Šéfka

Šéfka

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2016, 99 min (SE: 104 min)

• Aljak

Pán Falcone, tak toto bolo naozaj dosť chabé - či už dejový rámec, postavy alebo aj samotný humor, ktorý mal byť v podstate zrejme najväčšou prednosťou celého filmu. Predchádzajúci film Spy ma celkom bavil (aj zasmiať sa na tom dalo pomerne dosť), takže v prípade The Boss som dosť sklamaný. Bolo tu síce zopár dobrých hlášok, nad ktorými sa dalo pousmiať, ale globálne nič extra. Sebecká postava Michelle ma vôbec nebavila, zato Claire v podaní Kristen Bell, to bolo už o inom. Ale celkovo som čakal oveľa viac, ale tak aspoň na 2* to bolo.(26.7.2016)

• majo0007

Prasnica v plnej paráde! Kvík-kvík, kroch-kroch! Very funny! Očividne si každý tvorca komédií s touto herečkou (samo sebou, že ona sama tiež) myslí, že stačí prebehnúť pred kamerou a o zábavu je postarené. Bohužiaľ, ono to fungovalo u tonážneho Hardyho (spolu s Laurelom) v nemých groteskách, pri sledovaní bravčovej Melissy je vám proste trapne.(13.7.2016)

Tak blbé a strelené, až ma to miestami trocha pobavilo. Melisu McCarthy nemám rád, ale musím uznať, že jej takéto postavičky tvrdých a cynických žien idú veľmi dobre, takže miestami sranda bola. Len škoda, že tu jej partner (Peter Dinklage) nedostal viac priestoru, zišlo by sa viac doťahovačiek medzi nimi. Preto len slabší priemer. 55/100(20.8.2017)

Tak nějak už se člověk té Mellisy přejedl. Je skoro v každé druhé komedii, ale čím více když hraje stejné věci tak začíná byt otravná. Zápletka už tady byla stokrát bohatá udělá podvod spadne na zem a pak se zase vyšplhá. Vtipy tady jsou je jich dost některé lepší a některé značně ujeté. Jako na zhlédnutí okej.(5.8.2016)

"Boli to divoké roky. Naše telá stále boli jedno." Mám rád absurdný humor a Šéfka ho obsahuje pomerne veľa, takže som bol napriek neprekvapivému klišé scenáru celkom potešený a pobavený (svoje určite vykonali aj producenti Adam McKay a Will Ferrell). Nielen pouličná bitka – film obsahuje viacero kurióznych humorných pasáží, ktoré sú strelené a WTF presne do takej miery, ako to milujem (plán, ako sa dostať do budovy). Všetko ostatné je dosť hrozné, vrátane morálneho ponaučenia, ktoré tvorcovia zrejme mysleli vážne. Trocha ako Výmena s Eddiem Murphym?(19.12.2016)

• - Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)

• - Dcera Melissy McCarthy (Michelle Darnell), Vivian Falcone, ve filmu hraje desetiletou Michelle. (kellne)