Oblíbení baviči Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století! S klasickým modelem zábavného pořadu tohoto typu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem vždy pozvou dva nebo tři hosty, mezi nimiž budou jak osobnosti známé, tak i neznámé, ale přesto něčím výjimečné. Tím ale jakákoli podobnost končí. Moderátoři vám hosty představí v úplně jiném světle, než byste čekali, a odhalí vám jejich nečekané stránky osobnosti.
Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého Michal a Richard často donutí hrát společně s nimi. A každý díl zakončí překvapivý bonus... (oficiální text distributora)

Everyone odpad!

Vrcholně stupidní pořad s rádoby vtipným Suchánkem a Genzerem. Chce se mi blejt velebnosti. Hodnocení pořadu nenulou by urazilo nejen pořady ostatní, ale i čísla samotná, která by se tak, tímto aktem, dostala s tímto pořadem do kontaktu. Suchánek a Genzer byli trapní vždycky. Ale zrají jako víno - a tento nápoj je opravdový louh trapnosti a neschopnosti jich samotných, ale hlavně i sondou do vkusu cílových diváků. Jak se tento pořad může vysílat, financovat a ještě k tomu pravidelně sledovat, je mi záhadou. Pokud to někdo činí dobrovolně a se zájmem, tak si konečně můžu říct, že jsem pochopil, vyšší stupeň oligofrenie, resp. význam slova - idiot. Vítejte v pekle. ()

Ydrosten odpad!

Tohle je oravdu hrůza všech hrůz. Mám rád partičku, ale tohle je kanální hnus, který doufám co nejdřív z TV zmizí ( jako ty ostatní pokusy těchle dvou rádoby vtipných idiotů ) ()

Vakomlok

Suchánek a Genzer talkshow prostě neutáhnou a ani jindy vtipný Sokol zde působí dost nevýrazně. Navíc pořad poměrně okatě vykrádá talkshow Jimmyho Fallona. ()

P. J. D. odpad!

Upřímně? Ale upřímně? Co to sakra jako mělo být?!? Pokud o talk-show, pokus o vtip? Pokud ano, tak pěkně mizerný pokus to tedy jo. Tohle je to dno, na které tahle dvojka teď sklouzla. Ta už se z toho nevyhrabe. Trapné vtípky, trapné rozhovory a plkání o ničem. Člověk se u tohoto "pořadu" nehorázně nudí a musí si pokládat otázku 'Sakra, proč já na to vůbec koukám? Nebylo by lepší vypnout televizi, nebo aspoň přepnout?'. S tímhle u mě televize Prima nehorázně klesla (přitom za Zoom či Comedy central se nemusí stydět). Ubohost na entou. Odpad samozřejmostí. ()

Mandalorian

Talkshow, na kterou člověk prostě může narazit. Pokud nemáte rádi pořady Genzera, Suchánka a Ondry Sokola, vyhněte se mu v zájmu svého dobra. Pro ty ostatní jedna poznámka a varování zároven: Suchánek a Genzer zde svůj osobytý styl umocnují do nových rozměrů. Pro někoho neúnosné, pro mě pecka. :-) ***** ()

Ryšty

Uvidíme dál, ale zatím je to hodně podobný Mr. GS. Humor dvojky mám rád, ale celkem mi vadilo, že si víc povídali mezi sebou než s hostem. Prostřihy s kartičkama se mi líbily, vstupy Sokola taky. Dobrej nápad je ten se simulátorem, to doufám, že tam ponechaj. Další hodnocení po více dílech. - Po dalších dvou dílech musím jednu sundat. Ve třetím díle simulátor už ani nebyl. Hostů si nevšímaj nebo je zesměšňují. Hry jsou sice okopírovaný, ale alespoň nějaký to spestření. Přijde mi to víc jak "zábavný pořad" než talk show. ()

j.linhi

čim to jem že Prima vždycky přijde s nějakym genialnim napadem na pořad a ve výsledku to ztroskotá na tom že lidi co to mají nastarost totálně selžou a nevyužijou potenciál?.... ale tak mame za sebou terpve 1. díl, tak na tom treba zapracujou ()

Dartdevil

Naprosto zoufale nudné, dost často ještě za hranicí trapnosti. Vzhledem k množství střihů (ve srovnání s ostatními talk-show) to musí být na živo ve studiu nepředstavitelné utrpení, doufám, že obecenstvu aspoň zaplatí, nedokážu si představit, že by na to někdo dobrovolně šel... ()

RAY~ odpad!

Fakt by mě zajímalo jak může těm dvěma někdo už dvě dekády platit za ten televizní hnůj, kterej předváděj. ()

marek29

Kýčovitost říkající si o smích tak drze že až to není vtipné :( přitom od GS by lidi čekali že to zvládnou.. Tatíčel Masaryk se musí otáčet v hrobě, když uvidí co se pod jeho nicknamem vysílá.. ()

angel.CZ odpad!

A ja se nebojim dat i ten odpad. Irizuje me uz jen nazev. Kdyz si nekdo kdo tohle absolutne nezvlada a vladtne ztrapnuje jednoho z nejvetsich cechu historie. Tak to neni jen na odpad, ale i na facku pro vspamatovanou. Davam tomi mesic, ci dva nez to ztahnou. ()

mig21

Prakticky stejný formát jako MR.GS, ale máte-li rádi oba pány, bude se vám to líbit. Na rozdíl od jiných talk show se člověk nic nedozví. Je to víc show než talk... ()

jirin_cz

Musí se nechat, že tam měli často docela známé a povedené hosty, až jse mbyl překvapen... Ale velký problém vidím v tom, že je to spíše exhibice moderátorů než se něco zajímavého dozvědět. Úplně nesmyslné vstupy Ondřeje Sokola... Trenažér na lyžích další z nesmyslů a o té rádoby vtipné soutěži na konci ani nemluvě. Takže v podstatě ty tři hvězdy jdou za dobrý výběr hostů, škoda, že s nimi není nijak lépe naloženo... ()

p.i.t.b.u.l odpad!

Pokud má být první díl ten, který nám naznačí jakou cestou se tento pořad vydá, tak doufám, že za chvíli dojde na konec cesty a skončí, protože tohle bylo jedním slovem trapné. Opravdu si myslíte, že když se oblečete do plavek tak to bude super? Klaus byl vtipnější než oba dohromady a celá debata nedávala ani smysl. Děs a hrůza. ()