Reklama

Reklama

Epizody(20)

Aby se bohatý dědic uzdravil z disociativní poruchy identity, požádá tajně o pomoc mladou hezkou psychiatričku. (Netflix)

Recenze (21)

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Ve shodě s Ainny to balím po 6 dílech. Ačkoli příběh je poměrně zajímavě vymyšlený a zajisté se bude i nadále rozvíjet, hlavní hrdinka je šílené pištidlo a leze mi na nervy, navíc mi ani herecky nijak zvlášť nesedla. Ostatně to lze konstatovat i o většině ostatních, nic co by oslnilo, zejména její rodinka je dost ubohá a nejen ty "vtipné" scénky s ní mne vůbec nepobavily, humor obecně je zde příliš přihlouplý, rozsáhlý a řekl bych, že se ani nehodí k tématu seriálu. Spíše bych ocenil jeho temnější zpracování, to střídání vážných scén se šaškárnou s pištící holkou není nic pro mne. ()

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Jsem hrozně moc ráda, že jsem se do seriálu Kill Me, Heal Me nakonec pustila. Ji Sung byl pro mne od začátku bůh. To jak zahrál všechny (převážně tedy Jonu :) to bylo vysloveně k popukání. Myslím, že jsem měla ráda všechny postavy co se v tomto počinu objevily. Ze začátku jsem se dost bála herečky Hwang Eum, ta mne však ve většině případů potěšila. Nedokážu tomu nic vytknout, přece jen jsem se tak trochu zamilovala... ()

Reklama

ainny 

všechny recenze uživatele

Seriálům, které nedokoukám vyšší hodnocení dát nemůžu, i kdybych chtěla. Po prvotním nadšení nastoupilo zklamání a silná antipatie k hlavní hrdince. Co na tom, že Ji Sung je famózní, když mám tendenci vřískat jako ona, kdykoliv se objeví na skle. Nerada bych nakonec přešla k hysterickému smíchu, takže to šestým dílem balím. Víc strávit nedokážu. Pokud někdy najdu sílu Kill Me, Heal Me dokoukat, tak třeba hodnocení i upravím. ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Skvelé, seriál som nepozerala už ani nepamätám, ale toto ma skutočne dostalo. Seong Ji takmer 40 ročný a vyzerá tak na 25 bol fakt skvelý. Je celá kórejská tvorba takáto úžasná? Niekedy som doslova pri pozeraní zabúdala dýchať. Dráma, láska, humor, prehupujúce sa zo sekundy na sekundu alebo doslova prelínajúce sa. Toto fakt dlho z hlavy nedostanem. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Začalo to zajímavě, protože jsme postupně objevovali osobnosti, z nichž valná většina byla velmi excentrická, ale to nevadilo, protože s nimi byla zábava. Navíc jsme postupně odhalovali, proč všechny osobnosti trpitel má, takže to dokázalo udržet pozornost. Bohužel hlavní hrdinka byla až moc afektovaná a až moc sebou nechala cloumat. Vůbec to nebyl sympatický charakter. No a ke konci se opět objevuje neduh korejských seriálů – natahování, rozmělněnost, zbytečné scény, až se to člověku chce přeskočit na posledních deset minut. Zhruba po desátém díle to ztratilo na zajímavosti a já koukala ze setrvačnosti s tím, že poslední asi čtyři díly jsem spíš koukala kde co lítá. Nemohu tomu ovšem upřít kvalitní OST – ten jeden cajdák byl taková korejská klasika, ale zbylé asi dvě písně dodávaly seriálu šťávu – a velmi kvalitní herecký výkon Seong Jia. Sečteno podtrženo, slabší 3*. Přeloženo. ()

Zajímavosti (2)

  • Původním záměrem seriálových tvůrců bylo obsazení herecké dvojice Seung-gi Lee a herečky Ji-yeon Lim. Ta ale navzdory kolizním projektům nabídku účinkování v televizní sérii odmítla. (Conspi)

Reklama

Reklama