Šéfka

Šéfka

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2016, 99 min (SE: 104 min)

• Aljak

Pán Falcone, tak toto bolo naozaj dosť chabé - či už dejový rámec, postavy alebo aj samotný humor, ktorý mal byť v podstate zrejme najväčšou prednosťou celého filmu. Predchádzajúci film Spy ma celkom bavil (aj zasmiať sa na tom dalo pomerne dosť), takže v prípade The Boss som dosť sklamaný. Bolo tu síce zopár dobrých hlášok, nad ktorými sa dalo pousmiať, ale globálne nič extra. Sebecká postava Michelle ma vôbec nebavila, zato Claire v podaní Kristen Bell, to bolo už o inom. Ale celkovo som čakal oveľa viac, ale tak aspoň na 2* to bolo.(26.7.2016)

• Georgex

Po první půl hodině tohoto nového filmu s Melissou McCarthy již konečně chápu, proč ji tolik lidí nenávidí, jelikož než dokoukat tento film do konce, tak radši budu koukat hodinu do zdi, což mimochodem bude třikrát zábavnější než toto dílo, proti kterému je i ten nejfekálnější humor něčím, co vypadá jako sofistikovaná zábava. Upřímně jsem to po skvělém Špiónovi nečekal a Krotitelkám duchů se vyhnu největším možným obloukem. Moje hodnocení 10%.(13.6.2016)

"Podle mně jste schválně vypípali ty největší komplimenty." Melisse to pořád jde, ještě pořád nezklame. Zajímavých a humorných scén je tady dost. Taky mě poprvé pořádně bavila Kristen Bell, asi potřebovala vyzrát a dospět. Průser podobných komedií je, že jejich tvůrci často to, co v nich zaznívá, myslí smrtelně vážně. Ponaučení a výchovné pointy komedie většinou kazí.(29.7.2017)

Tak nějak už se člověk té Mellisy přejedl. Je skoro v každé druhé komedii, ale čím více když hraje stejné věci tak začíná byt otravná. Zápletka už tady byla stokrát bohatá udělá podvod spadne na zem a pak se zase vyšplhá. Vtipy tady jsou je jich dost některé lepší a některé značně ujeté. Jako na zhlédnutí okej.(5.8.2016)

"Boli to divoké roky. Naše telá stále boli jedno." Mám rád absurdný humor a Šéfka ho obsahuje pomerne veľa, takže som bol napriek neprekvapivému klišé scenáru celkom potešený a pobavený (svoje určite vykonali aj producenti Adam McKay a Will Ferrell). Nielen pouličná bitka – film obsahuje viacero kurióznych humorných pasáží, ktoré sú strelené a WTF presne do takej miery, ako to milujem (plán, ako sa dostať do budovy). Všetko ostatné je dosť hrozné, vrátane morálneho ponaučenia, ktoré tvorcovia zrejme mysleli vážne. Trocha ako Výmena s Eddiem Murphym?(19.12.2016)

• - Dcera Melissy McCarthy (Michelle Darnell), Vivian Falcone, ve filmu hraje desetiletou Michelle. (kellne)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)

• - Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)