Reklama

Reklama

Westworld - Dveře (2018) (série)


Akane No Mai (S02E05)

(epizoda)
Trailer

Obsahy(1)

Maeve a její skupina je napadena skupinou samurajů, kteří je zavedou do jejich sídla. V sídle odhalí, že výtvory jsou podobné těm z Westworldu – Lee při tvorbě šógunworldu opisoval z Westworldu. Lee také Maeve prozradí, že do jejího programu byly vloženy cizí jazyky – díky tomu Maeve přesvědčí samuraje, že je na jejich straně. Poté do japonské vesnice dorazí posel od velkého Šóguna, který chce, aby mu zatancovala Sakura, dcera madam Akane, vůdkyně místního domu rozkoše. Akane odmítá poslat dceru za šógunem, ale ještě ten večer je dům rozkoše napaden nindži, kteří unesou Sakuru. Maeve, Lee, Akane, Lutz a Sylvester se vydají za šógunem získat zpět Sakuru. Dozvíme se také, co je Dolores schopna udělat těm výtvorům, jenž nejsou stavěni pro „nový svět“. (Varan)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (25)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předlohu neznám, ale směr jakým se ubíhá druhá řada, se mi nelíbí. Je to jako exkurze po hollywoodských kulisách. Tématické parky měly obohatit dosavadní westernovou kulisu, ale opak je pravdou. Je to jen laciná show, ani ne příliš věrohodně ztvárněná na to, že bych si užil aspoň ten efekt. Souboj s ninji byl až směšný. Přestože je pořád pro mě i spoustu jiných lidí svět starověkého Japonska přitažlivý, v tomto podání to bylo podivně vyumělkované. ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle se skutečně velice táhlo. První díl z celé série, který ode mě dostane pouze tři hvězdy. Linka Dolores je velice nudná. Maevin se též plácá stále na místě a nebýt jejího závěru, ukousal bych se nudou ještě více. Je smutné vidět, jak se celý příběh rozdělil na dvě příběhové linky, na kterých snad ani nespolupracovali jedni tvůrci, protože tato je na rozdíl od té s Edem Harrisem nudná až k zalknutí. Snad se další část vrátí kvalitou tam kam má. 70% ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další "eastworldová" návštěva, už jsem viděl Indii, teď jsem omrkl i Japonsko, ke kterému mám velmi kladný vztah, i když je to Japonsko, jak ho vidí Američani... Události v "Shogunworldu" mě každopádně bavily víc, než dějová linie Dolores a Teddyho, ta mě začíná pomalu ale jistě nudit. VendaCiki mě předběhl, takže s ním musím souhlasit, ten nesmysl s ušima byl fakt úlet:-) ()

VendaCiki 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série mě přestává bavit. Ale podíváme se asi do každého kouta světa. Dneska do Japonska. V místech mají mezery nebo to má záměr, vojáci mají usekané uši, nic neslyší, ale velitel zavelí a oni udělají. Dvě různé časové linie, jedna nudnější než druhá. Pouvažuji o dalších dílech a budu doufat, že to bude poslední série... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Far-eastworld ponúkol niečo úplne odlišné a nové, ale vlastne sme túto časť očakávali od konca prvej série. No a mňa nesklamala, pretože ponúkla okrem odlišnej atmosféry aj jedno nečakané prekvapenie, na akom princípe okolité svety koexistujú v spojitosti s divokým západom, špeciálne teda ako tu sú napísané postavy. Osobne by som ale ako návštevník dal prednosť svetu západnému a rovnako ma aj diely zo "západu" bavia viac. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • V této epizodě zazní skladba „C.R.E.M.“ od Wu-Tang Clan. (Epistemolog)
  • Jméno postavy Musashi (Hiroyuki Sanada) je inspirováno slavným japonským šermířem Miyamoto Musashim ze 17. století. Skutečný Musashi je kulturní japonskou ikonou a byl mnohokrát vylíčen v televizi a samurajských filmech. (Epistemolog)

Reklama

Reklama