Zpívej

• Austrálie

• Kanada

Chantez

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný

USA / Japonsko, 2016, 108 min (SE: 114 min)

Roztomilá zvířátka a hravá animace jistě zahřeje každého diváka, který má rád nenásilné a milé animáky. A i když bych film zpětně spíše zařadil k sezónním jednohubkám, určitě bych jeho návštěvu v kině neoznačoval za špatný nápad. Právě naopak. Hezky se pobavíte, a to i přes přehnanou stopáž, která vám i tak uteče jako voda. Rozhodně se nejedná o animák, který by mohl vystřelit extra vysoko, ale o vánočních svátcích jistě na dobré náladě přidá. Vezměte na Sing! svoji drahou polovičku nebo malé bratrance a sestřenice a určitě nebudete litovat.(21.12.2017)

Neviem preco zvolili tak infantilnu animaciu, lebo uprimne trochu som sa z obrazkov bal, ci to nebude cisto detska zalezitost. Ale hodnotenia to malo dobre, a musim povedat, ze to je fakt cool a zabavne. Samozrejme je to len oddychova jednohubka, vela prevratnych vtipov alebo napadov tam neni, ale oplati sa to videt. [#53/2016](31.12.2016)

Už když na začátku zazněla píseň od Beatles, i když v nové aranži, věděl, jsem, že má nade mnou film vyhráno, i když bude příběh celkem předvídatelný, jednoduchý a možná až zbytečně moc emotivní. Ale ta hudební stránka je zde opravdu skvělá a byly vybrány parádní písně, které byly hezky předělány. Za mě spokojenost.(31.3.2017)

Malo to takú milú hudobnú dušu a celý čas sa niečo dialo. Animácie postavičiek boli roztomilé ale okolie, predmety bolo veľmi realistické...Disney kvalita to síce nie je ako tu niekto poukázal ale malo to srdce a všetci mi boli sympatický...Myšiak Mike a slečna Crawlyová sú neskutočne vtipné postavy....zhrniem to takto, ak chcete nenáročnú vtipnú a veselú animovanú rozprávku ktorá nemá rozpočet rozvojovej krajiny ste na správnom mieste..navyše dokonalý strih, akčná kamera a bezpočet známych aj menej známych hudobných klipov tak smelo na gauč a volume poriadne doprava ! :)) „When you've reached rock bottom, there's only one way to go, and that's up!“(8.4.2017)

Filmů kde si týnejdž jdou vyzpívat svůj sen, poněvadž prostě nic jinýho neumí, je taková přehršel, že by se v tom patosu utopilo půl světa. Tak se toto téma zřejmě snažili ozvláštnit tím, že tam narvali zvířátka a udělali to v animé. No je to stejnej maglajs, jako tisíckrát předtím. Film hraje na city, protože ta ježura, čunice nebo slonice byly táááák roztomilý,ťuťuňuňu-ale prosím vás!!!!, aby to vehnalo slzičky přecitlivělým jedincům do očí, ale vůbec s ničím novým se nedošlo. Slabší tři, možná změním i na dvě, ale hlavně si to zasloužilo za tu automyčku a Mimoně hned v úvodu distributora filmu 😉(12.11.2017)

• - S dĺžkou 110 minút doposiaľ najdlhší film produkčnej spoločnosti Illumination Entertainment, zároveň prvý bez ľudských postáv. (beso74)

• - Postava Nany Noodleman odkazuje na Normu Desmond (Gloria Swanson) z filmu Sunset Boulevard.(1950). (Hamaradža)

• - Hlavní hrdina filmu Buster je levoruký. Jako důkaz může posloužit scéna, kdy si zapisuje poznámky během castingu. (Endavour)