Reklama

Reklama

Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (175)

Fr 

všechny recenze uživatele

„A BUDE TO NEJLEPŠÍ VEČER NAŠEHO ŽIVOTA!…“ /// Tahle věta je dost vohraná (zvlášť v našem věku) – pár chlápků si de vyčistit disketu a hned se z toho snažej dělat událost, na kterou se nezapomene. Nebo aspoň voni maj vo čem v těch svejch nudnejch životech kecat. Tohle je podobný. Teda smyslem. Provedením se dostávaj dál, než vostatní (nekončej v pajzlu pochybný kvality, kde místní štětka za panáka rumu volizuje předkožky…). Snažej se (možná to byl úkol pro celou tu rotu scénáristů), aby se tady děly věci a průsery větší než ve Vegas. Faktem je, že toho tihle tři týpci hodně podělali. Ale poučili se! Navíc přátelé jsou (kurva prostě jsou!) důležití! Takže je to místy sentimentální, vobčas brutální a taky vtipná prostoduchá vánoční zábava, pro nenormální adventní obecenstvo! (dáme to letos po Popelce? Jasan, dones travku…) No tak já du radši vo chlup vejš... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem Žid a mým vánočním přáním je ukřižovat m(M)esiáše. 2.) Zjistím, že Miley Cyrus (ani Hannah Montana) nemusej bejt trapný. 3.) Thx za titule „sonnyboy“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Rogen má už za sebou lepší kousky,ale společně s Falconem a Don Jonem vytváří sympatickou trojici, která vás spolehlivě zabaví i vykouzlí úsměv na tváři. Tahounem je jednoznačně Rogen, který vytváří jeden z nejlepších situačních humorů v Hollywoodu a taková scéna v kostele má podobnou váhu u Komedií jako Kingsmanův kostel v Akčním žánru. Velmi překvapil i Michael Shannon v roli zhuleného drogového dealera. Komu je sympatická tahle trojice a k tomu všechny drogy z New yorku použité za jednu noc, tak bude také spokojen. 80% ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $25miliónovTržby USA $43,047,372Tržby Celosvetovo $52,395,996Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,313,110Tržby za predaj DVD v USA $1,750,718║ kam na tieto praštené nápady na komédie v amerike chodia? nuž len ďalšia pračudesná blbovina, na ktorej nie je šanca zabaviť sa /25%/ ()

tron 

všechny recenze uživatele

Rogen už X rokov vo filmoch propaguje tvrdé drogy, čo je pre mňa neakceptovateľné, ale nedokážem sa naňho za to hnevať, pretože zároveň poukazuje na vec mne veľmi blízku - na strašne komplikovanú životnú etapu ľudskej bytosti a tou je psychicky, fyzicky a inak náročný vek medzi 30. a 40. rokom človeka. Všetka tá pachuť, nostalgia, staré chlapčenské priateľstvá, sklamanie, dezilúzia, meniace sa životné postoje a vzťahy, prvé fyzické problémy, padanie na hubu a opätovné vstávanie, to všetko má Seth zmáknuté. Cítite, že pod všetkým tým miestami fakt dosť vulgárnym (ale svojím spôsobom inteligentným) humorom drieme životná pravda, ku ktorej sa človek musí dopracovať iba vekom, nijak inak. Že všetky tie kecy o sexe a drogách sú iba obranou pred zlým svetom, ktorý na človeka číha „tam vonku“ a z človeka vysáva životnú energiu a núti ho prehodnocovať životné priority a zabúdať na svoje detské a tínedžerské sny. Obranou citlivého človeka, ktorý sa bojí zahodiť detstvo a zodpovedne sa postaviť zoči-voči dospelému životu so všetkým, čo k nemu patrí. Potiaľto super. Lenže The Night Before má niekoľko hluchých, nudných a nezáživných miest, Anthony Mackie je navyše a na jeden „fakt kurník dobrý fór“ (posielanie penisov, komunikovanie s „jasličkami“, James Franco) pripadá viacero nie príliš vydarených. Potom ale príde scéna, ako je žiadosť o ruku alebo flashback, v ktorom sa dozvieme, ako sa toto veľké priateľstvo vlastne začalo, a opäť máte slzy na krajíčku a pristihujete sa pri tom, že máte toho bradatého maca radi. Napriek tomu, že v tomto filme ako Žid ukrižuje Mojžiša. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Vzorová současná americká komedie těžící z humoru, který je z devadesáti procent závislý na alkoholu a drogách. Některé scény jsou vysloveně skvělý, většinu už jsme ale viděli tisíckrát. Nic světoborného. Nicméně mám pocit, že až jednou bude někdo zhodnocovat podobné komedie, scéna totálně sjetýho Setha Rogena v kostele skončí na prvním místě. Mám pocit, že něco podobného už nikdy neuvidím a zase tak akorát budu muset bůhví jak dlouho čekat, až někdo přijde s něčím ještě otřesnějším...jestli vůbec. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (2)

  • Nahé fotky Isaaca (Seth Rogen), které má v telefonu, byly pořízeny dvojníkem. (kellne)

Reklama

Reklama