• Zeck

Talk-show, ve které host neřekne nic, zatímco dva "moderátoři" nezavřou hubu a maskují vlastní neschopnost vést vtipný a informativní rozhovor s hostem tím, že žvatlají jakékoliv nesouvislá a nevtipná hovna, která je zrovna napadnou. Když už i jim dojde zásoba slovní stolice a ztratí nit, o slovo se přihlásí "režisér", který převezme štafetu trapnosti a pokračuje v podobném duchu do konce "rozhovoru". Host tou dobou jen křečovitě sedí, blbě čumí a se sebezapřením se směje spolu s podplaceným a dementním publikem. Ve výsledku tedy řekne: "Dobrý den." a "Nahledanou." a jde zpět do prdele. Genzer se Suchánkem se zde opět neprokrytě a nechutně propagují jako v jejich předešlé pseudotalk-show na Nově, místo aby dělali svojí práci a hosta se alespoň na něco zeptali, natož aby byli vtipní. Vzhledem k jejich neskutečnému diletantství, by zřejmě neudělali kvalitní rozhovor s vůbec nikým, ať by byl host sebezajímavější. Absolutní žumpa pro zkrachovalce, ať na straně diváků, tak hlavně tvůrců. 0%(14.9.2014)

• AlfaNumerO

Za první díl, i když ty 2 hvězdičky patří spíše mému neoblíbenci Klausovi, který táhl vtipem mnohem víc než čím dál tím víc upadající dvojice GS. Za dob teletele a mého pubescentního věku jsem se jejich vtípkům občas i zasmál, s mým rostoucím věkem se ovšem nůžky humory neúprosně rozěvírají v neprospěch ústřední dvojici. Škoda. 45%. UPDATE viděn další díl s Evou Farnou a musel jsem v půli přepnout, smích se dostavoval opravdu jen od moderátorů. On nynějška je pro mě ve slovníku pod slovem trapnost uvedeno Michal Suchánek a Richard Genzer a hodnocení snižuji na 25%(8.9.2014)

• Everyone

Vrcholně stupidní pořad s rádoby vtipným Suchánkem a Genzerem. Chce se mi blejt velebnosti. Hodnocení pořadu nenulou by urazilo nejen pořady ostatní, ale i čísla samotná, která by se tak, tímto aktem, dostala s tímto pořadem do kontaktu. Suchánek a Genzer byli trapní vždycky. Ale zrají jako víno - a tento nápoj je opravdový louh trapnosti a neschopnosti jich samotných, ale hlavně i sondou do vkusu cílových diváků. Jak se tento pořad může vysílat, financovat a ještě k tomu pravidelně sledovat, je mi záhadou. Pokud to někdo činí dobrovolně a se zájmem, tak si konečně můžu říct, že jsem pochopil, vyšší stupeň oligofrenie, resp. význam slova - idiot. Vítejte v pekle.(30.11.2014)

• witch.rch

Jedna hvězda z nostalgie k zúčastněným, čímž myslím tvůrce a taky moderátory. Včetně režiséra. Obzvláště jeho výstupy v prvních dvaceti minutách byly dost "out". Velice nerada to říkám/píšu, ale on snad i ten Klaus byl vtipnější a pohotovější. Vydržela jsem cca půl hoďky. Nevím, jestli tomu dám ještě vůbec šanci...(1.9.2014)

• P. J. D.

Upřímně? Ale upřímně? Co to sakra jako mělo být?!? Pokud o talk-show, pokus o vtip? Pokud ano, tak pěkně mizerný pokus to tedy jo. Tohle je to dno, na které tahle dvojka teď sklouzla. Ta už se z toho nevyhrabe. Trapné vtípky, trapné rozhovory a plkání o ničem. Člověk se u tohoto "pořadu" nehorázně nudí a musí si pokládat otázku 'Sakra, proč já na to vůbec koukám? Nebylo by lepší vypnout televizi, nebo aspoň přepnout?'. S tímhle u mě televize Prima nehorázně klesla (přitom za Zoom či Comedy central se nemusí stydět). Ubohost na entou. Odpad samozřejmostí.(6.9.2014)