Melissa McCarthy (Ženy sobě, Drsňačky) září v roli Michelle Darnell, obchodní magnátky, která se kvůli finančním podvodům ocitá ve vězení. Po propuštění chce ihned navázat na své předchozí podnikatelské úspěchy, někteří lidé ale tak rychle nezapomínají a neodpouští. Protože nemá kde bydlet, musí se nastěhovat ke své bývalé asistentce Claire (Kristen BellLedové království, Profesionální lháři) a její malé dceři Rachel. Michelle se ocitá na dně, přesto neztrácí čas a hned chystá plán, jak znovu vybudovat své impérium. Podaří se jí opět získat status jedničky mezi lumpy, nebo ji láska jedné rodiny konečně napraví? (Bontonfilm)

majo0007 odpad!

Prasnica v plnej paráde! Kvík-kvík, kroch-kroch! Very funny! Očividne si každý tvorca komédií s touto herečkou (samo sebou, že ona sama tiež) myslí, že stačí prebehnúť pred kamerou a o zábavu je postarené. Bohužiaľ, ono to fungovalo u tonážneho Hardyho (spolu s Laurelom) v nemých groteskách, pri sledovaní bravčovej Melissy je vám proste trapne. ()

Doudis19

Schématická McCarthyovka, která postrádá souvislejší kvalitu i množství humoru a ke konci navíc vyloženě otravuje. ()

Johnny.ARN

Človek sa tu občas uchechtne. Chcelo sa to hrať na niečo motivačné s priesahom do vývoja hlavnej postavy a jej pohľadu na "skutočné hodnoty". Ale prečo, povedzme si? Koho to zaujíma, či ona uznáva ale ni rodinu? Takto prznia finančno-motivačné filmy, robia z nich poslabšie komédie s posolstvom, ale bez trvalého efektu. Tá druhá je len za tie dva krásne dobermany, čo tam boli. 2 z 5 ()

Georgex odpad!

Po první půl hodině tohoto nového filmu s Melissou McCarthy již konečně chápu, proč ji tolik lidí nenávidí, jelikož než dokoukat tento film do konce, tak radši budu koukat hodinu do zdi, což mimochodem bude třikrát zábavnější než toto dílo, proti kterému je i ten nejfekálnější humor něčím, co vypadá jako sofistikovaná zábava. Upřímně jsem to po skvělém Špiónovi nečekal a Krotitelkám duchů se vyhnu největším možným obloukem. Moje hodnocení 10%. ()

sedm.1

Kdybych měl jmenovat nějaké dvě hollywoodské herečky, které opravdu příliš nemusím, tak bych jistě mezi prvními zmínil Melissu McCarthy a Kristen Bell. A tak co já hlava skopová neudělám? Dám si film, kde účinkují rovnou obě dvě v hlavních rolích. No nejsem já genius? K tomu navíc „osvědčená“ spolupráce režiséra Falcona právě s Melissou a hned máme na světě další podívanou, která od začátku jen uráží diváckou vstřícnost, že jí dali vůbec šanci. Ale abych nebyl zas až tak zlý, musím tentokrát uznat, že McCarthy zde není až tak nekousatelná, což se ovšem už nedá tvrdit o její parťačce Bell, tak je na přesdržku znovu, ale Melissa prostě tentokrát fakt chvílemi i baví, dokonce výjimečně film nepotápí a naopak ho spíš až zachraňuje, ale to je asi způsobené především i tím, že vše ostatní je tu ještě horší, než právě ona. Zápletka tak opět balancuje na hranici trapnosti a zoufalosti, za níž jí pošle až závěrečné triviální rozuzlení, které prostě může projít asi fakt jen v Hollywoodu, humor se zde pak vyskytuje jen v náznacích a jeho funkčnost je minimální a spousta scén znovu zachází za mez jakékoliv soudnosti a snesitelnosti, na což jsem opět neměl vážně žaludek. Šéfka je tak zkrátka další rádoby komediální kokotina, která nefunguje prakticky v žádném ohledu, za mě tedy rozhodně nezkoušet. ()

farfalla

Tentokrát to Melissa komediálne prepálila. Tvorcovia si vzali malé skautky ako symbol jemnosti a nevinnosti a pridali k nim tému rodiny a priateľstva, ale i drsnosť, neslušné slová a gestá i boj o peniaze. No, a tiež kopu vtipov pre malé skautky. ()

Corpsegrinder

Klasicky ujetá komedie s Melissou která se může zdát chvílema slabší ale taková scéna bitky na ulici je naprosto šílená a už kvůli tomu si film zaslouží šanci :)) Pokud tu herečku nemusíte tak nechápu proč si to dáváte a co od toho jako čekáte. ()

Hanys_ odpad!

