Martha (Anna Kendrick) se po bolestivém rozchodu setkává s mužem, který by mohl být tím pravým. Tedy jenom do momentu, než zjistí, že "Pan Pravý" (Sam Rockwell) má jednu zásadní chybu - je to nájemný zabiják na útěku před kartelovým gangem, který ho zaměstnává. Než to však Martha zjistí, jsou už do sebe bezhlavě zamilovaní. Rozhodne se tak, že jediným řešením bude „Pana Dokonalého" napravit... Jeho napravením je přesvědčená natolik, že pro vysněný vztah hodlá čelit i následkům v podobě útěku před zabijáckým gangem. Martha postupem času v sobě objeví skrytý talent, jak být užitečným parťákem svému vyvolenému zabijákovi. Ostatně přeci – pro lásku se někdy i vraždí... (Bohemia MP)

v.indruchova

Je to hodně jednoduché, najivní, hloupé. Dialogy zamilované dvojice byly trapné, bylo mi za ně hanba. např. při bojových scénách jde vidět jak útočník promáchl a doopravdy neudeřil. Jen opravdu málo momentů rozesmálo (zloun panikaří s granátem a další si stěžuje na brokovnici). Velmi rozpačité. Hl.herečce jsem to nevěřila (nesympatiko jak sviňa). Killer byl fajn týpek. Obrazově kvalitka. Nelituji, že jsem to viděla, ale už zítra zapomenu o čem to bylo. Zajímavé komenty Morholt. ()

Jandovka

Bláznivá komedie, u které jsem se ale královsky pobavila. Možná je to mým cynickým smyslem pro humor, ale relativně průměrný příběh dostal díky velkému množství vtipných dvousmyslů šťávu a opravdu mě bavil. ()

agentkenny

Tohle mám prostě rád. Sam Rockwell a Anna Kendrick, parádní dvojka. Romantický, akční, vtipný. Zabiják lidí, co si ho najímají pro vraždu jiných? Proč ne. Tahle komedie si zaslouží minimálně 75 %. ()

Kodiak75

Chvíli to vypadalo, že to ani nedokoukám.... ale když člověk přistoupí na tu hru, kterou roztančí svižný zabíják, tak jsem se smál až dokonce... ()

katherine7

Kolikrát za život se Vám stane, že jdete do obchodu a potkáte tam týpka, kterej je nájemní vrah na útěku před jinými vrahy? Mně se to teda ještě nestalo, ale možná bych takové dobrodružství uvítala. Prostě zabitej film. Nevěděla jsem, co od toho očekávat, ale nakonec jsem se docela pobavila. Avšak mi docela vadila hlavní herečka.. normálně mám Annu Kendrick ráda, ale tady mě docela iritovala.. tedy ta postava, kterou hrála mě dost iritovala. Sama Rockwella jsem docela žrala.. ty jeho pohyby a červený klaunovský nos.. prostě paráda. Když film dokoukáte, tak zjistíte, že to až tak extra nebylo. takže za mě 3*. ()

Kreptry

Ze začátku jsem nemohla pobrat některé dialogy hlavních herců, ale potom mě film začal bavit. Střelená postava Sama Rockwella je sympatická, nezaostává ani Anna Kendrick se svou kočičí čelenkou. Neočekávejte od toho něco velkého, ale pro pobavení a uvědomění si, že nikdo není dokonalý, je to super. ()

Raziel811

Snad první film, kde není RZA vyloženě iritující. Jinak kombinace Rockwell + Kendrick je výborná, jen je škoda, že film jako takový nemá potřebný drive a jiskru. ()

bigmatko

je to taká nenáročná somarina, ktorá je však určite lepšia ako posledné americké soft komédia, v ktorých sa všetko točí iba okolo bezduchých charakterov, drog a alkoholu a nezmyselných situácií. V tomto filme si aspoň pomocou akcie kompenzujú kumulovanú trápnosť niektorých scén. A hlavne tá herečka je podľa mna na úrovni markýzackých seriálov a mne osobne sa vo filmoch nepáči lebo má neprirodzený a miestami až trápny prejav. tento film ťahal prevažne Rockwell. Je to oddychovka ktorá sa určite dá pozrieť. ()

Mark1983

Spíše než akční komedie bych snímek klasifikoval jako - thriller s několika akčními a komediálními prvky. A co se týče označení slovem KOMEDIE tak podle mého úhlu pohledu to není trefná specifikace, což existují filmy, jenž komediální označení nemají a i přesto se tam několik úsměvných momentů najde. ()

Pythonator

Velice netradiční romance s přidanou hodnotou. Ona totiž myšlenka nájemného vraha, který zabijí své klienty, je velice zajímavá. Kendrick jako vždy zábavná a milá a Rockwell je sympaťák k pohledání. Přesto mi tam chybělo více humoru, aby ta ujetost dosáhla vyššího levelu. ()

Kyrgyzstanec

Mám nutkání sestrojit stroj času, abych mohl proškrtat scénář a prodat ho A24, protože kdyby si nehrál na bondovku & naplno odvázal svoji podivnost, mohla by z toho snadno vykvést kultovní série a nová forma buddhismu. ()