Reklama

Reklama

Zpívej

  • USA Sing (více)
Trailer 1

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město. A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru." (CinemArt)

(více)

Videa (20)

Trailer 1

Recenze (264)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

nebylo to nejhorší...vlastně to bylo mnohem lepší než sem čekal.Nabušené obsazení co se dabingu týká,hodně moderních písniček,které narozdíl od disneyovek nevadí a slušná animace na straně jedné.Na druhé straně pak standardní příběh a mnohem méně humoru než bych čekal.Na 4 to není,ale moc nechybí...70% ()

dee.n 

všechny recenze uživatele

Jak já trpím u filmů s tak nevyužitým potenciálem. Mohlo to být tak suprové, ale nedopadlo to podle mých představ. Někdy až trapně infantilní vtípky, jenom proto, aby si na své přišly opravdu všechny generace. Jedna z nejhorších potrhlých a pro mne nesnesitelných postav, co znám - sekretářka chameleonka. Od songů jsem taky čekala více, i když byly tahouny celého filmu. A také celkově, filmy, ve kterých se pokazí vše, co jen jde,( viz. potopa divadla atd.atd.) nejsou moje hobby. Pár světlých momentů by se určitě taky našlo, ať jen nekritizuji, ale pořád z filmu přetrvává spíše hořká pachuť. Tak snad nebude dvojka. ()

Reklama

dom156 

všechny recenze uživatele

Animák ve kterém se zpívá, no myslel jsem původně že umřu a budu bouchat hlavou o stůl, co jsem to zas stáhl. Kupodivu jsem dostal naservírován chutný krajíc chleba, kde snad jen chyběla větší nadsázka a humor. Vypíchl bych hlavně zajímavou dějovou linku, která se točí ohledně pěvecké soutěže a mini příběhy každého pořadatele a učinkujících. Lehce doporučím. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Příjemná zábavná pohádka, která mixuje dva fenomény dohromady a to zpívající televizní soutěže a zvířatka, která v poslední době budují svou silnou Anime základnu. Je to moderní, vtipné i hezky napínavé. Animace je solidní, písničky mainstream, ale dobře zazpívané a charaktery jednotlivých zvířatek jsou více než zdařilé. Zábava jak má být. 80% ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Krásná, super pohádka, která bude bavit nejen děti, ale i dospělé, protože má příběh a navíc je v něm několik známých písní, které dospělí znají. Nejlepší scény byli pro mě ty konkurzy, fandila jsem šnekovi, ten se mi zamlouval nejvíce. Navíc je to vtipné, trošku napínavé ale i dojemné a nějaké to ponaučení se tam také objeví. ()

Galerie (81)

Zajímavosti (16)

  • Hlavní hrdina filmu Buster je levoruký. Jako důkaz může posloužit scéna, kdy si zapisuje poznámky během castingu. (Endavour)
  • Během závěrečné show Mike zpívá píseň „My Way", v originálním znění od swingové legendy Franka Sinatry. Ve skutečnosti je herec Seth MacFarlane známy svým přesvědčivým ztvárňováním Sinatrových písní a napodobováním jeho hlasu. (Endavour)

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Reklama

Reklama