Melissa McCarthy (Ženy sobě, Drsňačky) září v roli Michelle Darnell, obchodní magnátky, která se kvůli finančním podvodům ocitá ve vězení. Po propuštění chce ihned navázat na své předchozí podnikatelské úspěchy, někteří lidé ale tak rychle nezapomínají a neodpouští. Protože nemá kde bydlet, musí se nastěhovat ke své bývalé asistentce Claire (Kristen BellLedové království, Profesionální lháři) a její malé dceři Rachel. Michelle se ocitá na dně, přesto neztrácí čas a hned chystá plán, jak znovu vybudovat své impérium. Podaří se jí opět získat status jedničky mezi lumpy, nebo ji láska jedné rodiny konečně napraví? (Bontonfilm)

bararich8

Já vám nevím, poslední dobou se na nás z Hollywoodu řinou samé nedodělané komedie. Opět tu máme takový nedodělek - místy je to celkem povedené a zasmějete se, ale jindy je to naopak přehnané nebo prostě nefungující a kazí to výsledný dojem, což je škoda. Zpracování a herecké výkony jsou bez problémů, takže další průměr, ale už to začíná omrzovat, 3* ()

PEZ

Ve všetkých smeroch zabudnuteľný film, akurát Melissa McCarthy ma toľko charizmy, že napriek tomu sa pri pozeraní divák až tak nenudí. Dopomohli k tomu aj "hosťovačky" takých es ako Kristen Bell, Peter Dinklage, či Kathy Bates. Film napísala samotná Melissa McCarthy so svojím mužom, ktorý film aj zrežíroval. Ako jednohubka fajn, ale Melissa by sa radšej mala sústrediť namiesto písania priemerných scenárov na hereckú dráhu, v ktorej vyniká (alebo ešte prípadne na jej stand-upy). Pár vtipov sa našlo, ale ku komédii roka je The Boss na míle ďaleko. ()

Torgal

Melissa si ide to svoje a tentokrát naplno. Rozhodne to ale nie je dobrá správa pre diváka. Nemôžem povedať, že by vo mne vzbudzovala sympatie aj vo svojich najlepších momentoch, ale v tomto filme je naplno za citového kripla čo sa ku všetkým okolo seba chová ako zmrd a pritom ešte si zvoleným účesom a ohozom zaistila to, aby bola adekvátne odpudivá aj fyzicky. Jej slovník pritom pozostáva prevažne z nadávok a všemožných narážok na vagíny a kozy. Príbeh pri tomto všetkom nehrá žiadnu rolu a je tomu aj zodpovedajúco primitívne vystavaný. To najlepšie čo o tomto filme dokážem povedať je to, že to mohlo dopadnúť ešte horšie. 3/10 ()

Vabr

Tak dobrou komedii jsem opravdu dlouho neviděl! Proto dávám 5 hvězd. Většinou mě komedie až tak neberou, ale když je komedie z roku 2000-2010, z USA a k tomu je to ten typ sra*ka komedie, tak bývá sakra povedená, ale tohle je rok 2016 a to jsem opravdu nečekal. Velmi milé překvapení! Myslel jsem si, že takové komedie vymřely, ale pořád ještě žijou! Melissa McCarthy je opravdu fajn a vtipná herečka. Snad pořád jsem se musel smát! Prostě Boží! Sice se tu objeví to klišé, že se rozhádají a pak se dají do kupy, ale to klišé není, kvůli přerušovaným dobrým vtipům, naštěstí. Jsem rád, že je zde její typickej českej dabing, který na komedii přidává. VYHODNOCENÍ: ŽÁDNÁ LESBÁRNA ()

dalziel

Aj keď by sa podľa obsahu mohlo zdať že sa bude jednať o rodinnú komédiu, tak to teda ani omylom. Čistá R-ková jazda pre dospelých ktorá rozhodne patrí k tomu lepšiemu čo manželia Falcone/McCarthy spolu vyprodukovali.A keď už nič iné tak plánovanie a útok na firmu Tyrona (Renaulta) Lenistra bolo božie. Až mi slzy tiekli od smiechu. ()

TommyDiamond

Druhá nejlépe placena herečka v hollywoodu (ano, svět je plný bizarností) se opět naplno ztrapnila a ukázala se v další podprůměrné a nevtipné kokotmedii.... Falcon se dal po mnoha letech herecké komediální dřiny na rejžisérskou sólovku. Což mu samozřejmě nemám za zlé, ale zvolil si špatnou dvorní herečku. Jeho počiny Tammy a teď Šéfka sice na víc než průměr nemají, ale nefilmogenická melissa je sráží ještě níž..... ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Když přivřu obě oči a zadžím na 20 sekund dech, tak k obědu/pivu/rumu ujde. Taková obyčejná, sobotně-dopolední "komedie". ()

vieriX

Tak nějak už se člověk té Mellisy přejedl. Je skoro v každé druhé komedii, ale čím více když hraje stejné věci tak začíná byt otravná. Zápletka už tady byla stokrát bohatá udělá podvod spadne na zem a pak se zase vyšplhá. Vtipy tady jsou je jich dost některé lepší a některé značně ujeté. Jako na zhlédnutí okej. ()

vitac.

Dávám mírně nadhodnocené tři hvězdičky, protože jsem byl filmem docela příjemně překvapen a nad 50 % mají na ČSFD i mnohem horší kusy. A The Boss (ne Hugo, žadný SS uniformy se navrhovat nebudou... i když, skoro:)) je v rámci žánru odpadních komedií rozhodně nadprůměr. Ano, je to sice schematická klasika "jak chudák boháč na buben přišel... blabla... procitnul šokován životem běžného smrtelníka... blabla... šel do sebe a začal se drápat zpět na Olymp... blabla" s morálním ponaučením hodným typického dílu Step by Step jako bonusem na závěr:), jenže to "blabla" je vesměs zábava a občas i hodně podařená, s minimem (opět v rámci žánru) fekálností a trapností. Podle mě se podařilo odhadnout i úroveň nadhledu, takže děj je sice ujetý, ale ubíhá tak nějak s lehkostí a ne v křeči, jak to tak někdy bývá. Navíc se tu sešlo hned několik témat a okolností, které mám rád a/nebo jsou mi blízké - skautky pampelišky, Chicago, ponižování žabožroutů a jejich parodií na automobily (zde konkrétně Renault):), Kristen Bell - vůbec obsazení se podařilo (Melissu McCarthy ponechme stranou - nemám na ni vyhraněný názor, ale když si vzpomenu na Spy... je The Boss krok dobrým směrem). Naproti tomu hudební kulisa je dá se říct nulová a ke konci už to chtělo celé utnout dřív... No ale i tak, jak jsem slíbil, dvě a půl, zaokrouhluju na tři hvězdičky. ()

PlysovyMacko

Veľká šéfka príde o postavenie aj majetok tak si rozbehne vlastný biznis s malými skautkami a predajom brownies. Čakala som vulgárnejšiu komédiu, ale výsledok je relatívne civilný a pozerateľný. V pamäti mi utrpeli šéfkine kostýmy. ()

Enelya

Je mi líto, že musím vidět Petera v takové debilní roli. Tak zbytečný a otravný film jsem dlouho neviděla. ()

fruitixx

Dokonalý příklad toho jak chování ovlivňuje vzhled...Arogrance, roztahování a chvástání totiž zhmotněná Melissa McCarthy, která je příjemná jako vřed na prdeli. Nevím čím to, ale mi to vtipné vůbec nepřišlo...že byto bylo snad tím, že ve slově komedie udělali překlep a mělo to být tragédie? ()

camomilla odpad!

Ne a ne to dokoukat... i kdyz ma clovek nekdy naladu pustit si blbost a ceka ze to bude blbost, tohle je takova blbost, ze je lepsi se radsi divat do stropu.. ()

BaHa

Melissu miluju, v letošním SNL doslova zazářila a Šéfka je přesně tou správnou směsí absurdního a fyzického humoru a klišovitých zápletek. Zasmála jsem se, herecké obsazení mi sedlo takřka do posledního křoví, takže za čtyři a půl. ()

soukyd33

Trošku humoru tam je, ale jinak nuda. 👎 Nebýt herečky Kristen Bell, tak na to ani nekoukám. Je to spíše trapné než vtipné. Hvězdiček 1 ()