Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Student práv Charlie převáží porsche z Los Angeles do Atlantic City. Všichni ho mylně považují za bohatého, a tak ho přizvou k velké hře v pokeru. Jenže není dobré vyhrávat nad synem mocného gangstera. A tak se amatérský hráč pokeru dostává do sporu a problémů s mafii. (Zetwenka)

Recenze (8)

Juto 

všechny recenze uživatele

Výborné dielo o mladom naivnom mužovi, ktorý sa ocitne na úteku pred všetkými v komunite, keď je neprávom obvinený zo zabitia mafiánskeho syna. 6/10 ()

movie 

všechny recenze uživatele

Tenhle snímek, který u nás běžel pod násvem ÚTĚK je docela ze soudku originálního žánru - teenagerský akční film: s tím se opravdu moc často nesetkávám! V hlavní roli Patrick Dempsey - dnes pomalu se prosazující hvězda (Vřískot 3, Sweet home Alabama). ()

Reklama

haj 

všechny recenze uživatele

Velmi svižná non-stop akční jízda. Trochu otravný je pouze to, jak hlavního hrdinu všichni všude hned poznají a záporáci na něj naráží (často i náhodou) na každym jeho kroku, ale právě díky tomu není ve filmu prakticky hluchýho, klidnějšího místa, kdy by se divák mohl začít nudit. Je to na hezký 3,5*, ale rozhodnutí mezi 3 a 4* usnadnilo velmi originální, vlastně jedno z nejoriginálnějších zabití hlavního záporáka v samém závěru:) It's just one of those nights. And it's still early. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama