Šéfka

Šéfka

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2016, 99 min (SE: 104 min)

• majo0007

Prasnica v plnej paráde! Kvík-kvík, kroch-kroch! Very funny! Očividne si každý tvorca komédií s touto herečkou (samo sebou, že ona sama tiež) myslí, že stačí prebehnúť pred kamerou a o zábavu je postarené. Bohužiaľ, ono to fungovalo u tonážneho Hardyho (spolu s Laurelom) v nemých groteskách, pri sledovaní bravčovej Melissy je vám proste trapne.(13.7.2016)

"Podle mně jste schválně vypípali ty největší komplimenty." Melisse to pořád jde, ještě pořád nezklame. Zajímavých a humorných scén je tady dost. Taky mě poprvé pořádně bavila Kristen Bell, asi potřebovala vyzrát a dospět. Průser podobných komedií je, že jejich tvůrci často to, co v nich zaznívá, myslí smrtelně vážně. Ponaučení a výchovné pointy komedie většinou kazí.(29.7.2017)

• Johnny.ARN

Človek sa tu občas uchechtne. Chcelo sa to hrať na niečo motivačné s priesahom do vývoja hlavnej postavy a jej pohľadu na "skutočné hodnoty". Ale prečo, povedzme si? Koho to zaujíma, či ona uznáva ale ni rodinu? Takto prznia finančno-motivačné filmy, robia z nich poslabšie komédie s posolstvom, ale bez trvalého efektu. Tá druhá je len za tie dva krásne dobermany, čo tam boli. 2 z 5(30.12.2016)

• TommyDiamond

Druhá nejlépe placena herečka v hollywoodu (ano, svět je plný bizarností) se opět naplno ztrapnila a ukázala se v další podprůměrné a nevtipné kokotmedii.... Falcon se dal po mnoha letech herecké komediální dřiny na rejžisérskou sólovku. Což mu samozřejmě nemám za zlé, ale zvolil si špatnou dvorní herečku. Jeho počiny Tammy a teď Šéfka sice na víc než průměr nemají, ale nefilmogenická melissa je sráží ještě níž.....(8.9.2016)

Jo, proč ne....takový je současný trend amerických komedií. Lacinější humor, nějaké to kurvování, nějaké ty koule, nějaká vagína a tak dále. Já s tím nemám sebemenší problém...ba naopak. Melissa McCarthy (přiznám se, že bych jí nepoznal) je v kurzu, Kristen Bell to pořád sluší, Peter Dinklage vždycky podrží....nechtějte víc než jednoduché pobavení a vše bude v pořádku.(29.11.2017)

• - Dcera Melissy McCarthy (Michelle Darnell), Vivian Falcone, ve filmu hraje desetiletou Michelle. (kellne)

• - Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)