Martha (Anna Kendrick) se po bolestivém rozchodu setkává s mužem, který by mohl být tím pravým. Tedy jenom do momentu, než zjistí, že "Pan Pravý" (Sam Rockwell) má jednu zásadní chybu - je to nájemný zabiják na útěku před kartelovým gangem, který ho zaměstnává. Než to však Martha zjistí, jsou už do sebe bezhlavě zamilovaní. Rozhodne se tak, že jediným řešením bude „Pana Dokonalého" napravit... Jeho napravením je přesvědčená natolik, že pro vysněný vztah hodlá čelit i následkům v podobě útěku před zabijáckým gangem. Martha postupem času v sobě objeví skrytý talent, jak být užitečným parťákem svému vyvolenému zabijákovi. Ostatně přeci – pro lásku se někdy i vraždí... (Bohemia MP)

MaxForValue

Film, ktorý ak neuvidíte, tak nič nestratíte. Alebo si stačí pustiť posledných 15-20 minút, ktoré by obstáli nanajvýš ako video-klip a miestami som mal pocit, že celá tá 80-minútová omáčka bola nevyhnutným a nie príliš zábavným prequelom k finále. Až vtedy totiž žáner komédie nezačne byť len floskulou na papieri, ale aj niečím, čo môžete skutočne vidieť na plátne. ()

Echoes

Zábavná, akční, oddechová blbost, která potěší každé otrávené či znuděné stvoření! Seriózně, hlavní dvojce "padouchů" to spolu hraje jako po másle a v těch 90 minutách jsem nenašel hluché místo, kdy bych to chtěl FF nebo úplně vypnout. (Nehledě na to, že Anna je film od filmu víc k sežrání!) ()

PetrC.

Na Sama Rockwella v roli psychopata/vraha jsme si už tak nějak zvykli. A jeho úloha v tomto snímku nepřináší nic, co bychom už jinde neviděli, avšak ve slabší a prvoplánové verzi. Film jako komedie nakonec ještě docela funguje. Ve všech ostatních aspektech je to ale podprůměr; nejslabší jsou zcela nevýrazná hudba a nepropracovaný zvuk. 42 % ()

Pavlunka

To je taková kokoťárna, až je to naprosto dokonalé. Takovádle šílenost, nás šílence potěší :D I am T- Rex :D ()

Hedy

Představte si holku jejíž mentální vývoj se zasekl hned po té co sfoukla svíčky na oslavě svých patnáctých narozenin. Tato mladá dívka znuděná životem hledá lásku. Naneštěstí se jí moc nedaří dokud nepotká levnější, podobně narušenou, verzi Ryana Goslinga. Naše dva charaktery se chovají nesnesitelně optimisticky až je to k zblití. Nechutná duhovost jejich svobodných hippís hipster charakterů mě donutila vrhnout snídani rovnou z okna. Po té se protancujeme nudným rádoby romantickým příběhem který musí mít nějaké akční scény aby vás udržel při smyslech si uvědomíme to že film jaksi nesplnil svůj účel akční romantické komedie. Z každého žánru si to vzalo tolik kolik by se za nehet vešlo. Nebudu ale hnusný parchant. Zábava v tom byla když byl hlavní zabiják ve skutečnosti tancující obdobou Johna Wicka (omlouvám se za toto přirovnání). A taky to jak moc naivní byla herečka dokud chlapík na mostě nepopravil prvního muže na mostě. Za mě bídné 2 hvězdičky. ()

nula87

Nenáročná oddychovka bez větších ambicí. Ale hlavní hrdinové jsou fajn a místy je to vtipné, a to na příjemnou hodinku a půl celkem stačí. 55% ()

Facerr

Kdyby se tolik netlačilo na pilu s tím, jak moc jsou hlavní tahouni "crazy", mohlo to být o kousek lepší. Ale i tak slušná podívaná. Rockwell hrál to svoje a Kendrick se svým tipyckým afektem k němu docela šla. ()

vodkasesemte

V podstatě jsem si po sobě pustil dva stejný filmy. Tady to sice nebylo tak technicky zvládnutý, příběh ap. bla bla bla, ale zase ten humor mám rád! ()

