Parta čtyř kamarádů, premiantů třídy, právě odmaturovala a čeká je poslední léto, než nastoupí každý na jinou univerzitu. Najednou jim dochází, o co všechno přišli za ty roky, kdy byli za vzorňáky, a rozhodnou se užít si tyhle prázdniny naplno. Párty, drogy, sex - nic si nebudou odříkat. Do města se valí natěšení turisté, bezstarostné večírky se rozjíždějí na plné obrátky a šprti si užívají nejlepší léto svého života. (Magic Box)

oveckaoa

Po úspěchu Prciček se vyrojilo hodně podobných komedií na styl mladí nejlépe panicové nebo panny paří a přichází o panictví nebo panenství, ale málo jich je kvalitních. Tahle patří rozhodně k těm lepším i díky tomu,že to není jen o šoustání a braní drog, ale i o něčem jiném. Dalším plusem je herečka z té party což je obyčejná ženská a ne nějaká zmalovaná štětka,kterých je nyní plná ulice. ()

Hollohlaway

Nic světoborného, na druhou stranu slušně zvládnutá oddechová klasika, co má všechny propriety. Večírky na střední, plno krásných holek , prázdninový odvaz a srandu. Nic mě tam vysloveně nevadilo a účel to splnilo. ()

preclajsz

Jak píše kluzo : "Chytrý se z hloupé otázky poučí více, než hlupák z chytré odpovědi." Hláška filmu. Jinak film celkem v pohodě, taková klidná komedie. Horší 4* ()

Hanys_

Chápu, že v tomhle žánru asi nejde přijít pokaždé s něčím originálním, jenže tady chybí i ten základ, zajímavé postavy a nějaké pořádné pařby. ()

F.W.Colqhoun

As a good kid i can relate. But do I want to...? Šprťáckým Prcičkám lze vyčíst hlavně to, že jsou až příliš přesné na těch špatných místech. Čtyřlístek charakterů a bohužel i představitelů jsou vážně těmi polo-nudnými patrony z internátních a kolejních pokojů, na kterých se zhasíná okolo desáté, je tam vždy uklizeno a odkud se ozývá smích jen krotký, reagující na překlepy v poznámkách, události na katedře či interních vtípků v páté sérii Star Trek: Voyager. Stiffler a jeho chcací a fekální fóry, tolik kritizované, jednoduše tomuhle žánru (a těmto životům) strašně chybí. Ani trapas, ani nářez. The Good Kids, The So-So Comedy. (Takže za tři.) ()

Milky.

Rád koukám na tyhlety "Prcičkárny", závidím jim ty nezávazné blbosti let studentských, kalby, žádné starosti života pracujícího otroka moderního "svobodného" světa a většinou si tyhle filmy užívám. Good Kids stejně tak. Bavil jsem se, nenudil jsem se. Nemůžu ale říct, že by to byla jedna z těch lepších. Film spíše tak nějak vesele plynul než aby měl údernější a intenzivnější humor. Silně váhám mezi 3-2 hvězdičkami. Možná časem změním. Strašně se mi líbila zápletka okolo tenisu a závist byla hodně intenzivní. A taky jsem filmu vděčný za objev Zoey Deutch, nechápu, jak jsem tak roztomilou a sexy herečku mohl v judaswoodu přehlížet. ()

Tuzinho

Pohodová komedie, která se nese ve stylu American pie. Dokáže pobavit a dokonce i poučit :D "Chytrý se z hloupé otázky poučí více, než hlupák z chytré odpovědi." to si budu pamatovat ... ()

cskomando

Odlehčenější provedení komediálního filmu, ve kterém byla použita spousta podobných prvků jako v Prci Prci Prcičky a dalších podobných filmů. Pokud jste natěšeni, že to bude brutálně tvrdá jízda, tak možná budete zklamáni. Je to spíše film na odreagování, který na vás bude působit mírněji, než bývá zvykem. Najdou se zde chvilky romantiky a zamilovanosti, některé scénky se sexem jsou zkráceny, prostě a jednoduše přístupno pro mládež. Navíc Ariana DeFusco je prostě bomba. No a komu by se nelíbila, je tu široký výběr těch nejlepších holek, co by si každý přál. ()

BOURQUE

Podobné filmy s podobným scenárom sme už videli niekoľkokrát – takže bez prekvapenia. Miestami slušne a vtipne napísané a zhrané scény, ale z celkového hľadiska je to priemer. Mimo jednoduchého odpočinku od toho viac nečakajte. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Rathalos

Prekvapenie pre mna,vydarena vtipna mila komedia so sympatickymi hercami,Nicholas Braun je sympatak a Zoey Deutch je krasavica,dobre zabava na prijemny vecer...:-) ()

Olík

Jsou teenagerské komedie, které se stanou klasikou (Prcičky). Jsou teenagerské komedie, které by mohli reprezentovat na mistrovství světa v trapnosti (Klub sráčů). A jsou teenagerské komedie, které jsou……no, nijaké. Ani se nepobavíte, ani se nemusíte stydět za autory, ani nic. Projedou jako nůž máslem a jediné na co si za týden vzpomenete je úsměv Zoey Deutch. Akorát nevím jestli mám být rád, že jsem se study nečervenal a nebo být zklamaný, že jsem si víc neužil. ()

Yancl

Asi stokrát ohrané téma .. sebráno hlavní jádro filmu a kapánek upraveno, ať to vypadá trochu "jinak". V případě 'Šprtů na tahu' to zázračně funguje, servíruje totiž přesně to, co si divák v dané scéně přeje. A takhle je to celý film, ničím nepřekvapí ani nenadchne, ale svižně pobaví a člověk dostane to, co očekává při zapnutí téhle komedie. [57%] ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Typ komedie, která není určená k návalům smíchu, ale spíš na odreagování a odpočinutí. 185x opakované téma, které naštěstí utíkalo svižně. ()

Kimkong

Po prvních minutách jsem měl obavy, ale je to nadprůměrná komedie. Žádné trapné scény a dokonce několik zajímavých vtípků. Jsou to o něco inteligentnější Prcičky. ()