Jo, proč ne....takový je současný trend amerických komedií. Lacinější humor, nějaké to kurvování, nějaké ty koule, nějaká vagína a tak dále. Já s tím nemám sebemenší problém...ba naopak. Melissa McCarthy (přiznám se, že bych jí nepoznal) je v kurzu, Kristen Bell to pořád sluší, Peter Dinklage vždycky podrží....nechtějte víc než jednoduché pobavení a vše bude v pořádku.(29.11.2017)

• Johnny.ARN

Človek sa tu občas uchechtne. Chcelo sa to hrať na niečo motivačné s priesahom do vývoja hlavnej postavy a jej pohľadu na "skutočné hodnoty". Ale prečo, povedzme si? Koho to zaujíma, či ona uznáva ale ni rodinu? Takto prznia finančno-motivačné filmy, robia z nich poslabšie komédie s posolstvom, ale bez trvalého efektu. Tá druhá je len za tie dva krásne dobermany, čo tam boli. 2 z 5(30.12.2016)

Tak blbé a strelené, až ma to miestami trocha pobavilo. Melisu McCarthy nemám rád, ale musím uznať, že jej takéto postavičky tvrdých a cynických žien idú veľmi dobre, takže miestami sranda bola. Len škoda, že tu jej partner (Peter Dinklage) nedostal viac priestoru, zišlo by sa viac doťahovačiek medzi nimi. Preto len slabší priemer. 55/100(20.8.2017)

Tak nějak už se člověk té Mellisy přejedl. Je skoro v každé druhé komedii, ale čím více když hraje stejné věci tak začíná byt otravná. Zápletka už tady byla stokrát bohatá udělá podvod spadne na zem a pak se zase vyšplhá. Vtipy tady jsou je jich dost některé lepší a některé značně ujeté. Jako na zhlédnutí okej.(5.8.2016)

Mám rád absurdný humor a Šéfka ho obsahuje pomerne veľa, takže som bol napriek neprekvapivému klišé scenáru celkom potešený a pobavený (svoje určite vykonali aj producenti Adam McKay a Will Ferrell). Nielen pouličná bitka – film obsahuje viacero kurióznych humorných pasáží, ktoré sú strelené a WTF presne do takej miery, ako to milujem (plán, ako sa dostať do budovy). Všetko ostatné je dosť hrozné, vrátane morálneho ponaučenia, ktoré tvorcovia zrejme mysleli vážne. Trocha ako Výmena s Eddiem Murphym?(19.12.2016)

• - Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)

• - Film se původně jmenoval Michelle Darnell. (kellne)

• - Dcera Melissy McCarthy (Michelle Darnell), Vivian Falcone, ve filmu hraje desetiletou Michelle. (kellne)