Ne nejhorší, ale rozhodně nejnesympatičtější komedie za poslední rok. Všechno co mi vadí na filmech s McCarthy je tady ve dvojté dávce. A to jsem si fakt myslel, že s tímhle obsazením a faktem, že ve Špionovi to ušlo, Šéfku v pohodě přežiju. ()

molcan2 odpad!

Neviem, či to bolo cieľom režiséra, ale nemyslím si že film poriadne premysleli, potom čo dostali námet. Celkovo vzato som si myslel, že film nebol príliš dobrý a preto ho ani nedoporučujem. ()

noelcoward73

Včera jsem večer přišel z práce z divadla a jako obvykle jsem se podíval, zda není něco zajímavého v televizi, třeba by mi něco mohlo zmizet z dlouhého seznamu. To se sice nestalo, ale jakmile jsem zahlédl   Melissa McCarthy, tak volba byla jasná. Herečku mám celkem v oblibě, viděl jsem ji už v několika filmech a většinou se jednalo o povedené filmy (kromě příšerného počinu Ženy sobě a hodně slabého, nedávno zhlédnutého, Hele Muppete, kdo tady vraždí?). Tady se to nakonec dostalo na průměr, ale jen díky závěru a taky vtipným scénám (top je samozřejmě gauč). Vtipu mohlo být ale více. Potěšilo mě rovněž obsazení Kristen Bell, kterou mám ještě ve větší oblibě (zejména za role ve filmech Matky na tahu a Rande v Římě), budu se muset někdy podívat na Frozen v originále. Účes Melissy byl možná trochu zvláštní (v prvním záběru jsem ji zpočátku ani nepoznal). Mnohem více mi ale vadilo, že stále měla na krku jakýsi nepovedený rolák. Jsem zvědav, zda se někdy dočkáme filmu Drsňačky 2 (The Heat 2), který je zřejmě bohužel u ledu (IMDB uvádí poslední update v dubnu 2017). ()

BOURQUE

Ten, kto pozná filmy od Melissa McCarthy, tak vie, že do čoho ide. Pre ostatných to asi bude podpriemerná komédia, v niektorých prípadoch zbytočne prehnanými scénami. Príjemná asistencia od K. Bell a od P. Dinklage. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

MickeyStuma

Je zásadová, panovačná, drsná, sebereflexní. To je Michelle Darner, obchodní magnátka jdoucí za svým cílem bez ohledu na nikoho a na nic i za cenu podvodu. Energická komedie ryze v americkém stylu plná vtipných scének, parodií a drsných hlášek. Ano, tohle zřejmě někdo nevydýchá. Michelle je jako uragán a dá se říci že kde se objeví, tam tráva neroste. Ale má výsledky, což samozřejmě vždy někoho rozhodí. Příběh vypadá podivně, ale dává mnoho životních lekcí. Syrový sarkasmus tu na diváka útočí každým coulem a tak než se mnohý divák otrká, takřka se vtom bez skrupulí ztratí. Melissa McCarthy svoji roli pojala v plné síle až nejeden žasne, kolik energie v ní je. Americký koncept tohoto humoru je pro českého diváka krapet těžkopádný, ale holt se nejedná o film dle režie Zdeňka Trošky. ()

Olík

Jo, proč ne....takový je současný trend amerických komedií. Lacinější humor, nějaké to kurvování, nějaké ty koule, nějaká vagína a tak dále. Já s tím nemám sebemenší problém...ba naopak. Melissa McCarthy (přiznám se, že bych jí nepoznal) je v kurzu, Kristen Bell to pořád sluší, Peter Dinklage vždycky podrží....nechtějte víc než jednoduché pobavení a vše bude v pořádku. ()

Rathalos

Melissa McCarthy sa velmi hodi na takyto druh role,kde hraje blaznivu zensku,ide jej to naozaj super a film bol v pohode,aj ked mal slabe chvile...:-) ()