Blazis34

Ještě větší blbost než jsem doufal. Kdyby ve filmu nehrála Anna Kendrick, kterou jsem chtěl vidět v akci, asi bych se na něj ani nedíval. Děj je opravdu prazvláštní, obsahuje spoustu chyb, s realitou nemá nic dočinění a ani moc nepobaví. Musím být kritický avšak Pan Dokonalý mě nerozesmál a ústa mi chtěla říct frázi, která byla ve filmu použitá několikrát - What the f*ck? Co to je kurva je za blbost? Ani herecké výkony Rockwella a Kendrick mě nezaujaly, o sprostých holkách či skupině CIA, které hrají jen druhou notu ani nemluvě. Škoda, myslel jsem, že se zasměju, ale stupidita vyhrála a nepobavila. 30%, slabé dvě hvězdy. ()

lobo87

Annu Kendrick som si veľmi obľúbil vo filme Lietam v tom a hlavne v Ladíme. Preto sa na každý jej film vyslovene teším, ale zažívam čoraz väčšie sklamania. To dievča je talentovaná herečka a niekto by jej mohol povedať, že sa nepotrebuje ukazovať v postavách hlúpych, opitých a ukričaných pipiek (Mike a Dave, tu...). Takisto obsadenie Rockwella bolo dosť pochybné, hlavne moja manželka, ktorá sa tešila na Pána Dokonalého s tvárou Reynoldsa či Goslinga. Čierny humor fajn.. 55% ()

blondboss

O mne je známe, že mám rád romantické komédie a keď sa k tomu pridá trochu akcie, tak to je moja šálka kávy. Tento snímok bol ale tak tupý a nedotiahnutý, že čakať od tohto zázraky môže skutočne len veľmi nenáročný divák. Nemám nič proti Anne Kendrick, ale do tejto komédie mi vôbec nesedela a skôr to bola trápna znôška ako komédia. Toto sa jednoducho nepodarilo a ak sa chcete vyhnúť tupej komédii, tak tomuto sa určite vyhnite. Druhá hviezdička skutočne len z milosti za tých pár zaujímavých akčných scén. 30 % ()

johnsnow

Nápad nie zlý ale ako komédia dosť trápne foríky a čo sa týka akcie a záporákov, tak akcia je prispôsobená humornému žánru a to isté platí aj pre záporákov ktorý sú dosť drbnutý a keď aj dôjde k nejakej prestrelke je príliš rýchla. Takže jediné super akčné scény sú bitka Rockwela s Rothom a bitka Anny s Eklundom. Rockwell a krásna Anna sú v podstate tí hlavný ťahúni filmu a ide im to dobre. ale za viac ako 3* to nebude. ()

FuRYaN_iS_BaCK

Mám rád Annu Kendrick a přímo zbožňuju Sama Rockwella, ale spolu jim to moc neklapalo. Docela zajímavý nápad, ale hodně slabě zpracované. Nezajímaví zloduši a málo vtipných a vlastně i akčních scén. ()

Rhod

Svetaborné to teda nebolo, ale celkom dobre to aj pobavilo, dokonca aj nový nápad na akčný film, ktorý som ešte nevidel, čiže aj zaujalo, malo to aj prvky akčné a a romantické. Annu Kendrick ja až tak veľmi nemusím, ale vôbec mi to v tomto filme nevadilo a v pohode som ju prekúsol. Podľa konca si myslím, že možno niekedy v budúcnosti by sme sa mohli dočkať aj 2. časti, ale to by sa už možno veľmi podobalo na Mr. & Mrs. Smith. Uvidíme. ()

Coolidge

Úplná Blbost!!!! B-čkový film narychlo splácaný, dějově i herecky podprůměrný. Tak tohle přesně čekejte. Film nemá záměr fanouška nadchnout super akčními scénami, ani za LOL vtípky. Film je prostě trošku jiný... a to se mi líbilo!!! Film mě nenudil, byl zábavný, akční, romantický a hlavně svým způsobem jiný. Pokud se uvolníte od stereotypu a budete čekat přesně to co jsem napsal v prvních větách, film si užijete. Hodnotím rozhodně pozitivně alespoň na 80% ()

Sharlis

Oproti Trainwreck, ktoré som videl nedávno, tak toto bolo o niekoľko levelov vyššie. Ono totiž Anna Kendrick ma to čaro, že sa nemusí vyzliecť, aby bola poriadne sexy. A Sam Rockwell je proste kurevsky dobrý herec, ktorý si zaslúži oveľa vyššiu hereckú métu. Samotný film bol veľmi zábavný, niečo podobné ako Mr. & Mrs. Smith, ale lepšie. ()