Dolores, William a Logan dorazí do Pariahu, města postaveného na dekadenci a hříchu – a jsou pověřeni nebezpečným posláním. Muž v černém se ve snaze najít cestu bludištěm setkává s nečekaným spojencem. (HBO Europe)

Demonn

Zatím dávám 75% za všechny epizody ale jesli se brzy opravdu nezačne něco dít, obávám se, že první serii možná ani nedokoukám a mé hodnocení prudce klesne. Námět seriálu je vskutku geniální, režie a herecké výkony skvělé...jen kdyby to občas nebyla taková nuda. Spousta dějových linek, které doufám vyústí v něco velkého a nečekaného ale většina z nich a možná vlastně všechny jsou dost nudné. Zlatá hra o trůny, kde se na konci každého dílu semlelo něco, co vás posadí na prdel. Tady se v podstatě od začátku nesemlelo nic a tak nezbývá než doufat, že alespoň konec první série nabídne něco "velkého" a nebude se muset čekat na druhou serii...to už by totiž bylo čekání beze mě. ()

lineker

Tak konečně mám pocit, že všechny ty postavy a dějové linie, které byly od úvodu vystřeleny všemi možnými směry, ať již po samotném parku, nebo v jeho velíně, dostávají konkrétnosti. Že to vše k něčemu spěje. Ukájení vizuálem, hudbou, nahými těly a nekončícími dialogy bylo již dost. Doufám, že na řadě je pořádná akce. ()