Esencialni dil cele serie a vlastne i serialu, je to dil, ktery jsem videl nahodou a ktery me vtahnul do sledovani zbytku, vypravecsky cista, vzorova prace, kdy vubec nemusite znat jednotlive postavy a jejich charaktery, presto okamzite chapete celou tu naraci kolem nich a uzivate si vypraveni, protoze kazda figurka je soucasti hry stare jako lidstvo samo ...(8.6.2019)

Nejšílenější epizoda celého Billions. Rozhodně překvapivá, perfektně promyšlená. A opravdu jde o skvělou upoutávku pro závěřečný díl série. Už aby to bylo.(4.5.2017)

Jestli jsem si v komentáři k předchozí epizodě stěžoval na nedostatek intrik, tentokrát mi tvůrci doslova zavřeli hubu. Nevěřil bych, že se budu tak dobře bavit, když budu s Chuckem sledovat pohyby na burze, ale stalo se. Děj jedenáctého dílu byl plný zvratů (místy i zvratků), tempo bylo skvělé, atmosféra výborná a já jsem se parádně bavil.(11.4.2018)

Zatím nejpromyšlenější a scénáristicky nejpropracovanější epizoda celého seriálu. Emocionálně ale nejsilnější nebyla. Ice Juice showdown.(2.5.2020)