poster

Do You Believe?

Drama

USA, 2015, 120 min

Komentáře uživatelů k filmu (13)

 • Wacoslav1
  ***

  Haleluja! Velebte pána a najděte spásu v jeho kříži vy bezbožní pohani! Mno tak po tomhle hodnocení si asi moji oblíbenci budou myslet, že jsem se zbláznil, nebo mi byl vymyt mozek jako v Mechanickém pomeranči. Ne nebojte se nenašel jsem boha (teda kromě toho kterého mám v sobě) zůstávám i nadále ateistou který shoří v pekle a taky nebudu popírat, že k podobným snímkům přistupuji spíš jako ke guilty pleasure a ne, že bych je bral vážně, ale tenhle byl nakonec celkem fajn. Nebyla to totiž žádná násilná propaganda boha ve stylu katolické církve, tak jako ve filmu Encounter a tak když si odmyslím fakt, že občas jsem se bavil tou lehkou absurditou děje a chováním postav, tak musím i zcela nečekaně říct, že to je takovej příjemnej a veskrze velice pozitivní film. Samozřejmě, že úplně vymyšlenej a nereálnej, ale o to tady nejde. Pokud na necelý 2 hodiny připustíte, že bůh opravdu existuje, tak se nejenom pobavíte, ale kupodivu to nijak neurazí. Věřícího ze mě neudělá. Na druhou stranu ani to neodsuzuji. Pokud tomu někdo věřit chce a pomáhá mu to k lepšímu snášení života, tak proč ne. Jo a finální pointa je fakt mazec (to se nedá spoilerovat) ale už jenom za ní musím ty 3* dát. Ámen.55%(30.9.2015)

 • KrestanFilms
  ****

  Docela zajímavý, příjemný filmík, ve kterém se člověk chvilkama ztrácí... do doby, než se všechny příběhy lidí střetnou v jednu chvíli na jednom místě. Film rozhodně neurazí, možná i někoho motivuje... Jediné, co mě dost zaráželo, byl neustálý důraz na kříž. Přitom kříž sám o sobě nezmůže nic! Kolik dalších zločinců viselo na kříži... že? Takže mě mrzelo, že se to hodně točilo okolo kříže, místo okolo Ježíše... Ale když toto pominu - určitě doporučím! Ke shlédnutí online ZDE No a jako obvykle nabízím TIPseznam dalších filmů s křesťanskou tématikou.(22.10.2015)

 • hygienik
  *****

  Kiež by každý film bol tak užitočný a zmysluplný.(16.2.2016)

 • PP66
  ****

  Sice křesťanská agitka, ale hluboce lidské příběhy - dnešní svět potřebuje naději. Viděno v rámci Tour po Americe.(6.5.2016)

 • kaylin
  **

  V boha nevěřím a věřit nikdy nebudu. Člověku se děje dost zlého i dost hezkého a je jedno, jestli je zlý, hodný, jestli věří, nebo ne. Jde jen o to věřit v sebe. A že se někdy děje něco, co nechápeme. To není bohem, to je prostě jenom tím, že to nechápeme. Právě proto mi přijde film nesmírně pokrytecký, nemluvě o tom, že je místy zbytečně přeslazený.(10.8.2015)

 • sator
  ****

  Silné...(16.1.2016)

 • Scevola
  ***

  Krestanska Agitka ala "Crash"(22.4.2017)

 • Kritik.
  ****

  Kategória kresťanských filmov je malá, a je dôležité si pri hodnotení uvedomiť že nie je veľmi s čím porovnávať. Keď porovnám s desiatkami iných, žánrovo rovnakých, filmov, tak tento film musím hodnotiť pomerne dosť vysoko. Boli v tom emócie (hoci niektoré ma nedostali), malo to snahu o rozvinutie charakterov postáv (hoci niektoré nepresvedčili), veci neboli až tak čiernobiele ako v iných kresťanských filmoch...ale ani tak šedé, sivé, chaotické a nedokonalé ako je to v realite - čo je asi najväčšia škoda. Slušné.(19.8.2017)

 • suboss
  ***

  Keď mám pravdu povedať nevedel som, čo mám od tohoto filmu čakať. Film Do You Believe ma však milo prekvapil. Myšlienka existencie, či neexistencie Boha mi občas vŕta v hlave, avšak jednoznačnú odpoveď na otázku, či Boh existuje som ešte nenašiel. Isté však je, že keby sa každý človek správal tak ako hlavní hrdinovia tohoto filmu, svet by bol oveľa krajší.(6.8.2015)

 • tresnezraly
  **

  Everything is possible ♥(12.9.2016)

 • BigStayer
  *****

  Jo, tihle režiséři mají jasno v tom, o co jim jde. A dělají to fakt dobře !(19.12.2015)

 • jansi
  ****

  Jeden z mála filmov v poslednej dobe pri ktorom mi na konci tiekli slzy po krajoch očí. No len škoda že to bolo až moc preamerikanované. Prvá polovica bola hotová nuda a výrazný dohľad na emócie postáv na mňa doliehali veľmi rušivo až potom na mňa začali pôsobiť tak, že sa tam vlastne hodia. Síce cesty k viere týchto ľudí boli trochu klišé ale vytvorili dokonalý celok. A to sa mi páčilo . Nakoniec sa všetci stretneme na jednom mieste.(20.12.2015)

 • Sonia005
  odpad!

  Vetsi peopagandu Boha najdete snad uz jen v kostele....(7.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace