Zpívej

• Kanada

Chantez

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 110 min

Veskrze neškodná záležitost ze stejného univerza, jako bylo Zootropolis. Příběh je hodný animovaného filmu pro děti, tzn. blboučký a předvídatelný s trochou vtípků, animaci už dnes snad nikdo ani nehodnotí, takže dobrý. Pro někoho jsou přidanou hodnotou písničky, takže vyšší hodnocení chápu, nicméně s mými 100kg mě na vařené nudli nikdo neutáhne, takže nekompromisní 3*.(11.4.2017)

Tak na podruhé půjdu o tu * nahoru. Celkový děj je dost fajn i některé myšlenky ohledně strachu, snů jsou fajn. Jediné co mě vadilo když nechali Farnou nazpívat Ash tak proč sakra nebyli česky i ostatní? Tím samozřejmě nechci hanit originály, ale když už nechají nazpívat jednu postavu tak by mohli i ostatní. Každopádně to finální vystoupení jsem si dost užíval takže zaslouženě 4*(11.1.2017)

• SonGokussj

Snad ani jedna píseň originální, představení těch "hlavních" hned na začátku, takže o 20 minut později na konkurzu bylo naprosto jasné, kdo bude vybrán, žádné napětí, všechny songy hrozně kraťoučké, žádné příběhy do hloubky, jen povrchní, nesympatická většina postav, spousta nelogičností a až moc dlouhá délka celého snímku. Nejvíc mi na tom vadilo, že se tam každé 2 minuty střídaly samé hity. Autoři dle mého měli seznam 100 songů, ten náhodně pouštěli a do toho udělali "animovaný příběh"... Trochu přeháním, vím, ale fakt mě to medilo. Za KLADY považuju hlavně konec. Poslední představení mělo něco do sebe, rozuzlilo se tam pár věcí, bylo vtipné, songy nebyly až tak známé, ale seděly a celkově... Dobré zakončení. Ale vše, co k tomu vedlo, nuda nuda, šeď šeď. Zklamaných 35 %(13.4.2017)

Neviem preco zvolili tak infantilnu animaciu, lebo uprimne trochu som sa z obrazkov bal, ci to nebude cisto detska zalezitost. Ale hodnotenia to malo dobre, a musim povedat, ze to je fakt cool a zabavne. Samozrejme je to len oddychova jednohubka, vela prevratnych vtipov alebo napadov tam neni, ale oplati sa to videt. [#53/2016](31.12.2016)

Dle mého přichází Sing trošku pozdě. V době, kdy sláva všech možných talentových soutěží pomalu vyhasíná, tu máme animák, který těží předem z obliby podobných soutěží. I když úplně nechápu hlavní dějovou premisu, že takováto talentová soutěž má zachránit skomírající divadlo, ale budiž, je to animovaný film pro děti, tak je asi zbytečné se tím více zabývat. Celkově jinak docela vtipný animovaný film s velkými hvězdami, které se ujali dabingu, a poměrně vydařenými pěveckými výkony. Bohužel průměr žánru.(26.3.2017)

• - Vtipná písnička, kterou během castingu zpívají červené pandy, je „Kira Kira Killer" od Kyary Pamyu Pamyu. (Endavour)

• - Čtyři synové režiséra Gartha Jenningse v originálním znění nadabovali některá Rositina selátka. (Endavour)

• - Postava Nany Noodleman odkazuje na Normu Desmond (Gloria Swanson) z filmu Sunset Boulevard.(1950). (Hamaradža)