Oblíbení baviči Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století! S klasickým modelem zábavného pořadu tohoto typu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem vždy pozvou dva nebo tři hosty, mezi nimiž budou jak osobnosti známé, tak i neznámé, ale přesto něčím výjimečné. Tím ale jakákoli podobnost končí. Moderátoři vám hosty představí v úplně jiném světle, než byste čekali, a odhalí vám jejich nečekané stránky osobnosti.
Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého Michal a Richard často donutí hrát společně s nimi. A každý díl zakončí překvapivý bonus... (oficiální text distributora)

t.b.kat odpad!

Pořád to samé, jen s jiným názvem. Bohužel se obávám, že GSsáci už pomalu vymírají, jejich humor je čím dál více trapnější a o ničem. ODPAD ()

ZHODNOTITEL

Tuhle talk-show jsem v televizi nezaznamenal a po pozdějším zhlédnutí jsem překvapen nebyl. Sokol sliboval něco úplně nového a nic. Fajn je název a je škoda, že s ním nepracovali i ve vizuálu. Co mi vadilo možná nejvíc, byl ten umělý smích, který byl pouštěn i v situacích, které vtipné nebylo. O to víc bylo znát, kdy se lidi smáli doopravdy a kdy ne. Autoři asi sami cítili, že nejsou kdovíjak zábavní. ()

witch.rch

Jedna hvězda z nostalgie k zúčastněným, čímž myslím tvůrce a taky moderátory. Včetně režiséra. Obzvláště jeho výstupy v prvních dvaceti minutách byly dost "out". Velice nerada to říkám/píšu, ale on snad i ten Klaus byl vtipnější a pohotovější. Vydržela jsem cca půl hoďky. Nevím, jestli tomu dám ještě vůbec šanci... ()

jooker10

Mozna by slo s hvezdami pritlacit. Jenze mi vadi, to jak na sebe MS RG neustale a casto zbytecne strhavaji pozornost za kazdou cenu. ()

Salvator

Pravda, úspěch talkshow hodně závisí na pozvaných hostech. Když jsou ale tuzí moderátoři, je veškerá snaha marná. ()

Xmarc

Ještě větší chujovina, než Mr. GS a TeleTele. Budiž jim drobnou útěchou, že jsou přece jen stále ještě větší hovadiny jako Farář hledá ženu, Bordel Paradajs apod. Hoši, vybodněte se už na to, s výjimkou Partičky to stojí fakt za hovno! ()

Chlo0opek

Humor laciný, zábava tedy střídavě ujde, jindy je to poslabší. Hned první díl s bývalým prezidentem Klausem byla ubohá politická agitace - prostě si do pořadu pozvali někoho, koho zbožňovali a podle toho celý díl vypadal. Ti, kdyby jim ten šáša snad jen naznačil, tak by jej i na rukou nosili. Opravdu "nestraná" talkshow stylu - co řekne onen pan bývalý prezident, je pravda a jakýkoliv jiný nesouhlasný názor ostatních je zkrátka špatný.. No jestli v tomto spočívá ta výjimečnost této talkshow - tak ano, vskutku výjimečná:(. Zásahy "pana režiséra" jsou.. no řekněme nevhodné.. protože na hosta mluví ze zadu a ten se pak musí otáčet, což nevypadá 2x dobře. No a bonusy na závěr? Jako třeba když po sobě účastníci plivou vodu? No, tak to je děláno asi pro ty, kteří dosud při sledování pořadu ještě nezvraceli - při tomto se jejich šance rozhodně zvýší;). No zkrátka ubohost. 1* za to, že i přes všechnu tu kritiku se člověk někdy i zasměje. ()

BretaKiller

Talk-show, jenž vám o hostovi nic neřekne, ale člověk se u toho docela pobaví. Občas to člověku leze krkem, občas se člověk opravdu směje. Je to však lepší než Mr. GS. ()

Feacher odpad!

Tenhle projekt ae nepovedl. Suchánka s Genzerem mám rád, ale tohle bylo stupidní a trapné. Nechápu, jak tam dostali Václava Klause... ()

Peddro odpad!

Bavilo mě pouze, když tam byl pan prezident Klaus, ale to je na dobré hodnocení příliš málo. Myslím, že kariéra obou pánů již za zenitem. ()

hiddenWrath odpad!

Dvě vyhořelé šlápoty českého zábavního pornoprůmyslu pokračují ve své krasojízdě. Kdo dá víc než dvě hvězdy tak povinně k doktorovi a ti co dali rovných pět, zavřít rovnou na detenci! ()

barneybishop

Zatím rozhodně nehodnotím, jelikož upřímně zatím nebylo co hodnotit. Jen doufám, že v příštím díle se to o 120% zlepší...a tím myslím všechno. Vtipné hlášky od Michala a Richarda, častější vmíšení Ondry Sokola do diskuzí, zábavnější hosté, kteří mají co nabídnout a lepší střihy než v 1. díle, jelikož to byla hrůza. Upřímně jsem zvědavý na další díly. Rád bych řekl, že je to super pořad, ale zatím mi to nedalo podnět k tomu to říci. ()

len.tilka

Už dlouho sem neviděla takovej vlezdoprdelismus jakej předvedli Míša s Geňou hnedka hezky v prvním dílu u Klause, kterýho nejenže celou dobu oslovovali "pane prezidente" (90% lidí ho tak neoslovovalo ani i když jím byl), ale ještě mu napindali, jak ho respektujou. No ty kráso, jako vážně? Tyhle hovádka, kterejm se tak rádi řehtáme při partičce mě nehorázně otrávila a docela zkazila vyhlídky na novou šou, která díky nim vypadala na docela dobrou akci. Ještě nezapomeňte přidat ty americký tapety, tradiční sedajdu a stolek ať je to tak nádherně originální. ()

ricous

To si na Primě nepustili Mr.GS? Proč šli znovu do něčeho, co nemá šanci, ani když se Sokol snaží seč může? Klaus byl lepší než všichni tři dohromady, i když to zřejmě nebylo plánované. Možná by místo TGM byla lepší talkshow VK... ()