poster

Everybody Wants Some!!

 • USA

  Dazed and Confused 2

  (neoficiální název)
 • USA

  That's What I'm Talking About

  (pracovní název)

Komedie

USA, 2016, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Minimie
  **

  Údajně komedie k popukání, ale mě osobně tenhle humor naprosto minul. Zápletka je v podstatě nulová: pardon, ale koukat dvě hodiny na to, jak parta vysokoškoláků tři dny v kuse paří a balí holky, a potom pět minut předstírá, že hraje baseball? Nevím, co jsem čekala, ale Linklater mě tady těžce zklamal. Jsem si jistá, že mužskému publiku film určitě sedne víc - s postavami se nepochybně ztotožní a nostalgicky zavzpomínají na školská léta. Já jen protáčela oči v sloup...(16.5.2016)

 • PauloZ
  ***

  Do poloviny stopáže cool stylovka se skvěle nasazenými osmdesátkami, plná hlášek, gest, ganje, barviček, excesů a s parádním ost. Jenže postupně zjistíte, že to vlastně nemá vůbec žádný děj, k ničemu se to neubírá, přibývá zbytečných konverzací a hlavně pomalu ale jistě uvadá nastolené tempo a smile feeling. Jediné, co zůstane až do samotného konce, je již zmíněný soundtrack. 3,5* a obrovská škoda, že to neudrželo tempo! Final potitulkový rap je těžké štýlo!(29.8.2016)

 • Indiana
  *****

  Po několika letech jsem si tenhle kousek zopakoval a přesvědčil se o tom, že to je jeden z mých nejoblíbenějších a zároveň nejpřirozenějších filmů co jsem viděl. :) Ve 20ti letech by tenhle snímek byl mojí svatyní, teď je to pro mě hlavně nostalgická záležitost, u který jsem se celou dobu spokojeně usmíval, vzpomínal na každoroční týdenní akce na mácháčích apod. a říkal si, že hlavní hrdinové mi v žádnym jinym filmu nebyli bližší než tady :)(29.9.2019)

 • axcris
  ****

  Collegehood. Alebo ako prežiť začiatok na výšku v podaní tanečných 80rokov v Amerike. Linklaterov podobný kúsok v ktorom postaví pred kameru takmer neokukaných hercov a povie im, aby sa správali tak, ako by sa správali aj normálne. Čistá ukážka života. Ako ho vytesať, vstrebať, pohltiť, vylúčiť. Neuveriteľná uveriteľnosť srší z Everybody Wants Some na každom rohu. Znova si zamilujete retro nemecké péčkové knírky, tanierové účesy alebo tesné tričká v ktorých vám vaše bradavky kričia, že nemôžu dýchať. Teda, najprv sa samozrejme budete na nich smiať a až potom príde tá neskutočná chutná nostalgia. Budete ju chcieť preniesť do súčasnosti, kde Vás ale zastaví holka, ktorú ste pozvali na tanec, kdežto ona si len chytá svojho pokémona pri bare. Prekrásny zážitok pre divákov nad 30 rokov. Do tohto diela sa oplatí ponoriť už len z toho dôvodu, aký ľahký, sladký i slaný, prepitý i nahý, zaľúbený i odmietaný môže byť jednoduchý i komplikovaný život. Prosím, tesné šortky, už sa nevracajte.(3.8.2016)

 • dr.fish
  *

  Jako vystajlovaní tam byli všici ti chlapící náramně. To se musí nechat. Upnutý džínečky, účesy, kníry, to jako jo. Ale nepřetržitý rozhovor, který byl zcela nesmyslný a bez pointy, trval alespoň čtyřicet minut, dovedl mne k přerušení filmové projekce. Déle jsem to nevydržel, jelikož bylo jasné, že ti sportovci sportovat nezačnou, a k ničemu jinému se opravdu nehodí. 20%(18.12.2016)

 • - Timeline: Richard Linklater napsal náčrt scénáře v polovině roku 2005 a pokoušel se sehnat financování v roce 2009. Kola se mohla roztočit až s příchodem Annapurna Pictures. V srpnu 2014 režisér ukončil spolupráci na remaku The Incredible Mr. Limpet a začal pracovat na filmu s pracovním názvem That's What I'm Talking About. Mělo jít o jakési duchovní pokračování filmu Omámení a zmatení. Linklater projekt popisuje také jako duchovní pokračování filmu Chlapectví. V září 2014 byl film obsazen a studio Annapurna Pictures se zavázalo film financovat. Rozpočet byl stanoven na deset milionů dolarů. Paramount Pictures poté přispěchal jako distributor. Natáčet se začalo 13. října 2014 ve městě Austin v Texasu. O dva dny později se štáb přesunul do Weimaru v Texasu. Natáčení bylo ukončeno 2. prosince 2014. Do tohoto dne štáb navštívil další texaská města - San Marcos, Bastrop Elgin a San Antonio. Film si odbyl premiéru 11. března 2016 na SXSW festivalu. V kinech se film objevil 30. března v limitovaném počtu kin. (Hal_Moore)

 • - Část filmu se natáčela na Texaské státní univerzitě v San Marcos. (Hal_Moore)

 • - Děj filmu se odehrává od 28. srpna do 1. září 1980. (Hal_Moore)