Epizoda 3 (S01E03) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

V podstatě další "seznamovací" díl, kde se objeví některé nové postavy, a jedna do té doby známá a hlavnímu hrdinovi nebezpečná, zmizí. Jo, čurat do moře se nevyplácí. A zjistíme něco trochu málo o vychovatelce. Jinak zde akce moc není a ani se děj nijak moc neposune.(15.6.2017)

Tom Hiddleston is not Bond part 3. Pri treťom diely už sranda bokom. Konečne sa dostávame do série prostredníctvom z popisu seriálu tak očakávanej reálnej infiltrácie pána manažéra do Laurie-ho organizácie. Manažér sa už usídľuje v blízkosti luxusného bazénu španielskeho letného sídla priekupníka so zbraňami a postupne si to tam vymeriava pre svoje najbližšie skryté účely (ja som to hovoril už pri prvom dieli, že raz do toho bazénu určite skočí!). Seriál konečne dostáva očakávané napätie.(4.4.2016)

I po třetí epizodě jsem se seriálem spokojen. Děj zůstává zajímavý a jako bonus navíc se stále zvyšuje napětí, už je úplně jasné, že tady se nudit nebudu.(27.6.2017)

Dcera se usmívala dost nuceně. Jo i tak to může dopadnout, když se úspěšný rodič nevěnuje dceři. Johnathan byl zajímavej chlápek a teď byl v dost velkým srabu. Tak já myslel, že po sobě půjdou a on zatím Roper bude využívat Johnathanových služeb. Co to byla ta citadela…? Takže Roper přijde o všechny? Jó pití rozváže jazyk. Johnathanovi a Roperově ženě začlo harašit. Roper šuká chůvu – Johnathan bude šukat Roperovi starou? Tajná chodba v Roperově bytě byla dobrá a Johnathan byl dobrej slídil. Jett je slušná kůže. Takže Andrew Birch. Dobrá… Odkoupeno.(30.4.2017)

Dobře se The Night Manager sleduje, ale jinak nic navíc. Něco málo se děje, cítím pomalu rozjezd, ale zatím zůstanu s hodnocením při zemi.(14.1.2017)