Hrají
Thomas Gottschalk
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Závod s časem (1989)
Něžní zmatkáři (1987)
Ošetřovatel (2011)
Heinz Hoenig
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Ponorka (1981)
Srdečně vítáme (1990)
Nůž v hlavě (1978)
Eddi Arent
Německá říše
Nejlepší filmy:
Poklad na Stříbrném jezeře (1962)
Vinnetou - Rudý gentleman (1964)
Záhadný Hektor (1964)
Maria Perschy
Rakousko
Nejlepší filmy:
The Password is Courage (1962)
Freud (1962)
Five Golden Dragons (1967)
Fiona Fullerton
Nigérie
Nejlepší filmy:
Shaka Zulu (1986) (seriál)
Mikuláš a Alexandra (1971)
Vyhlídka na vraždu (1985)
Stephanie Beacham
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Velmi relativní známosti (2000)
And Now the Screaming Starts! (1973)
Lucky: Příběh jednoho života (1990) (seriál)
Otto Retzer
Rakousko
Nejlepší filmy:
Starke Zeiten (1988)
Slunečné reggae na Ibize (1983)
Tři Švédky v Tyrolích (1977)
Andrea Schober
Německo
Nejlepší filmy:
Čínská ruleta (1976)
Effi Briestová (1974)
Obchodník se zeleninou (1971)
Heinz Marecek
Rakousko
Nejlepší filmy:
Bockerer (1981)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Malá noční hudba (1977)
Daniel Friedrich
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Eckhard Preuß
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Služebnice boží (2011) (TV film)
Kde je Fred? (2006)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jochen Busse
Německá říše
Nejlepší filmy:
Die Wannseekonferenz (1984) (TV film)
Asterix dobývá Ameriku (1994)
Lední medvídek (2001)
Julia Kent
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Starke Zeiten (1988)
The Rose Tattoo (1955)
Slunečné reggae na Ibize (1983)
Theo Maalek
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Käte Jaenicke
Německá říše
Nejlepší filmy:
Holocaust (1978) (seriál)
Plechový bubínek (1979)
Bittere Ernte (1985)
Enrico Boetcher
Nejlepší filmy:
Jsem hezká? (1998)
Osvícení zaručeno (2000)
Sabina Trooger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Jai Lybel
Nejlepší filmy:
Oheň, led a dynamit (1990)