Melissa McCarthy (Ženy sobě, Drsňačky) září v roli Michelle Darnell, obchodní magnátky, která se kvůli finančním podvodům ocitá ve vězení. Po propuštění chce ihned navázat na své předchozí podnikatelské úspěchy, někteří lidé ale tak rychle nezapomínají a neodpouští. Protože nemá kde bydlet, musí se nastěhovat ke své bývalé asistentce Claire (Kristen BellLedové království, Profesionální lháři) a její malé dceři Rachel. Michelle se ocitá na dně, přesto neztrácí čas a hned chystá plán, jak znovu vybudovat své impérium. Podaří se jí opět získat status jedničky mezi lumpy, nebo ji láska jedné rodiny konečně napraví? (Bontonfilm)

KcarlosK

Je vidět, že Melissa už stačila nasbírat svými filmy dostatek haterů na to, aby jí vypískali i za celkem normální roli. Přiznávám, že jinde je už celkem otravná, ale tady je to koukatelné. Dinklage na jedničku. ()

Lady_Gaga odpad!

Musím říct, že jsem se u filmu Špión ve kterém též Melissa hrála celkem zasmála (až na dvě tři trapné pasáže), takže jsem si říkala, že tohle bude taky taková oddychovka, kde se pobavím. Nakonec jsem to dokoukala na pětkrát a fakt nerada. Nebavilo mě to ani trochu. A ten její rolák narvaný až po uši mi ke konci taky už lezl krkem. Škoda času. Obvykle mi tato herečka nevadí, ale tentokrát mi nesedla. Vůbec to nebyl vtipný humor, pouze pár pokusů o to aby to bylo vtipné, bohužel dost nepodařené. ()

aneta105

Už od samotného začátku u té jeptišky jsem nějak cítila, že sledování tohoto filmu byla chyba. Mám takovou schopnost moznat dobrý film během pár minut trailleru, ale tato schopnost se mi musea zrovna vypnout.... Fakt hrůza. 5%. ()

Tonula odpad!

ŠÉFKA je dost příšerná americká komedie. Námět mi připadl zajímavý, tak jsem to zkouknul. Pokud mi něco v posledních letech připadlo pod úroveň, je to právě tato komedie. Moc nepobaví, i když se asi člověk občas pousměje. Na mě je Šéfka hodně obhroublá a pokud by někdo dostal chuť podívat se na to s celou rodinou, rozhodně mu to nedoporučuji. I když ani naše komedie asi nejsou světové, tohle "dílo" by snad u nás nikdo nemohl natočit. Tvůrci se dostali hodně hluboko až na samý okraj trapnosti. Hercům se divím, že do podobného škváru jsou ještě ohotní jít, ale asi nemají co jíst a tak berou všechno... Závěrečný happy end je také nezvládnutý a nespraví to ani pokus pobavit diváky přetáčením nepovedených scének mezi titulky. Nerad to dělám, ale naprosto vyjímečně jsem se rozhodl zařadit film mezi odpad. To mám za to, že jsem se chtěl podívat na něco zábavného. 5 % ()