Bláznivá akční komedie - jen posuďte: likvidace pout za pomocí vlaku, samurajové stínající hmyz, procházky po střeše, obírání nemrtvých vojáků, agenti 002 až 00něco, malý Wong Fei-hung a standardně výborná akce (TM Sammo) s šílenými stunty. Já jsem byla spokojena a ještě teď se uculuju nad nepřekonatelnou stínovou sledovací technikou.(28.6.2008)

Sammo,že by porazil Cynthii Rotrhrock? Pche,to určitě,ten by nikdy neporazil a on to dobře ví. Podle mě ten nejlepší film Sammo Hung Kam - Bo. Vadí mi sice,že ze sebe dělá až moc velkého neohroženého a neodoalteného hrdinu jako ve většině ve svých filmů. K dokonalosti snad chybí Wo Pin a Jackie Chan,ale bitky nemají chybu a dokázal udělat tu atmosféru udělat komedii s plno postavama a ke konci bojovné inferno. HK na vrcholu svých sil. A Cynthia vs Sammo je podle mě ta nejlepší rvačka v celém filmu.(14.3.2008)

Použijem romantické slovíčko. PRENÁDHERNÝ hongkongský, dobrodružný akčňák ( a ak si dobre spomínam, spolu s LEGENDOU O ZLATEJ PERLE, jeden z mojich prvých videných ). Kopa vtipu, perfektných bojových scén a hviezd ako Sammo Hung, Biao Yuen či nešikomookých bitkárov ako Cynthia Rothrock alebo Richard Norton. A to všetko vo filme líznutého atmosférou z filmov o Indiana Jonesovi.(27.2.2011)

Tady tohle by se dalo nazvat nějak jako "MADE IN HONG KONG" ... Sammo Hung vzal snad skoro všechny možné "martial arts postavy" hong kongských kung fu filmů a vyloženě je narval do jednoho filmu. A to se mi na filmu líbilo asi nejvíc, zřejmě muselo být zábavné hlavně natáčení a vzájemné setkání tolika akčních hvězd a martial arts mistrů. Excelentní je duel Sammo Hung vs Cynthia Rothrock, hodně srandovní pak Richard Norton vs Yasuki Kurata (kde můj oblíbenc bohužel prohraje ...). Film se skládá ze třech částí, seznámení s postavami filmu, kterých jsou doslova desítky, pak humorná vložka a eskapády, které si holt nemohl Sammo Hung asi odpustit a v poslední třetině je to řežba všech se všemi, každý má svůj vlastní záměř, sleduje vlastní výhody, cíle a než aby se vzájemně snažili postavy "vyšachovat", nakonec se to začne všechno vzájemně řezat hlava nehlava... a to je fajn, protože choreografie soubojů a kaskadérské kousky jsou samozřejmě špičkové. Dobrá oddechovka a trochu něco jiného, na co jsou možná příznivci "hong kongského kung-fu" zvyklí ...(28.7.2009)

Po serii Lucky Star zvolal Sammo väcsinu svojich stalych spolupracovnikov do jedneho opusteneho mestecka, aby si hoši trochu zablbli a popritom natocili komediu. Alebo to bolo naopak? To je jedno. Zapletka je strasne slaba. Je tu prilis vela postav na to, aby mohla nejaka z nich vyniknut. Kazda z nich ma nejaku svoju vlastnu motivaciu, ale vo vysledku to je len sled miestami viac a miestami menej vtipnych epizodiek. Sice sa divak nema sancu nudit, ale ani ho naplno nikdy nestrhne. Jednotlive postavy maju prilis maly priestor, aby ich osud divaka zasiahol a väcsina vtipov je na jednoduchej az detinskej urovni jak z nejakej grotesky. Fanusik HK filmov sa bude urcite bavit aj pocitanim obrovskeho mnozstva povedomych xichtov, ale ked si uvedomite, ze 90% z nich tvoria Sammovi stali spolupracovnici, ktory sa objavovali v kazdom jeho druhom filme, tak to zase take ohurujuce nie je. V Twinkle, Twinkle, Lucky Stars sa ich objavilo este viac. Po vyse hodine nezaväzneho blbnutia len obcas preruseneho nejakym tym uchvatnym kaskaderskym kuskom v ktorom niekto skace z vysokej vysky na zem sa v poslednej dvadsatminutovke konecne dockame aj nejakych bitiek. Okrem tych v ktorych sa spolu biju tradicni predstavitelia zaporakov ma potesil suboj Sammo Hunga so Cynthiou Rothrock a hlavne dlhsi duel Yuen Biaoa a Dick Weia. Dickovi vzdy nakopal prdel bud Jackie alebo Sammo, tak som sa konecne dockal aj bitky s Biaom a stal fakt za to. Obidvaja predviedli paradne kopy a Biao aj skvele akrobaticke kusky. Takze vysledkom je podla mna len mierne nadpriemerna komedia, ktora mala s takym famoznym obsadenim na viac. Ale to by film musel mat ovela lepsi scenar. 6/10.(1.10.2018)

• - Choreografiu bojových scén vytvárali Sammo Hung Kam-Bo, Yuen Biao, Yuen Wah a Lam Ching-Ying. (Michal123)

• - Dick Wei v souboji udajně přerazil čelist Cynthii Rothrock. (Epistemolog)