Příště budu mířit na srdce

• Francie La Prochaine Fois je viserai le cœur (více)
Trailer

Mezi roky 1978 a 1979 děsil obyvatele okresu Oise na severu Francie vrah, který který zabíjel mladé stopařky. Film podrobně vykresluje život tohoto sériového vraha (Guillaume Canet), osamělého muže, který pracuje jako strážník (Gendarmerie nationale francaise) a který tak vyšetřuje své vlastní vraždy. (mortak)

Trailer

mortak

Velmi seriózně pojatá studie dvojího života sériového vraha, který mezi roky 1978 a 1979 byl straznikem v okrese Oise na severu Francie a zároveň vraždil mladé stoparky. Autoři se snažili o pečlivou rekonstrukci, ale otázka je, proč se dívat na chladný film, jehož hlavním a vlastně jediným hrdinou je nesympaticky vrazdici šílenec s nudnym životem. Jako hodinový dokument by to paradoxně mělo větší sílu než celovečerní film. ()

YumiOkami

skoro nic se tam nestalo. týpek povraždil několik stopařek, pak utíkal před policií, poté se sebepozkožoval a brečel (sad story kámo) a nakonec ho chytili, ale my jsme se ani nedozvěděli jak (získali proti němu nějaké důkazy? nebo jim konečně došlo, že se jejich kolega TROŠIČKU podobá chlapovi z identifikační fotky??). více jsem se dozvěděla na googlu. doporučuji tento článek: https://www.extrastory.cz/francouzsky-policista-honil-serioveho-vraha-byl-jim-on-sam ()