V utajení

V utajení

Akční / Thriller

Velká Británie, 2017, 98 min

• Rocky88

Apted sáhl do šuplíku "Nerealizované žánrovky 90. let", obměnil hlavní antagonisty a šup s tím za kameru. Kdo má nakoukáno, pro toho to bude jedno klišé za druhým, velice předvídatelné. Schopnosti hlavní hrdiny jsou někdy úsměvné, ale člověk jí tak nějak stejně fandí. Plus za slušné tempo a odpočinek, kterého si člověk u sledování užije. Jedno skouknutí a dost.(5.9.2017)

Hodně dlouho jsem na Unlocked čekal a jsem rád, že zklamání nepřišlo! Občas se to skrz velký očekávání tak nějak stává... Obsazení bezva, Noomi je poslední roky válec a jede co to jde! Trio Douglas, Malkovich a Collette klasickej standart, no a ten bourák Orlando byl hned na začátku jeho vstupu prokouklej, jako moje šrajtofle před desátým dnem měsíce.... Nicméně zápletka fajn, akce slušivá a moje rozpoložení bylo zrovna na místě! Sedlo mi to natolik, že jsem tam málem tu pátou bouchl! 80%(22.3.2019)

Tak hlavně je potřeba říct, že v utajení měl asi zůstat celej tenhle film, protože naše slavný multipopkornový lunaparky ho nasadily do programu jen aby se nezaprášila promítačka. A přitom je to aspoň podle mě poctivá jízda ze starý školy, ve který nevaděj nedokonalosti, protože baví. No a všichni jak jsme tady víme, že co? Že tohle platí nejen v kině.(14.8.2017)

Špionážní, napínavé, nečekané, akční, teroristické. Po dlouhé době slušný špionážní film. Noomi byla skvělá, John je famózní i když hraje ve třech scénách. Děj byl plynulý, vcelku jednoduchý, pro mě spíš děsivé a strašně reálné. Fajn snímek. Bohužel si ho nebudu brzy pamatovat. ..ty záběry Prahy ke konci filmu, já nevím, tady je tak blbý světlo, že to vypadalo jak obyčejný český kriminální seroš.. (16.7.2017)

Vcelku zajímavé, napínavé, atraktivní, aktuální, ale přespříliš zamotané a překombinované (na příjemnou stopáž 98 minut tedy rozhodně), přičemž některé zvraty mi taktéž nebyly úplně po vůli, ale budiš. Co už mne ale opravdu mrzelo byly akční scény, které mne nijak nenadchly a ve výsledku vlastně nudily nejvíce. Takže béčko.(10.9.2017)

• - Celosvětová premiéra proběhla 24. dubna 2017 na Bari IFF ve městě Bari v Itálii. (Varan)

• - Štadión v londýnskom Wembley, kde sa tiež natáčalo, má celkovo 6 podlaží a výťahy na jeho vonkajšej strane ako boli zobrazené vo filme, sa tak v skutočnosti nenachádzajú. (MikaelSVK)

• - Štáb filmu měl zázemí mimo jiné i v areálu kolejí ČVUT v Podolí, kde si pronajali parkoviště pro své karavany. (mizziDOC)