Úspěšné podnikatelce Michelle Darnellové se vždy dařilo realizovat všechny své plány, díky tomu se stala 47. nejbohatší ženou v Americe. Ale ani její štěstí netrvalo věčně. Po usvědčení z finančních podvodů byla nucena jít na čtyři měsíce do vězení a ztratila veškerý majetek. Po propuštění chce ihned navázat na své předchozí podnikatelské úspěchy, jenže někteří lidé tak rychle nezapomínají ani neodpouštějí. Sekretářka Claire, s kterou často nezacházela nejlépe, jí jako jediná nabídne pomocnou ruku. Ubytuje ji u sebe doma, kde žije se svou malou dcerou Rachel. Michelle je sice finančně na dně, ale přesto neztrácí čas, elán a optimismus a znovu se snaží vybudovat své finanční impérium. Vrátí se do první ligy podvodníků, nebo ji láska v kruhu jedné obyčejné rodiny konečně napraví? (TV Nova)

Trailer 1

misterz

Tak blbé a strelené, až ma to miestami trocha pobavilo. Melisu McCarthy nemám rád, ale musím uznať, že jej takéto postavičky tvrdých a cynických žien idú veľmi dobre, takže miestami sranda bola. Len škoda, že tu jej partner (Peter Dinklage) nedostal viac priestoru, zišlo by sa viac doťahovačiek medzi nimi. Preto len slabší priemer. 55/100 ()

Slartibarkfast

Nemám rád tyhle přehnaně vulgární rádoby komedie, ve kterých neomalená vyžraná kráva vykořisťuje svět a nedostane ani pořádně přes pomyslné koule. Nebylo to vtipné, nebylo to ani záživné. Nudil jsem se a jediné, co mne udrželo u obrazovky, bylo zranění levého kolene, které mne dost omezuje v pohybu. Pokoušel jsem se v jeden moment dosáhnout berlí na ovladač, doplazit se pro pomoc, nebo přežvýkat kabel, ale nakonec jsem vytrval, abych se dočkal srdceryvného finále, ze kterého by i Uwe Boll hodil řádnou šavli. Nevím, jestli mám blbý den, nebo v televizi dávají samá hovna, ale je to již druhý skoro odpad v řadě. Asi si pustím něco romantického, abych si spravil náladu, třeba Kameňák 4! 20% ()

Jara.Cimrman.jr

"Víte proč máme radši vagínu než vaši pusu? Protože nekecá a nekouše." Nikdy jsem nechtěl být občanem hamburgerového národa a nyní se mi to vrací v podobě mého nepochopení. Já zkrátka nechápu popularitu Melissy McCarthy, neboť mi připadá trapná a taky nemám rád lidi, kteří evidentně sežrali jiné lidi nebo možná slona. Šéfka tedy nijak nevybočuje z řady filmů, v nichž má sprostý špekáček hlavní roli, i když její vyprávění o tom, jak trpí ve vězení při hraní tenisu, mě pobavilo. Taky mě bavil ten zákeřný gauč a wrestling skautek, ale víc pozitiv z toho fakt nevyždímu. Pak už je to jen vulgární, trapné a propaguje to rodinné hodnoty, což jsou tři důvody, proč jsem Šéfku neměl nikdy potkat. Já jsem ji taky chtěl obejít, ale nebylo tam dost místa pro úhybný manévr. ()

Superpero

Zajímalo by mě, kdo má být cílovka. Příběh o skautkách dospěláky nebaví, ale děti na to koukat nemůžou, kvůli sprostým vtipům o kouření čůráků. Je to takové odfláknuté. Vztahy mezi postavami tam prostě jen tak bezdůvodně jsou. Napřklad nechápu, proč Kristen Bell a hlavně ta její dcera měli tak rádi Melissu McCarthy, která se k nim chovala jako kráva. Scénář je nenápaditý a tak nějak mě na tom bavila jen ta Melissa McCarthy, která prostě je dobrá komička. A samozřejmě záporák Peter Dinklage. Jenže ten je tam hrozně málo. Ve finále se to docela zvedne a i jsem se zagebil. 50% ()

tron

"Boli to divoké roky. Naše telá stále boli jedno." Mám rád absurdný humor a Šéfka ho obsahuje veľa, takže som sa napriek klišé scenáru slušne bavil. Svoje určite vykonali aj producenti Adam McKay a Will Ferrell. Nielen pouličná bitka – film obsahuje viacero ďalších podobne kurióznych humorných pasáží, ktoré sú strelené a WTF presne do takej miery, ako zbožňujem (plán, ako sa dostať do budovy). Všetko ostatné je hrozné, vrátane morálneho ponaučenia, ktoré tvorcovia zrejme mysleli vážne. Trocha ako Výmena s Eddiem Murphym? ()

• Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)
  • Natáčení probíhalo v Chicagu (Illinois) a v Georgii na místech Atlanta, Clayton State University v Morrow a na Agnes Scott College na 141 E. College Avenue v Decatur. Natáčet se začalo v březnu 2015. (noelcoward73)
  • Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)