Reklama

Reklama

Maeve, Lee, Hector a Armistice sa ocitajú v Shogun Worlde. Dolores má pochybnosti o Teddymu a musí urobiť zásadné rozhodnutie. Karl Strand medzitým zisťuje, že s výtvormi je niečo v neporiadku. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer

Recenze (24)

VendaCiki 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série mě přestává bavit. Ale podíváme se asi do každého kouta světa. Dneska do Japonska. V místech mají mezery nebo to má záměr, vojáci mají usekané uši, nic neslyší, ale velitel zavelí a oni udělají. Dvě různé časové linie, jedna nudnější než druhá. Pouvažuji o dalších dílech a budu doufat, že to bude poslední série... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Far-eastworld ponúkol niečo úplne odlišné a nové, ale vlastne sme túto časť očakávali od konca prvej série. No a mňa nesklamala, pretože ponúkla okrem odlišnej atmosféry aj jedno nečakané prekvapenie, na akom princípe okolité svety koexistujú v spojitosti s divokým západom, špeciálne teda ako tu sú napísané postavy. Osobne by som ale ako návštevník dal prednosť svetu západnému a rovnako ma aj diely zo "západu" bavia viac. ()

Reklama

jackalsc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když jsem říkal, že epizoda 2 a 3 nemá s WW nic společného, tak toto nabývá úplně jiného levelu. Co to jako je? 80% jsme někde ve Sigun World, nepamatuji si ani jedno jméno těch hustýýýých nindžů. Za to mě sakura asi osobně potrestá, ten drsný válečník, nebo ta malovaná kraslice? Pokud se něco jmenuje WestWorld, tak předpokládám, že příběh nevezmou z východu. A hele oni ho fakt vzali. Filmaři se snaží o nějaké city, které naprosto nefungují, celou epizodu jsem se vlastně nic nedozvěděl kromě toho, že Dolores asi chce skalpovat Teddyho, to je úctyhodný výkon na 1 hodinu, aneb jak správně rozmazat psí hovno. Mám asi zavřené všechny tři oči a jen doufám, že v pozdějších epizodách se vlastně dozvím proč jsem musel hodinu přetrpět samurajské máchání mečem, i když se obávám, že vlastně tento díl byl naprosto, ale úplně zbytečný. 80% dílu jsem se musel snažit mít otevřené oči. Dolores a Maeve opět nezklamali, protože se tak zdá, že pokud jsou v díle obsazeny, člověk má pro pravou nudu vystaráno. Jak už tady někdo píše, celý tento koncept se tak rozpadá na fragmenty, že člověk začíná pochybovat, jestli na tom pracovali stejní tvůrci, nebo pokaždé jiný lojza z pod kopca. Je mi líto WW, ale tohle je prostě moc, nedá se jinak, doufám že tohle byl poslední zbytečný díl. Uchylte se prosím správnou cestou. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předlohu neznám, ale směr jakým se ubíhá druhá řada, se mi nelíbí. Je to jako exkurze po hollywoodských kulisách. Tématické parky měly obohatit dosavadní westernovou kulisu, ale opak je pravdou. Je to jen laciná show, ani ne příliš věrohodně ztvárněná na to, že bych si užil aspoň ten efekt. Souboj s ninji byl až směšný. Přestože je pořád pro mě i spoustu jiných lidí svět starověkého Japonska přitažlivý, v tomto podání to bylo podivně vyumělkované. ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle se skutečně velice táhlo. První díl z celé série, který ode mě dostane pouze tři hvězdy. Linka Dolores je velice nudná. Maevin se též plácá stále na místě a nebýt jejího závěru, ukousal bych se nudou ještě více. Je smutné vidět, jak se celý příběh rozdělil na dvě příběhové linky, na kterých snad ani nespolupracovali jedni tvůrci, protože tato je na rozdíl od té s Edem Harrisem nudná až k zalknutí. Snad se další část vrátí kvalitou tam kam má. 70% ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • V této epizodě zazní skladba „C.R.E.M.“ od Wu-Tang Clan. (Epistemolog)
  • Jméno postavy Musashi (Hiroyuki Sanada) je inspirováno slavným japonským šermířem Miyamoto Musashim ze 17. století. Skutečný Musashi je kulturní japonskou ikonou a byl mnohokrát vylíčen v televizi a samurajských filmech. (Epistemolog)

Reklama

Reklama