Epizoda 3 (S01E03) (epizoda)

Krimi / Drama

Velká Británie, 2016, 1 h

 • Alagaesie
  ***

  Dcera se usmívala dost nuceně. Jo i tak to může dopadnout, když se úspěšný rodič nevěnuje dceři. Johnathan byl zajímavej chlápek a teď byl v dost velkým srabu. Tak já myslel, že po sobě půjdou a on zatím Roper bude využívat Johnathanových služeb. Co to byla ta citadela…? Takže Roper přijde o všechny? Jó pití rozváže jazyk. Johnathanovi a Roperově ženě začlo harašit. Roper šuká chůvu – Johnathan bude šukat Roperovi starou? Tajná chodba v Roperově bytě byla dobrá a Johnathan byl dobrej slídil. Jett je slušná kůže. Takže Andrew Birch. Dobrá… Odkoupeno.(30.4.2017)

 • honajz
  ***

  V podstatě další "seznamovací" díl, kde se objeví některé nové postavy, a jedna do té doby známá a hlavnímu hrdinovi nebezpečná, zmizí. Jo, čurat do moře se nevyplácí. A zjistíme něco trochu málo o vychovatelce. Jinak zde akce moc není a ani se děj nijak moc neposune.(15.6.2017)

 • A.Beech
  ****

  Tom Hiddleston is not Bond part 3. Pri treťom diely už sranda bokom. Konečne sa dostávame do série prostredníctvom z popisu seriálu tak očakávanej reálnej infiltrácie pána manažéra do Laurie-ho organizácie. Manažér sa už usídľuje v blízkosti luxusného bazénu španielskeho letného sídla priekupníka so zbraňami a postupne si to tam vymeriava pre svoje najbližšie skryté účely (ja som to hovoril už pri prvom dieli, že raz do toho bazénu určite skočí!). Seriál konečne dostáva očakávané napätie.(4.4.2016)

 • tron
  ****

  Nad "majorom korkoránom" sa zmráka. Vidno, že agenti to majú pod kontrolou a vedia, čo robia.Napínavé, chytľavé, herecky veľmi dobre vyladené. Takisto režisérsky.(23.1.2019)

 • Pilda17
  ***

  Dobře se The Night Manager sleduje, ale jinak nic navíc. Něco málo se děje, cítím pomalu rozjezd, ale zatím zůstanu s hodnocením při zemi.(14.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace