Byla to divoká noc

(pracovní název)
  • Austrálie

The Night Before

Komedie

USA, 2015, 101 min (Televizní verze: 95 min)

Klasická sada gagů ve stylu komedií se Sethem Rogenem. Překvapivé asi jako vosy v létě. Vtipnější jak Daddy's home ale mezi slepými... Levine nepřišel s žádným Comedy gold a ani kultovní status tu neprojde. Je to jen celkem fajn, docela vyhulená komedie, kde je těžké říct, zda herci hrají, nebo to jen prostě prožívají. Bez vysokých nadějí a očekávání je to fajn film k víkendovému odpočinku (neberu hlavní film dne, ale to, co si člověk pustí k obědu a pak u toho tráví s rizikem, že možná usne :-) )(23.5.2016)

"That Jewish guy crucified the Messiah! Klasicka Rogenovka - trava, penisy, nabozenske narazky a dalsie osvedcene prvky. V duchu podobnych komedii ako Superbad ci Harold & Kumar sa nase trio vydava za nocou plnou zabavy, aby sa stali obetami neocakavanych sialenych situacii. Ako relaxacna komedia na vecer to funguje skvele, najde sa par dobrych vtipov, ale zas sa neda tvrdit, ze by som sa chytal cely cas za brucho, alebo zeby Rogen a spol. prisli s niecim novym.(14.2.2016)

• Necrotongue

Mám rád "rogenovky",ale tentokrát jsem těžce narazil.Od komedie hlavně očekávám,že se zasměju,ale to by se povedlo asi jenom tehdy,kdybych se synchronizoval se Sethem Rogenem a cpal do sebe fet tak rychle jako on.Sice bych umřel,ale možná by mi smrt přišla vtipná.Ve střízlivém stavu na mě film působil spíše depresivně a nudně.Tři kamarádi vyrazí propařit Vánoce,hmm,ale to je vlastně celé.Nuda a smutek.(22.6.2016)

Proč ne. Rogen a jeho banda komiků je dost sympatická a rozhodně mě nevadí koukat na film, kde dělají bordel, chlastají, berou drogy, aby odvedly pozornost od toho co nám skutečně chtějí říci. Je to takový trik, který v jejich filmech funguje a The Night Before, není výjimka. Jonathan Levine mě totálně rozsekal svým 50/50 a od té doby vím, že je to zajímavý tvůrce, kterého se vyplatí sledovat. I tady předvede několik vážně zajímavých scén, ale osobně si myslím, že je to, kde si chtěli kluci jen zablbnou a na konci říci něco o přátelství. Když, to funguje, tak proti tomu nic nemám. Joseph Gordon- Levitt - Seth Rogen - Anthony Mackie jsou docela netradiční trio kamarádů, kterým to přátelství věříte už od prvních záběrů. Navíc jsou to celkem sympatické postavy se spoustou problémů, které se snaží sami před sebou skrývat. Troji parádně doplňují Jillian Bell a hlavně Lizzy Caplan. Co se filmu musí nechat jsou boží camea, která jsou tím nejlepší na celém filmu. Michael Shannon si krade každou scénu pro sebe, Tracy Morgan má dobrý hlas, James Franco je parádní a Miley Cyrus si umí ze sebe udělat legraci. Ve filmu je pár momentů, které jsou zbytečně natahovaný nebo prostě úplně nesedí do celkového vyprávění. The Night Before je příjemná hrubozrnná komedie, která za přívalem vulgarit, skrývá pravé přátelské srdéčko.(17.2.2016)

Největším problémem tohohle filmu je to, že nejlepší scény už jsou v traileru a člověk se tak ničeho nějak zvlášť neočekávaného prostě nedožije. Já osobně mam tenhle humor rád, nehledě na to, že trio Joseph, Gordon a Levitt jsou moji favoriti a ještě k tomu tam ze sebe zas dělá šaška Rogen...takže já byl spokojen dostatečně. Pokud vám tedy zrovna pravidelně nezaskakuje natrávená zášť, nebo se denně nekoupete v sebeuvědomění a striktně britských lázních, kde se necháváte šlehat po půlkách pouze intelektuálním humorem, bude se vám to líbit.(23.2.2016)

• - Nahé fotky Isaaca (Seth Rogen), které má v telefonu, byly pořízeny dvojníkem. (kellne)