Byla to divoká noc

(pracovní název)
  • Austrálie

The Night Before

Komedie

USA, 2015, 101 min (Televizní verze: 95 min)

• Streeper

Komedie nebo vlastně skoro všechny filmy, ve kterých hraje Seth Rogen se mi nikdy moc nelíbí, což je trochu zvláštní jelikož proti Sethovi vůbec nic nemám, naopak mi přijde jako velký sympaťák, jen filmy ve kterých hraje mi přijdou trochu před čáru. Stejně jako v tomhle filmu. Je sice krásné, že to je vánoční komedie pro teenagery, jelikož se tam řeší drogy, drogy, drogy a sex, ale nic velkého nebo originálního to není. Jen další komediální blbost.(20.5.2016)

• DonBraso

Když si vzpomenu na film 50/50,kde hrála taky ústřední dvojice i zde,tak je to až k nevíře.Prostě je to slušná slátanina,kterou drží kupodivu nejvíc postava v podání Michaela Shannona,která se lechce zapamatuje a dává slušný moudra s příměsí pořádnýho matroše.Bohužel se nejspíš počítalo,že bude zhulenej i divák.Jelikož mi to vcelku připomínalo film Apokalypsa v Hollywoodu,kde se prostě sejdou kamarádi a natočí další bezvýznamný film,tak to i zde bylo,jen to nebylo doopravdy tak strašný.Seth Rogen pořád dokáže bavit určité diváky,protože hraje pořád stejně a víceméně to stejný,což je velká škoda.Tahat do filmu romantickou linku byla hrůza.Celkově konec tahal za kratší konec pěknou dobu,kdy už nebylo vtipný vůbec nic.Vlastně jsem se zasmál jednou a jedný hlášce,jinak bída.Vlastně to byl řadovej film,kterých je mraky a sázel na drogy jako celek,že to dokáže rozesmát i po dvacáté,ale bohužel už je to vyčpělé.Film jestli měla být nějaká pařba,tak vlastně opět taky nebyla.Všechno to bylo tak napůl plynu a je to sakra znát.Nápady zůstaly v sejfu,tak přišlo camea,který byly strašný.Jako jestli se člověk má zasmát při tom,když Miley pronese,že klidně jí Ethan může říkat Hannah,tak to je vtip jak při dvaceti vypitých pivech a jednomu východnímu pornu k tomu.(30.3.2016)

Nevyzpytatelní kámoši (Seth Rogen, Evan Goldberg, James Franco – neuvěřitelně produktivní – roku 2015 se objevil ve dvanácti projektech, letos jich má nasmlouvaných podobný počet plus jeden seriál, Joseph Gordon-Levitt) znovu na scéně. Každý má odlišnou úlohu, někdo to sfouknul cameem, jiný se potil nad scénářem. Hodně dialogů, hodně narážek, pak se hrdinové dostanou tam, kam mají, a začnou naplno těžit potenciál prosté zápletky. Tedy užít si vánoční kalbu ve starém balení. To, že je to dramaturgicky nedbalé, je nám jasné, to, že ten kdo nemá rád rogenovský humor, měl by se tomu obloukem vyhnout, je asi také patrné. Nedostane vás ani tentokrát. Vše se točí kolem drog, večírků, vztahů, sexuálních narážek. Pár scén mile potěší nebo rozesměje (etuda v křesťanském kostele, vystoupení s Miley Cyrus, Michael Shannon coby osvícený drogový dealer, vánoční New York obecně), jinak je to ale průměrné setkání s bandou, která si očividně rozumí i mimo filmové kamery.(1.5.2016)

Proč ne. Rogen a jeho banda komiků je dost sympatická a rozhodně mě nevadí koukat na film, kde dělají bordel, chlastají, berou drogy, aby odvedly pozornost od toho co nám skutečně chtějí říci. Je to takový trik, který v jejich filmech funguje a The Night Before, není výjimka. Jonathan Levine mě totálně rozsekal svým 50/50 a od té doby vím, že je to zajímavý tvůrce, kterého se vyplatí sledovat. I tady předvede několik vážně zajímavých scén, ale osobně si myslím, že je to, kde si chtěli kluci jen zablbnou a na konci říci něco o přátelství. Když, to funguje, tak proti tomu nic nemám. Joseph Gordon- Levitt - Seth Rogen - Anthony Mackie jsou docela netradiční trio kamarádů, kterým to přátelství věříte už od prvních záběrů. Navíc jsou to celkem sympatické postavy se spoustou problémů, které se snaží sami před sebou skrývat. Troji parádně doplňují Jillian Bell a hlavně Lizzy Caplan. Co se filmu musí nechat jsou boží camea, která jsou tím nejlepší na celém filmu. Michael Shannon si krade každou scénu pro sebe, Tracy Morgan má dobrý hlas, James Franco je parádní a Miley Cyrus si umí ze sebe udělat legraci. Ve filmu je pár momentů, které jsou zbytečně natahovaný nebo prostě úplně nesedí do celkového vyprávění. The Night Before je příjemná hrubozrnná komedie, která za přívalem vulgarit, skrývá pravé přátelské srdéčko.(17.2.2016)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $43,047,372Tržby Celosvetovo $52,395,996Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,313,110Tržby za predaj DVD v USA $1,750,718║ kam na tieto praštené nápady na komédie v amerike chodia? nuž len ďalšia pračudesná blbovina, na ktorej nie je šanca zabaviť sa /25%/(24.4.2016)

• - Nahé fotky Isaaca (Seth Rogen), které má v telefonu, byly pořízeny dvojníkem. (kellne)