu. Klaus byl zábavnější než "zábavní" moderátoři a tak nějak vyzdvihl kvality pořadu hned na začátku na 100 % a s dalšími díly už to bude jen klesat a klesat. Takže doporučuju nekoukat a ohodnodit jen tento první díl. Leda by někdy pozvali ještě českou superstar číslo dva, bývalého hradního mistra hospodského humoru Ladislava Jakla.(7.9.2014)

Suchánka s Genzerem mám rád, bavilo mě Mr.GS, baví mě i Partička. Od tohohle jsem čekal víc, úplný propadák to ale není. Hodně důležité je, jaký přijde host. Pokud je ochotný udělat si ze sebe srandu a přistoupí na někdy dost neobvyklý humor moderátorů, je díl fajn a baví mě. Pokud to ale někdo vezme vážně a chce vést seriózní rozhovor, je to bohužel nuda a i moderátorské duo v takovém případě působí dost křečovitě.(26.11.2014)