Akane No Mai (S02E05) (epizoda)

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 59 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jackalsc
  **

  Když jsem říkal, že epizoda 2 a 3 nemá s WW nic společného, tak toto nabývá úplně jiného levelu. Co to jako je? 80% jsme někde ve Sigun World, nepamatuji si ani jedno jméno těch hustýýýých nindžů. Za to mě sakura asi osobně potrestá, ten drsný válečník, nebo ta malovaná kraslice? Pokud se něco jmenuje WestWorld, tak předpokládám, že příběh nevezmou z východu. A hele oni ho fakt vzali. Filmaři se snaží o nějaké city, které naprosto nefungují, celou epizodu jsem se vlastně nic nedozvěděl kromě toho, že Dolores asi chce skalpovat Teddyho, to je úctyhodný výkon na 1 hodinu, aneb jak správně rozmazat psí hovno. Mám asi zavřené všechny tři oči a jen doufám, že v pozdějších epizodách se vlastně dozvím proč jsem musel hodinu přetrpět samurajské máchání mečem, i když se obávám, že vlastně tento díl byl naprosto, ale úplně zbytečný. 80% dílu jsem se musel snažit mít otevřené oči. Dolores a Maeve opět nezklamali, protože se tak zdá, že pokud jsou v díle obsazeny, člověk má pro pravou nudu vystaráno. Jak už tady někdo píše, celý tento koncept se tak rozpadá na fragmenty, že člověk začíná pochybovat, jestli na tom pracovali stejní tvůrci, nebo pokaždé jiný lojza z pod kopca. Je mi líto WW, ale tohle je prostě moc, nedá se jinak, doufám že tohle byl poslední zbytečný díl. Uchylte se prosím správnou cestou.(14.6.2018)

 • Anderton
  ****

  Far-eastworld ponúkol niečo úplne odlišné a nové, ale vlastne sme túto časť očakávali od konca prvej série. No a mňa nesklamala, pretože ponúkla okrem odlišnej atmosféry aj jedno nečakané prekvapenie, na akom princípe okolité svety koexistujú v spojitosti s divokým západom, špeciálne teda ako tu sú napísané postavy. Osobne by som ale ako návštevník dal prednosť svetu západnému a rovnako ma aj diely zo "západu" bavia viac.(19.6.2018)

 • Nach
  ***

  Tak tohle se skutečně velice táhlo. První díl z celé série, který ode mě dostane pouze tři hvězdy. Linka Dolores je velice nudná. Maevin se též plácá stále na místě a nebýt jejího závěru, ukousal bych se nudou ještě více. Je smutné vidět, jak se celý příběh rozdělil na dvě příběhové linky, na kterých snad ani nespolupracovali jedni tvůrci, protože tato je na rozdíl od té s Edem Harrisem nudná až k zalknutí. Snad se další část vrátí kvalitou tam kam má. 70%(23.5.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Další "eastworldová" návštěva, už jsem viděl Indii, teď jsem omrkl i Japonsko, ke kterému mám velmi kladný vztah, i když je to Japonsko, jak ho vidí Američani... Události v "Shogunworldu" mě každopádně bavily víc, než dějová linie Dolores a Teddyho, ta mě začíná pomalu ale jistě nudit. VendaCiki mě předběhl, takže s ním musím souhlasit, ten nesmysl s ušima byl fakt úlet:-)(24.9.2018)

 • VendaCiki
  ***

  Tahle série mě přestává bavit. Ale podíváme se asi do každého kouta světa. Dneska do Japonska. V místech mají mezery nebo to má záměr, vojáci mají usekané uši, nic neslyší, ale velitel zavelí a oni udělají. Dvě různé časové linie, jedna nudnější než druhá. Pouvažuji o dalších dílech a budu doufat, že to bude poslední série...(24.5.2018)

 • - V této epizodě zazní skladba „C.R.E.M.“ od Wu-Tang Clan. (Epistemolog)

 • - Jméno postavy Musashi (Hiroyuki Sanada) je inspirováno slavným japonským šermířem Miyamoto Musashim ze 17. století. Skutečný Musashi je kulturní japonskou ikonou a byl mnohokrát vylíčen v televizi a samurajských filmech. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace