poster

Zootropolis: Město zvířat

 • USA

  Zootopia

 • Slovensko

  Zootropolis

 • Austrálie

  Zootopia

 • Nový Zéland

  Zootopia

Animovaný / Mysteriózní / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Je rozhodně zajímavé, jak se ten film vypořádává s tím, že na jednu stranu brojí proti stereotypům, ale na druhou je všechny potvrzuje tím, že skládá společnost ze zvířat, která mají v genech určité chování a vlastnosti, které musí aktivně přemáhat. Překvapivě komplikovaný pohled postavený před děti... Pointa bylo možná maličko okatá a pravý záporák jasný asi od první vteřiny, co se objevil, ale ok... nemůžu chtít všechno.(18.6.2016)

 • InJo
  ****

  Skutečně nemá tenhle malý skvost na svědomí Pixar?! Zootropolis je totiž přesně ten typ rodinného animáku, jehož kvality nemají děti (hlavně ty menší) šanci docenit v jejich plné šíři. Skvělý buddy movie, skvělá detektivka (!), skvělé komediální podobenství (zmiňovat geniální scénu s lenochody je už dost klišé, ale nemůžu si pomoct)... Nádherná animace, nálož výborných nápadů, všelijakých vtípků a gagů (nejednou velmi subtilních a druhoplánových) a vynalézavých a bezvadně zkomponovaných akčních scén. A ten nadčasový a v současnosti nesmírně aktuální myšlenkový přesah je něco, co mě samo o sobě nutí věřit, že tvůrci tohohle báječného filmu mají rozum i srdce na správném místě... 90 %(2.1.2017)

 • *CARNIFEX*
  *****

  Veľmi milá záležitosť, ktorá si získa srdce nejedného diváka. Najsilnejšou stránkou je jednoznačne pointa príbehu: každý môže byť tým čím chce byť, pričom by sa od naplnenia svojho sna, nemal nechať nikým odradiť, respektíve druhá, vykresľujúca chorobu dnešnej doby: škatuľkovanie ľudí podľa farby pleti, rasy, alebo výzoru. Z pohľadu humoru snímok spĺňa kritériá dostatočnej "vtipnoty", avšak nadšencom animákov odkazujem, aby sa vyhli traileru, ktorý opätovne odkrýva najsilnejšie karty. Skrátka, zoberte potomkov a choďte do kina na odporúčania známych, nelašujte, nevábte sa short video zábermi, ktoré v mnoha prípadoch, rovnako ako teraz, prezrádzajú viac ako by bolo treba. Zootopia je krásna animovaná rozprávka za ktorú vám nebude ľúto vyhodiť ani jeden z mnoha "centov".(3.3.2016)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Animované filmy patří k mým méně oblíbeným a Zootopii jsem si pustil aníž bych o ní cokoliv věděl, pouze to, že se jedná o letošní téměř miliardový hit a je to vskutku úspěch i za mě. Film ani tak není pro nejmenší, jedná se o pestrou detektivku řízlou buddy humorem s plno referencemi na známější filmy, které menší děti zcela jistě nepochopí. Film má úžasné tempo, překrásnou animaci, doslova až dech vyrážející, veškeré detaily a zvířátka působí lahodně (Ústřední dvojice výborná- Králíček k sežrání, Liška správně vypočítavá a smart), aby toho nebylo málo, tak dávkované a časté zvraty jsou velmi neočekávané a inteligentní. Kdo by to jen řekl, že pod anime obalem se schovává tak vymazlený film, který zároveň řeší světové problémy jako šikanu či rasismus. Scéna s lenochody highlight filmu !! :) 100%(25.5.2016)

 • Dudek
  ***

  Není to tak zdařilé jako loňské V hlavě, nicméně stále se jedná o slušný příklad animovaného snímku, ve kterém si své najdou jak odrostlejší děti, tak dospělí. Narážky na reálný svět, filmové žánry nebo aktuální témata fungují na jedničku a zároveň překvapí množství trefných charakterů jako je pan Veliký nebo celá rasa lenochodů. To co funguje jsou bohužel většinou jen epizodky v celém ne až tak výtečném příběhu. Ten vyloženě nenudí, ale nedá se nazvat ani strhujícím. Příběh lůzra na cestě za svým snem i postupné sbližování odlišných parťáků jsme tu měli i v mnohem zdařilejších podobách.(27.6.2016)

 • - V Zootropolise zvieratá nenosia topánky, aby nepripomínali ľudí. (figliar)

 • - V poslednej tretine filmu môžeme vidieť v stánku predavača filmov "zvieracie verzie" niekoľkých predošlých animovaných filmov od Disneyho – Wreck-It Ralph (Wreck-It Rhino), Big Hero 6 (Pig Hero 6) a iné. (RigorMortis)

 • - Vo filme sa nachádza presne 64 rôznych zvieracích druhov. (lukyno40)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace