Martha (Anna Kendrick) se po bolestivém rozchodu setkává s mužem, který by mohl být tím pravým. Tedy jenom do momentu, než zjistí, že "Pan Pravý" (Sam Rockwell) má jednu zásadní chybu - je to nájemný zabiják na útěku před kartelovým gangem, který ho zaměstnává. Než to však Martha zjistí, jsou už do sebe bezhlavě zamilovaní. Rozhodne se tak, že jediným řešením bude „Pana Dokonalého" napravit... Jeho napravením je přesvědčená natolik, že pro vysněný vztah hodlá čelit i následkům v podobě útěku před zabijáckým gangem. Martha postupem času v sobě objeví skrytý talent, jak být užitečným parťákem svému vyvolenému zabijákovi. Ostatně přeci – pro lásku se někdy i vraždí... (Bohemia MP)

Bozvav

V pdsttě totální kravina, ale zasmála jsem se. Film se nebere vůbec vážně, takže lehce nadhodnocuji a dávám tři ostřílené hvězďule. ()

warrenur

Kvoli jednej vtipnej scene z traileru a tak trochu i kvoli cute Anicke som z nejakeho dovodu siahol po tomto filme. Postavene je to na absurditach a zial ani prerod Anny Kendrick som jej postave neuveril. Tych par komedialnych prvkov nestalo za vela. Bavil som prakticky len obcas na wtf-reakciach Sam-a Rockwell-a. Neodporucam. Romanticka linia nefunguje uz vobec. ()

Hapretor

Anna Kendrick je tu super. Pro role roztomilých psychopatek je jak stvořená. Jinak vtipné ani ne. Hudba super, ale dějově mě to nechytlo. Čekal jsem to vtipnější, ale snaha byla. ()

BOURQUE

Dvojica S. Rockwell a A. Kendrick bola celkom „šialená“, ale nedostatky scenára a réžie nad nimi zvíťazili. Dostatočne „šialená“ rola pre S. Rockwell. Málo využitý T. Roth. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

MickeyStuma

Dívka začne chodit s mužem, ze kterého se vyklube masový vrah. Námět pro thriller, ale tady se jedná o komedii. Avšak podivnou. Těžko říci co je to za styl humoru, ale k zábavnosti je to až moc připitomělé. Dívka neuvěřitelně naivní a onen muž, tedy coby masový vrah, se chová jako šašek. Proto asi ten klaunský nos. Jistě, je to ztřeštěné, ale skutečně nějak podivně. A romance? Kde? Zpočátku to sice tak vyznívalo, ale pak se to zvrhlo v podivnost. Kdepak, tohle je mizérie. ()

figliar

Klasická americká blbina, ale aj tak som sa zabavil. Príjemný herci, najmä dvojica Kendrick - Rockwell, romantika, akcia. Ak si chcete oddýchnuť večer v kine, určite neváhajte. Aj keď film nieje úplne originálny, ak od neho neočakávate viac než slušnú komédiu, sklamaný nebudete. Respektíve, ja som nebol. ()

Charlie84

Přežijete li šokující herectví týrexe Anny Kendrick a vydržíte tak dvacet minut, než se to rozjede, dost se nasmějete. Já se teda rozhodně nasmál. Akce je taky dobrá, opět, nedejte na první dvacetiminutovku. Slušná šaškovská jízda s výborným hereckým obsazením, včetně všech raperů. Cool. ()

feryk odpad!

Film pro mentálně retardovaný děti. A nebo jsem nepochopil, pro koho je film určen. Iracionální nesmysl, jen doufám, že na to fakt děti nekoukaj. Smích a rande mezi zabíjením lidí, infantilním pitvořením a dětinským chováním všech ostatních... ()

Torgal

Sam Rockwell je strašný frajer všade kde sa objaví a tento film nie je výnimka. Avšak všetko má svoje hranice a tu mi tá jeho neohrozenosť s akou sa uhýba guľkám a bezstarostne vtipkuje s hitmanmi čo ho chcú zabiť začala časom liezť na nervy. Anna Kendrick je na tom rovnako - bežne je mi veľmi sympatická, no tu sa vôbec nechovala ako normálny človek a keď v závere so smiechom zabíjala ľudí, tak som mal dosť čudný pocit. Ak by odľahčený tón filmu nebol hnaný ďaleko za hranice uveriteľnosti, tak by som si film užil o dosť viac. 5-/10 ()

B.Wilde

Jelikož mám aktuální crush na Rockwella a zároveň mi to v pár věcech dost připomíná Argylle, tak mi film skvěle sednul do nálady. Jo, je to ujeté, bláznivé ale to už k akčním komediím patří, Sam je jako Mr. Right prostě naprosto skvělej a nejednou jsem si během filmu řekla, že je prostě k sežrání, plus ty jeho tanečky mě prostě baví. Ano, hlavní hodnocení filmu je hlavně za něj, ale tak jako tak jsem se dobře pobavila a dokonce i Kendrick (která mi v hlavě utkvěla jen jako postava z pozadí příběhu Twilight) mi tu přišla dobrá, takže za mě zase zbytečně podhodnocený film svého žánru. ()

Hellierer

Naprosto neškodná kokotina. V podstatě je to tak ujeté, až je to svým způsobem skvělé a humor i docela dobrý. Rockwell tradičně dobrý, Tim Roth taktéž, ale ta Anna mi moc nesedla. Akce je na romantickou komedii velmi podařená, nicméně dokázal bych si to představit víc R-kové a ještě trochu víc přes čáru. Takhle 65% ()

E lan

Uhozené, zpočátku přímo nevkusné ale postupem času si člověk zvykne na celkovou podivnost snímku a když ho takto přijme, tak se to poměrně v pohodě přežít. Ale k průměru a snímku, který by člověk měl vidět, to má daleko. ()

D.Sleeper

Kendrickovic Tyranosaurus, jako skutečný predátor, stihl definitivně usmrtit téměř veškerou chemii, poetiku a vůbec cokoli mezi Francisem a Marthou. Ještěže Mr. Right nedává svou kůži lacino... ()

Fildas

Nevím jestli za to může mé dobré psychické rozpoložení ale já se u koukání bavil, miluji černej humor a tohle mi přišlo jako mix Pulp Fiction a Mr. & Mrs. Smith . Samozřejmě že scénář mohl být o dost silnější ale jako oddychovka super. Potřeboval jsem vypnout a u téhle ztřeštěné akční-romantické komedie se mi to povedlo. Kdybych na to koukal okem samozvaného pedantského kritika, tak by to byly hvězdy asi pouze dvě a z toho by jedna byla za Sama Rockwella,Tima Rotha a rozkošnou Annu Kendrick . Ale já nechci být zapšklý pedant. PS:Někdo musí jít proti proudu :D ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Bonboniéra a vinéčko nachystané a že si pustím nějakou zaláskovanou romanťárnu...a bum ho...zabijáci a vraždění...pfff :D Bavil jsem se, cool dvojka! ()

tlesk

Není to tak zábavné a vtipné, jako například letošní Správní chlapi, ale stále se jedná o velmi povedenou záležitost, jež je rozhodně jedním z těch lepších snímků, které můžete momentálně v našich kinech vidět. Filmu vévodí dokonale sehraná a obsazená ústřední dvojice, jíž zdatně sekunduje bezpočet větších i menších rolí. Zápletka okolo „polepšeného“ hlavního hrdiny, sledovaného kolegou „agentem“ a mafií možná působí na první pohled mírně šablonovitě, ale přesto film jako celek působí svěže a natolik odlehčeně, že mu to zkrátka odpustíte. Více zde: http://nafilmu.cz/2016/07/recenze-pan-dokonaly-2016/ ()