fakt dobře natočený film.Odhalil nitra těžce zkoušených rodičů až do morku kosti.Dalo se čekat že konec bude překvapivý protože divákovi se nabízelo několik postav které mají smrt dcery na svědomí a to je vždy podezřelé.U mě dobrý. Jen těch reklam tam fakt bylo jak nasr... a ani nevím co nabízely takže zbytečné!Byl to mezičas kdy byl vyvenčen pes ,navštíven balkon s cigem a uvařené kofeé a udělaná druhá večeře.(16.8.2015)

Velmi příjemné překvapení. Francouzské filmy nemám rád, všechno je v nich takové afektované, ale tohle bylo něco jiného. Narozdíl od jiných, mně přišly herecké výkony herců nepřepálené, civilní a velmi realistické, koneckonců jako celý scénář. Prostě velmi realistický film o lidech, které postihla tragédie a nemohou se dočkat rozřesení ani spravedlnosti.(2.3.2016)

• JaninaM

Film byl celkem ,,napínavý´´. Vydržela jsem dokonce, neboť jsem chtěla stejně jako hlavní hrdinka zjistit ,, kdo´´ ,,proč´´ a ,,jak´´ se to stalo. A nakonec se konalo velké překvapení....ani jsem se nestačila nadechnout a vrah a důvod zločinu byl objasněn během 60 vteřin ! Opravdu pár mrknutí okem , najednou obrovský skok a byl konec.(16.8.2015)

• haWranka

Rozhodně se nejedná o krimi, to v žádném případě. Je to čistokrevné drama o tom, jak se rodina vyrovnává se smrtí dcery. Dopadení vraha vlastně vůbec nebylo důležité, proto byl celý případ shrnutí jen rychle na konci. A možná by bylo dobře, kdyby to tvůrci vynechali, vypadalo to zbytečně šroubovaně. Není to špatný film, na televizní poměry, ale dabing ho sráží (takovou hrůzu jsem neslyšela už dlouho) a kvůli množství reklam jsem měla chuť mlátit hlavou o zeď, takže proto je hodnocení tak nízko.(16.8.2015)

• julie_mie

Zpěvačka Patricia Kaas tímto filmem přesvědčila, že je nejen výborná chansonierka ale i vynikající herečka. Škoda, že se k filmovým rolím dostane tak málo.(21.4.2015)