poster

Zootropolis: Město zvířat

 • USA

  Zootopia

 • Slovensko

  Zootropolis

Animovaný / Mysteriózní / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ****

  Spíše než animák, překvapivě funkční buddy movie o nesourodé dvojici, řešící zapeklitý případ. Krásná vizuální stránka, celá řada zábavných detailů a vtipů i funkční zápletka dokazují, že skvělý animák nejsou jen pohybující se roztomilá zvířata. Škoda slabší závěrečné třetiny. Přesto jeden z nej animáků za cca 10 let.(19.7.2016)

 • Ainy
  ****

  Celou dobu jsem si říkala, co ti dravci vlastně žerou. Tak úspěšně se integrovali s býložravci a že by se dali i na zelenou stravu? Na jetel a špenát? Pokud vás tohle nikterak nezarazí, tak vězte, že jinak animák jede jak namydlený blesk. Originální, milý, místy strašidelný ... atakdále, atakdále. Poznatek: o 4 dny později jsem si doplnila vzdělání a už vím, že si masosauři dobrovolně nechali úplně a zcela přetransformovat svou genetickou přirozenost a v zájmu bezstarostného, společného bytí všech tvorů na planetě se přestali cpát masem svých spoluobčanů. Vystačí si se sladkostmi, zeleninou a ovocem.(11.7.2016)

 • Radek99
  ****

  Fakticky skvělá animovaná multi-kulti detektivka...pomineme-li tedy to, jak v Zootropolis asi vypadá potravní řetězec a že proklamované soužití predátorů a býložravců je propagandistický nesmysl, pánové od Walta Disneyho odvedli jinak překvapivě dokonalou práci...takhle povedených dětských detektivek není moc...(12.7.2016)

 • Happens
  ****

  Parafráze na Americký sen a na Ameriku jako takovou, multikulturalismus a splněný snů. Pohádka/film o takové té americké odhodlanosti s ponaučeními pro děti na každém rohu a o týmu (tým, tým, tým) - parťáctví až za hrob. Ale každý detail byl pěkným zrcadlem naší společnost. PS: lenochodi mě fakt zničili (pobavili).(28.5.2016)

 • AppleCore
  *****

  Tím vším, čím jsem chtěl, aby bylo Inherent Vice, je Zootopia! EDIT (3.6.2016): Už to mám za sebou 3x a jsem v pokušení nejenže si film pustit znova, ale rovnou si ho střelit do TOP10! Když to ani Michael Giacchino nepodělal svým soundtrackem, je to prostě svátek! (PS: při sledování mě zžírá touha si každý zvířátko pohladit! Jsem divnej? Ano, ano jsem, ale když ta animace je tak dokonalá....!)(23.5.2016)

 • - Původně měl být hlavní postavou Nick Wide. (Draconic)

 • - V Zootropolise zvieratá nenosia topánky, aby nepripomínali ľudí. (figliar)

 • - Zootropolis bol vytvorený tak, aby bol skutočný. Nie nevyhnutne reálnym miestom, ale miestom, ktorému veríte, že by ste skutočne mohli navštíviť. (figliar)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace