Reklama

Reklama

Epizody(20)

Aby se bohatý dědic uzdravil z disociativní poruchy identity, požádá tajně o pomoc mladou hezkou psychiatričku. (Netflix)

Recenze (21)

ainny 

všechny recenze uživatele

Seriálům, které nedokoukám vyšší hodnocení dát nemůžu, i kdybych chtěla. Po prvotním nadšení nastoupilo zklamání a silná antipatie k hlavní hrdince. Co na tom, že Ji Sung je famózní, když mám tendenci vřískat jako ona, kdykoliv se objeví na skle. Nerada bych nakonec přešla k hysterickému smíchu, takže to šestým dílem balím. Víc strávit nedokážu. Pokud někdy najdu sílu Kill Me, Heal Me dokoukat, tak třeba hodnocení i upravím. ()

Roby 

všechny recenze uživatele

Kill me, Heal Me ukazuje, že psychologické drama s prvky komedie není zase tak špatná kombinace, když se to správně uchopí. Herci předvedly slušný nadstandard a opravdu jde vidět, že do toho daly vše, přinejmenším Ji Sung teda určitě. Za hudbu a místy ujetý humor určitě bod nahoru. Tohle je přesně situace, kdy bych hodnotil 4,5 hvězdy, ale tuhle možnost nemám a proto se spíš přikláním ke čtyřem hvězdám. Kdyby ohlásily spin-off s Perry Parkem, tak by to bylo skvělé. ()

Reklama

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Ve shodě s Ainny to balím po 6 dílech. Ačkoli příběh je poměrně zajímavě vymyšlený a zajisté se bude i nadále rozvíjet, hlavní hrdinka je šílené pištidlo a leze mi na nervy, navíc mi ani herecky nijak zvlášť nesedla. Ostatně to lze konstatovat i o většině ostatních, nic co by oslnilo, zejména její rodinka je dost ubohá a nejen ty "vtipné" scénky s ní mne vůbec nepobavily, humor obecně je zde příliš přihlouplý, rozsáhlý a řekl bych, že se ani nehodí k tématu seriálu. Spíše bych ocenil jeho temnější zpracování, to střídání vážných scén se šaškárnou s pištící holkou není nic pro mne. ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Když beru Kill me, heal me jako komedii, jsem nad míru spokojený, neboť jsem se častokrát smál nahlas. Když beru Kill me, heal me ohledně dramatického příběhu, kvalita dost upadá. Když beru Kill me, heal me jako romantiku, tak čistý průměr. Když však spojím všechny žánrové prvky dohromady, tak je Kill me, heal me bezesporu jeden z těch lepších korejských seriálů, jenž své příběhové nedostatky ukrývá za své největší přednosti v podobě skvělé komedie. ■ Živost a bezpečná impulzivnost doktorky Oh Ri-Jin mě neskutečně bavila. Nevím čím to je, jelikož tento druh postav moc nemusím, ale u ní jsem se vážně moc bavil. No a ty její pohledy, těch jsem se nemohl nabažit. Dalším a zároveň hlavním tahounem tohoto seriálu jsou osobnostní proměny Cha Do-Hyuna, které jsou Ji Sungem zahrány skvěle. Navíc hudba při probíhajících vtipných scénách umocňuje roztažené koutky, které se nesou od ucha k uchu na maximum. ()

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Jsem hrozně moc ráda, že jsem se do seriálu Kill Me, Heal Me nakonec pustila. Ji Sung byl pro mne od začátku bůh. To jak zahrál všechny (převážně tedy Jonu :) to bylo vysloveně k popukání. Myslím, že jsem měla ráda všechny postavy co se v tomto počinu objevily. Ze začátku jsem se dost bála herečky Hwang Eum, ta mne však ve většině případů potěšila. Nedokážu tomu nic vytknout, přece jen jsem se tak trochu zamilovala... ()

Zajímavosti (2)

  • Původním záměrem seriálových tvůrců bylo obsazení herecké dvojice Seung-gi Lee a herečky Ji-yeon Lim. Ta ale navzdory kolizním projektům nabídku účinkování v televizní sérii odmítla. (Conspi)

Reklama

Reklama