Oblíbení baviči Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století! S klasickým modelem zábavného pořadu tohoto typu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem vždy pozvou dva nebo tři hosty, mezi nimiž budou jak osobnosti známé, tak i neznámé, ale přesto něčím výjimečné. Tím ale jakákoli podobnost končí. Moderátoři vám hosty představí v úplně jiném světle, než byste čekali, a odhalí vám jejich nečekané stránky osobnosti.
Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého Michal a Richard často donutí hrát společně s nimi. A každý díl zakončí překvapivý bonus... (oficiální text distributora)

Wiikii

Podle mě horší jak Mr.GS, hlavně kvůli tomu, že to vypadá jak Mr.GS a partička dohromady. Takže nehorázný mišmaš. .... HODNOCENÍ: 30% (2*) ()

1frida2

Podle prvního sezení tuším, co bude dál. G+M dochází nápady, vtip a dobrá nadsázka.Bohužel, oni to nevědí, nebo nechtějí vědět. Smutné! ()

Martrix

Na GS jsem se rád díval a kluci mě opravdu bavili. Občas se podívám i na Partičku a dobrý. Ale to co jsem viděl včera...jako moderátoři u mě klesli na úrověň...ani nevím koho. Suchánek se z Klause mohl připo..., Geňu tím nejspíš stáhl do stejné žumpy...nikdy bych neřekl, že když se sejde Suchoš, Geńa a Klaus, tak že bude nejzábavnější poslední jmenovaný. Snad se kluci rozjedou...ale u toho se octnu jen náhodou, když budu prchat napříč programy před reklamou. ()

PanZahadnyCZ odpad!

Nerad hodnotím pořad v půlce, ale již od začátka panuje talk-show amatérismus Geni a Míši, nuda, ticho, pokus o vtip. Již jednou G&M zkusili moderovat talk-show a neuspěli, nyní se historie opakuje. Čekal jsem, že se Sokol ujme originální talk-show, ale ono ne. Zlatej Šíp a Kraus. Tihle dva opravdu nevědí co dělat. Klaus paradoxně nejvíc perlí a ti dva můžou být rádi, že kromě účelu přitáhnout diváky, také plní ten jejich účel, bavit diváky. ()

Babba

Suchoše a Geňu mám rád, ale tento pořad mě fakt nudí. Hosti jsou zajímavý, ale mohli by se snima trošku bavit, a neřešit kraviny! Když bych to srovnával se Všechnopárty, tak to se vlastně ani nedá srovnat! ()

filmmovier

Není to nejhorší, ale Václav Klaus byl vtipnější než Geňa a Suchánek dohromady, metal tam hlášky, dělal si z nich prdel a celý první díl držel slušně nad vodou. Simulátor fajn, Sokol mi tam zatím přijde poněkud takový nelogický a Kiki a Maki taky nebyly špatné. Uvidíme, co bude dál, na čtyři má určitě, ale nechám si tam rezervu, protože tříhvězdové hodnocení je mnohem přijatelnější. 60%. ()

LiborGondek

Mr. GS byl zkrátka lepší. Vadí mi vstupy Ondry Sokola, v podstatě i celý koncept nové show. Co se vtipnosti týče, logicky, mění se s hosty. První díl s Klausem mě prostě nenadchl vůbec. Další už tak špatné nebyly. Uvidíme co a jak dál... Partička taky ze začátku oblíbená nebyla. ()

Phietros

Po úvodním díle, velký propadák! Začátek slibný když jde Sokol s kamerou, Suchoš si skáče ve hradu a člověk si říká to zas budou koniny a sranda. Jenže pak příjde nuda s Klausem a známé duo vůbec nesrší humorem, jak by se očekávalo. Chlapci po Mr.GS jste se do toho už pouště neměli! Partička je to nejlepší po Tele-Tele co jste kdy udělali... DODATEK: po shlédnutí dílu, kde byl ŠEBRLE, to celkem šlo a musím o jednu hvězdu přidat navrh! 40% ()

ghatos

Podprůměrná talk-show v klasickém formátu s jakože originální vsuvkou - Ondřejem Sokolem. Na to dvojka Suchánek - Genzer nemá dostatečnou rétorickou výbavu. Úvodní těžká váha v podobě Klause jim nedala moc šancí a dělat ze sebe blbečky...tím to nezachrání. 37%. ()

Karmat

Suchánka s Genzerem mám rád, bavilo mě Mr.GS, baví mě i Partička. Od tohohle jsem čekal víc, úplný propadák to ale není. Hodně důležité je, jaký přijde host. Pokud je ochotný udělat si ze sebe srandu a přistoupí na někdy dost neobvyklý humor moderátorů, je díl fajn a baví mě. Pokud to ale někdo vezme vážně a chce vést seriózní rozhovor, je to bohužel nuda a i moderátorské duo v takovém případě působí dost křečovitě. ()

netahlo

Videl jsem jen dil s Ewou Farnou a dalsi uz videt nemusim. Po hrichu zejmena kvuli dvojici moderatoru, jejiz vtipum se uz, bohuzel, smeje jen ona sama. ()

Lukoboss

Vůbec nechápu, proč po Mr.GS, což byl vlastně stejnej koncept a snaha udělat "něco jako Show Jana Krause", a veleúspěšné Partičce přišli zase s nějakou talkshow, která jim prostě nejde. Oni jsou prostě stavění na jinej styl humoru (jde jim, když prostě dělají kraviny jak malý děcka), ale ne na pokládání rádoby vtipných otázek, kterým se většinou smějou oni sami. A už vůbec nechápu, proč je nutný v takovým pořadu na konci udělat totální demenci, která se k tomuhle formátu vůbec nehodí. Nene, kluci, běžte s O. Sokolem zase bavit lidi způsobem, kterej vám jde nejlíp... ()

honzii

Tihle tři nikdy neudělají nic na úrovni. Hospodská mluva, amatérské moderování a nesympatická trapnost. Kdyby se hosté nesnížili na jejich úroveň, mohlo by to být dobré fiasko. ()

ondrula

Velmi trapné. Kdo někdy viděl MR.GS, muselo mu být jasné, že to G+S nezvládnou. Paradoxně jediný, kdo zkoušel vtipkovat, byl matador Klaus. Moderátoři byli očividně dost nervózní, Suchánek se bezmocně válel po stole a spínal ručičky a hloupej Geňa bezradně čuměl a občas zoufal plácnul otřesnou otázku typu: "Kdo vás v politice nejvíc zaujal?" Tihle dva šašci jsou prostě jakožto moderátoři otřesní a Prima toho projektu bude ještě litovat. Bohužel to nevytrhl ani velmi talentovaný Sokol, který na to bezmocně čuměl ze zákulisí a snad je mu už jasný, jak velkej průser to byl. ()

kill-tec odpad!

Koukal jsem na to a hnusil se. G&M už jsou dávno v komickém nebi/pekle a jejich humor je čím dál tím více fekálním. Uvidím jestli po dalších dílech změním názor, ale troufám si říct že ne-e. ()