poster

Everybody Wants Some!!

 • USA

  Dazed and Confused 2

  (neoficiální název)
 • USA

  That's What I'm Talking About

  (pracovní název)

Komedie

USA, 2016, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Skvělý návrat do 80. let. Nedoufal bych, že tak těžké retro mi sedne. Film je sice dějově chudý, vypráví pouze o partě vysokoškoláku ( baseballistů), kteří pouze chodí na párty a balí holky celý film, ale líbí se mi především poukázání na to, jak to fungovalo kdysi. Zaujmou účesy, styl oblékání, balící hlášky, muzika i nevídaně krásné slečny. Ústřední parta je vybrána na výbornou a nebýt divně ukončeného konce jdu možná i na plný kotel. Na válení se po koberci to film sice není, přesto jsem se bavil nadmíru. Závěrečný Rap stylovka.80%(19.7.2016)

 • Indiana
  *****

  Dazed and Confused na vysoký škole a opět je to královská podívaná. Skvělá hudba, slušný párty a banda sympatickejch studentů, co si chce užít posledních pár dní před začátkem semestru. V Linklaterově režijním podání se opět jedná o pozitivně naladěnou komedii, která je ale mnohem víc ze života než 90% jinejch žánrovejch kolegů typu Prcicek a všichni ty kluci tam jsou nebo byli víceméně stejný jako my, nejedná se o žádný zbytečný karikatury. Z herců mi nejvíc utkvěl asi Ryan Guzman, ale třeba i Tyler Hoechlin, Temple Baker a Glen Powell z Expendables 3 byli super. Bylo by fajn kdyby z toho Linklater udělal nějakou třeba televizní minisérii, protože tohle je jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů. Bral bych přídavek.(8.4.2017)

 • Chilly00
  ****

  Pohodovka od Linklatera, přesně v jeho stylu. Sledujeme partu vysokoškoláků-baseballistů v období 80. let, na začátku školního roku. Náladotvorná feel-good oddechovka, při jejímž sledování jsem chtěla být zase v prváku na vejšce. Ve filmu se toho moc nestane, ale vtipní mladíčci v kombinaci se stylovou mizanscénu mě prostě bavili. Dazed and Confused 2.(28.12.2016)

 • PauloZ
  ***

  Do poloviny stopáže cool stylovka se skvěle nasazenými osmdesátkami, plná hlášek, gest, ganje, barviček, excesů a s parádním ost. Jenže postupně zjistíte, že to vlastně nemá vůbec žádný děj, k ničemu se to neubírá, přibývá zbytečných konverzací a hlavně pomalu ale jistě uvadá nastolené tempo a smile feeling. Jediné, co zůstane až do samotného konce, je již zmíněný soundtrack. 3,5* a obrovská škoda, že to neudrželo tempo! Final potitulkový rap je těžké štýlo!(29.8.2016)

 • Ant
  *****

  Parádní oddychovka na sobotní večer o partě vysokoškoláků, kterým zrovna začíná semestr a mají posledních pár dní pořádně si zapařit. Nehledejte v tom nic hlubokého. Není to vztahové drama ani komedie typu Neighbors 2, co hráli ve vedlejším sále. A tím spíš jsem byla příjemně překvapená. Pokud oceníte americké párty filmy, skvělou hudbu 70. let, trochu romantiky a řádnou dávku nezodpovědného mládí a to celé v Linklaterově nezávislém "Dazed and Confused" balení, pak můžu film jen doporučit. Já byla víc než ochotná strávit s všemi těmi ujetými postavami v kině ještě dalších pět hodin.(21.5.2016)

 • - Timeline: Richard Linklater napsal náčrt scénáře v polovině roku 2005 a pokoušel se sehnat financování v roce 2009. Kola se mohla roztočit až s příchodem Annapurna Pictures. V srpnu 2014 režisér ukončil spolupráci na remaku The Incredible Mr. Limpet a začal pracovat na filmu s pracovním názvem That's What I'm Talking About. Mělo jít o jakési duchovní pokračování filmu Omámení a zmatení. Linklater projekt popisuje také jako duchovní pokračování filmu Chlapectví. V září 2014 byl film obsazen a studio Annapurna Pictures se zavázalo film financovat. Rozpočet byl stanoven na deset milionů dolarů. Paramount Pictures poté přispěchal jako distributor. Natáčet se začalo 13. října 2014 ve městě Austin v Texasu. O dva dny později se štáb přesunul do Weimaru v Texasu. Natáčení bylo ukončeno 2. prosince 2014. Do tohoto dne štáb navštívil další texaská města - San Marcos, Bastrop Elgin a San Antonio. Film si odbyl premiéru 11. března 2016 na SXSW festivalu. V kinech se film objevil 30. března v limitovaném počtu kin. (Hal_Moore)

 • - Část filmu se natáčela na Texaské státní univerzitě v San Marcos. (Hal_Moore)

 • - Režisér Linklater napsal scénář k filmu již v roce 2005. Richard Linklater se snažil získat finance na film už v roce 2009, ale neúspěšně. (Masarka14)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace