Já prostě zbožňuji humor Melissy McCarthy, a proto mi udělá radost každý film, ve kterém se objeví i když se většinou jedná o průměrné americké komedie, které neurazí ani nenadchnout. U jejích scén se vždycky zasměji a tenhle film nebyl výjimkou, jediné, co bych z toho vystřihla by byli sexuální narážky a scény mezi Melissou a Peterem Dinklagem. Jinak super.(14.11.2016)

Podľa mňa to až taká tragédia, ako to tu zatiaľ vyzerá nebola. Musím povedať, že film má aspoň pointu, vie čo chce povedať a ide si za tým. Je síce pravda, že všetky blbé americké vtípky sa v tomto filme musia objaviť a viete presne ako niektoré scénky budú pokračovať, ale zase tu boli aj scénky, na ktorých som sa úprimne zasmial. Úprimne musím povedať, že keby som si mal vybrať medzi týmto alebo Paul Blart: Mall Cop 2, tak si radšej opäť pozriem Melissu McCarthy v "The Boss." Musím povedať, že aj moja manželka vie byť občas "hangry" a sú tu aj iné momentky, ktoré pobavia. Kristen Bell je dobrá a aj Ben Falcone je vo filme veľmi vtipný a má dobré hlášky. Je ten film kravina? Áno. Pozrel by som si ho znovu? Nie. Je to typický americký výplach? Celkom určite. Ale na to, aby som sa zasmial mi to stačilo a nemyslím si, že je film až tak zlý, ako ho niektorí robia. Melissa McCarthy mala už síce aj lepšie momentky, ale mohlo to reálne dopadnúť aj oveľa horšie. Ale ak chcete podľa mňa komédiu, kde ozaj mala dobré momentky a neskončilo to len v okey kategórii, tak by som asi viac odporúčil minuloročné Spy. Hodnotenie: C(16.7.2016)

Jo, proč ne....takový je současný trend amerických komedií. Lacinější humor, nějaké to kurvování, nějaké ty koule, nějaká vagína a tak dále. Já s tím nemám sebemenší problém...ba naopak. Melissa McCarthy (přiznám se, že bych jí nepoznal) je v kurzu, Kristen Bell to pořád sluší, Peter Dinklage vždycky podrží....nechtějte víc než jednoduché pobavení a vše bude v pořádku.(29.11.2017)

Já vám nevím, poslední dobou se na nás z Hollywoodu řinou samé nedodělané komedie. Opět tu máme takový nedodělek - místy je to celkem povedené a zasmějete se, ale jindy je to naopak přehnané nebo prostě nefungující a kazí to výsledný dojem, což je škoda. Zpracování a herecké výkony jsou bez problémů, takže další průměr, ale už to začíná omrzovat, 3*(26.4.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Víte proč máme radši vagínu než vaši pusu? Protože nekecá a nekouše." Nikdy jsem nechtěl být občanem hamburgerového národa a nyní se mi to vrací v podobě mého nepochopení. Já zkrátka nechápu popularitu Melissy McCarthy, neboť mi připadá trapná a taky nemám rád lidi, kteří evidentně sežrali jiné lidi nebo možná slona. Šéfka tedy nijak nevybočuje z řady filmů, v nichž má sprostý špekáček hlavní roli, i když její vyprávění o tom, jak trpí ve vězení při hraní tenisu, mě pobavilo. Taky mě bavil ten zákeřný gauč a wrestling skautek, ale víc pozitiv z toho fakt nevyždímu. Pak už je to jen vulgární, trapné a propaguje to rodinné hodnoty, což jsou tři důvody, proč jsem Šéfku neměl nikdy potkat. Já jsem ji taky chtěl obejít, ale nebylo tam dost místa pro úhybný manévr.(2.3.2017)

• - Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)

• - Dcera Melissy McCarthy (Michelle Darnell), Vivian Falcone, ve filmu hraje desetiletou Michelle. (kellne)