Vacation Friends

Trailer 1

Marcus (Lil Rel Howery) a Emily (Yvonne Orji) si užívajú dovolenku v slnečnom Mexiku, kde stretnú iný pár - Rona (John Cena) a Kylu (Meredith Hagner) - s ktorým si užijú týždeň bezstarostnej a neviazanej zábavy. O niekoľko mesiacov neskôr sa Marcus s Emily z hrôzou pozerajú, ako sa na ich svadbu bez pozvania dovalí starý známy pár. Čoskoro sa ukáže, že čo sa stane na dovolenke, nemusí nevyhnutne ostať na dovolenke... (Arsenal83)

Trailer 1

Flopik

Celkom zábavná komédia, ktorá by ma v lete bavila asi o čosi viac. Pozerá sa nato dobre, ústredná chlapská dvojka je super, hlavne Cena sa mi tu veľmi páčil a bolo vidno, že rolu si užil. Vtipné to mohlo byť viacej a kludne aj viacej výstredné. U mňa medzi 3 a 4*... kto má rád tieto americké komédie bude sa baviť, kto nie bude sa nudiť. ()

EvilPhoEniX

Neskutečná nálož, která nemá daleko od plného počtu ! No TÝÝ vole. Komedie roku ?? !! Vacation Friends se jevilo hodně nenápadně, ale  film si mě získal už od úvodních minut. John Cena je zde naprosto utržený z řetězů, on si celý film neskutečně užíval a hláškuje jak o život. ( Neznám nikoho, kdo by pašoval drogy do Mexika ! :D), scénař je naprosto peckovní, jsou tu výborné komické scény, úžasné hlášky ( popsaná půlka A4). Scéna s houbičkami je legendární, několikrát jsem se válel smíchy na zemi s nezastavitelným záchvatem smíchu !! :D Američané mě šokovali, tenhle humor mi opravdu sednul a tohle je komedie, kterou si určitě pustím v brzké době vícekrát. Meredith Hagner to tu taky pěkně válcuje. Šílený pár jak se patří. 8.5/10. ()

Marze

Smich zde vznika na golfu, katamaranu,drogy...Vsichni zucastneni scenariste pouzivaji vtipy, ktere se rikaly pred 10-15 lety. Na tento film se pravdepodobne podruhe nepodivate a nebudete z neho citovat, ale k shlednuti je to dostatecne roztomile, abyste tomu venovali cas. Samozrejme jde o hloupou komedii, ale je to srdecne a zabavne, az absurdni. Jiz se tesim do Mexika na prazdniny,ktere zacinaji presne za 226 dni. ()

silentname

"Vacation Friends" síce nemá veľmi originálne spracovanie, no výber hercov filmu vysoko pomáha sa presadiť. John Cena si to užíva všetkými desiatimi a rovnako aj jeho partnerka v podaní Meredith Hagner. Dávajú do toho takú dávku energie, že to celkom prechádzalo aj na mňa. A Lil Rel Howery a Yvonne Orji im v tom celkom slušne sekundovali. Pravda je taká, že v tomto filme je snáď úplne všetko čo potrebujeme. Má to vtipné časti, má to dramatickejšie časti, no rovnako je to aj dosť šablónovité a viete odhadnúť kam sa to vyvinie alebo ako jednotlivé situácie nakoniec dopadnú. Každopádne film vie rovnako aj ponúknuť niekoľko skvelých prekvapní, ktoré vedia skvele pobaviť. Strašne ma baví, že Ron má ohromný talent spoznať, kedy bude akýkoľvek vták vykonávať potrebu. To je celkom originálna schopnosť. A budeme mať aj nejaké tie drogové výlety na miesta, kde ešte nikdy dovtedy naši hrdinovia neboli. Stojí to za tých 103 minút času? Myslím si, že hej. Na jedno pozretie určite, možno by som sa k tomu niekedy aj vrátil. Hodnotenie: B- ()

ScarPoul

To isté, ako sme videli už tisíckrát. Obrovská výhoda filmu ale je, že aj napriek zápletke a traileru nie je vôbec dementný. Hrá to viac na celkom inteligentné postavy a zvraty sú prirodzene úsmevné, než prepálené. Hoci sú na hrane. Interracial páry ma bavia. A herci si svoje postavy náležite užívajú. Na to o akú zápletku ide a na to aký dlhý film je, sa tam neustále niečo deje a je to hlavne stále zábavné. Koniec tradičné klišé ale beriem to. John Cena sa začína stávať tvárnejším, uveriteľnejším a sympatickejším nabúchancom ako Dwayne Johnson. Jeho herectvo ma baví viac a kvôli nemu film odporúčam. ()

• Ve scéně, kdy Marcus (Lil Rel Howery) a Emily (Yvonne Orji) procházejí letištní halou při odletu z Mexika, debatují. V čase 32:35 se za jejich zády zvedá z letištní sedačky dáma v červeném klobouku s modrým mobilem a odchází. Změna kamery a o 3 vteřiny později se stejná dáma v červeném klobouku zvedá znovu a opět odchází. (morfeus..)